Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Za pakete znotraj EU ni DDV in carine, saj DDV plačaš ob nakupu, carine pa ni, ker gre za notranji promet znotraj šengenskega območja. To je tudi razlog, da imajo CN trgovine razna EU skladišča. Tam so cene na prvi pogled višje, a bi pri naročilu iz CN plačal še DDV in carino + dostavni čas je daljši.   

 

Zdaj pa čakamo prve (tresoče ali ne) testne posnetke!  eating-cookie.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasi 'ugotovijo' da je poslano iz carinskega skladisca v EU, kar pomeni, da se ni carinjeno ... kako lepa priloznost, da oni opravijo postopek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer na razumem zakaj bi se trudili s tem ali je FAKE od Fake-a al i ne... če dobite go pro hero za 150 €.

 

dejansko je cena enaka kot za kitajčka (pri katerem še kupite ohišje pa polnilec pa kabel za napjanje itd....) razlika je pač da je tukaj še plačan 22% davek. tako da trgovec vam ne prodaja nič predrago saj vam prodaja go pro za 122 € + DDV. In ne prodaja fake ali pa fake od fake...

pač moje mnenje.

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pubimu, o ponaredku govorimo takrat, ko nek ponarejen izdelek nosi isto ime, kot original. SJCAM ni ponaredek ampak gre za novega proizvajalca akcijskih kamer, ki v tehnologiji zaostaja korak za večjimi proizvajalci, a je zato cenovno bolj dostopen. Uporablja pa isto tehnologijo (optika, tipala-senzorji, čipovje, ... ), kot vse ostale "velike ribe". Se pa skoraj vsa ta krama proizvede na Kitajskem (v mnogih primerih še sestavi - otroci za drobiž), nakar natisnejo prestižno ime blagovne znamke, ki izdelku kar nekajkrat dvigne ceno in potem za nekatere postane to top izdelek, ker nosi prestižno ime. In s tako naivnostjo poskrbimo, da veliki postanejo še večji, majhni pa poginejo.

 

SJCAM: http://www.sjcam.com/

164789_nopro_be_zero_02.thumb.jpg

 

Osebno se poser7em na ime firme! Kupim tisti izdelek, ki mi za moj denar nudi največ.

Popravljeno . Popravil MP3500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da imate tele zadeve kar dobro naštudirane - zanima me, koga priporočate za najem GoPro Hero 4-ke?

bi rada to reč "stestirala" preden se odločim za nakup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da imate tele zadeve kar dobro naštudirane - zanima me, koga priporočate za najem GoPro Hero 4-ke?

bi rada to reč "stestirala" preden se odločim za nakup :)

v lj je ena trgovina ki izposoja. evo nasla nekaj na hitro:

http://go-pro.si/

https://www.stenar.si/index.php?route=product/product&product_id=538

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja - njih sem tudi jaz našla... sam sem glede na ustrežljivost tukajšnjih forumašev hotla izkušnje iz prve roke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte raje kakšne posnetke pokazat...

pa nej kak enduraš raj kej pokaže, bo vsaj kej videt, ker ti iz ceste so živ dolgčas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En lep luknjasti nokturno iz slovenskih cest dolgo nazaj nekega poznojesenskega dne. . .  :smoke:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fv7igLg-Y6I

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez-naslova.jpg

Pa so se eni "vsajali" na Danila na Jezerskem, tale kot za šalo seka.

Pred preglednim desnim ovinkom se mi ne zdi tako hudo, če zapelješ na levi pas. Sam se tega navadno ne poslužujem, raje peljem malenkost počasneje in enako uživam skozi ovinek, kot bi pri večji hitrosti moral na drugi pas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, kdaj pride nov Virb in v čem bo boljši od starega?

Najbrž se bo izplačalo nabaviti starega, ko pride ven nov. Meni je oblika starega bolj všeč, kot ta škatlasta of GoPro katero bo imel noc model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pašeta, ker ima ant+, a iz izkušenj ti povem, da ni prav nobene potrebe po "remote" preko Zumo/Oregon, zato ker ima kamera na strani velik drsni gumb, ki ga z rokavico preprosto poslajdaš in začne snemati iz povsem ugasnjenega načina. Na ta način tudi sproti "editiraš".

Pa tudi na Zumu ne vidiš, kaj se dogaja na kameri, je zgolj remote za fotko ali video. Vidiš pa preko pametnega telefona in virba aplikacije.

Za remote pa bi moral imeti pravtako kamero vklopljeno nonstop.

Skratka minimalna uporabnost preko ant+...

Se pa dobi posebej remote control za virba

https://buy.garmin.com/en-US/US/shop-by-accessories/remotes/virb-remote-control/prod146077.html

cf-lg.jpg

Je pa zanimivo, kako so ant+ omejili na zumu590, ki tako ne podpira zunanjega garmin senzora za temperaturo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En lep luknjasti nokturno iz slovenskih cest dolgo nazaj nekega poznojesenskega dne. . .  :smoke:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Fv7igLg-Y6I

:OK:  :OK:  :OK:  :OK:  :kva2:  :kva2:  :kva1:  :kva1:  :ninja:  :ninja:  :OK:  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj v juniji pride nov virb, ima 4k video pa še kake malenkosti.

Stari se že zdaj splača, najjaći model elite 208 eur na mimovrste...

 

Mogoče veš predvideno ceno nvoega ? 4K me matra že neki časa iščem pa na splošno ni nujno da je prau akcijska kamera.

 

Mika me tudi Nikon 1 J5 ki prihaja. iščem neki majhen fotoaparat/kamero za vozit s sabo in da bo vaj 4 leta mi delal kvalitetne slike in posnetke.

 

DSLRja imam doma je prevelik za sabo na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena novega bo preko 300 EUR za osnovnega, najjači XE pa ziher na začetku 450 eur...

Ampak tile širokokotni niso nekak najbolj primerni za fotkanje, saj fotke so odlične, a vseeno je viden efekt ribjega očesa.

Kaj boš s 4K videom? maš tv 4k doma? PC z 12 jedri, da boš lahko video obdeloval? :)

To ja spet tržni "nateg", podobno kot fullHD, HD ready pred kar nekaj leti, pa še danes nismo na fullHD vsepovsod.

Fotkaj z mobilcem, delajo izjemne fotke nekateri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!