Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Tud jst nimam; ampak jebemumatr da bom zbral za virb elite al pa nc. Dnar v kanto metat za tele polizdelke brez supporta, je precej drazja varianta. 

že gopro 3 dobiš za dober denar, pa je več kot odlična kamera!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka šport kamera, še posebej pa za na motor (čelado) bi morala imeti aerodinamično obliko. Nerazumno je, da delajo šport kamere s tisto kvadratasto obliko klasičnih fotoaparatov.

Taka oblika je prava:

Bullet-HD-lite2-Camera-Silv.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še vedno prodam sj4000 wifi original z vsemi nastavki ki so original v škatli ! z 32gb kartico. 80€

 

@jany  a si ti zgrešil moje sporočilo na ZS...jest jo še zmer vzamem čeprov zdej po ugodnejši ceni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno prodam sj4000 wifi original z vsemi nastavki ki so original v škatli ! z 32gb kartico. 80€

se ti ne zdi da si malo predrag z rabljeno zadevo z ceno nove ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ti ne zdi da si malo predrag z rabljeno zadevo z ceno nove ? 

 

Najdi mi ORIGINAL SJCAM sj4000 z wifijem ! Pod 100€ je ni sigurno.

 

Moja je bila enkrat testirana in nazaj spravljena.

 

Sicer je pa prodana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ti ne zdi da si malo predrag z rabljeno zadevo z ceno nove ? 

 

Cene ki jih maš na ebayu, aliexpressu so eno... računaj še 22% davek pri nas in potem ko še ti carji na carinski pošti nabijejo +7€ poštnine al celo več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene ki jih maš na ebayu, aliexpressu so eno... računaj še 22% davek pri nas in potem ko še ti carji na carinski pošti nabijejo +7€ poštnine al celo več.

 

Ja in lahko samo upaš da dobiš original.

 

Mel ponaredek dal za njega 60€ vreden ni 30€  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kero kamero mas pa zdej jani ?

 

Trenutno nobene.

 

Imel sem kopijo sj4000 ter original sj4000. Vsekakor kdor noče lih goproja pripročam vsaj original sj4000 oziroma zdj je že sj5000/6000 model zunaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdi mi ORIGINAL SJCAM sj4000 z wifijem ! Pod 100€ je ni sigurno.

 

Moja je bila enkrat testirana in nazaj spravljena.

 

Sicer je pa prodana.

 

kupil sem jo aprila za 76€ in ne ni bila iz kitajske ampak iz avstrije z vsemi dodatki ter 2 baterijama res je pa bil 25% popust in je 100% original ,sicer sem zdaj gledal pa je res cena 95€ ;o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupil sem jo aprila za 76€ in ne ni bila iz kitajske ampak iz avstrije z vsemi dodatki ter 2 baterijama res je pa bil 25% popust in je 100% original ,sicer sem zdaj gledal pa je res cena 95€ ;o

 

Kako veš da imaš original? Poglej firmware in preveri na strani od sj4000 ;) večkdo je mislil enako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa učeri naroču ta najbol čip kopijo (priznam da mogu bi vaj uno kopijo za 45€) sm pa tisto za 20€, že če bojo drugi misnli da mam ta pravo nardi dovolj za ta denar :P (morem videt če jo poštar prnese)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako veš da imaš original? Poglej firmware in preveri na strani od sj4000 ;) večkdo je mislil enako :)

sem sem prvo sem poskusil z FW in je original,tudi sam sem bil skeptičen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa se uporablja za go pro da se pritrdi na celado? a ta mount ko se zalepi in to drzi??

malo dajte svetovat za pozicijo kamere. nimam tolko časa testirat pred dopustom in odločitev je padla za eno solidno action kamero (vrjetno ta poceni go pro).

Zdaj pa seveda vprašanje kam namestit in kako... linki do artiklov so dobrodošli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži kot pribito testirano 200+

 

ko mi je zmanjkalo nalepk sem vzel tesa dvostranski za ogledala je vodoodporen in tudi drži kot pribito.

 

Meni najlepše je bilo na vrhu čelade le dobro nastavit pozicijo, enkrat sem snemal skoraj samo nebo enkrat samo kokpit potem je šlo  :OK:  potem pa me ni bla več volja snemat  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, boste odkrili toplo vodo s kamerami :) 

 

Fantje, gopro 2 je dobra za nas amaterje... :grim

 

drgač pa, tisti ko imate gopro in ste brez ekrana... da boste vedli kaj vam kamera zajema med snemanjem, si naložite program na tel, poveži z wifi in voila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm če kamera nima wifi, ti nuben program ne pumaga. Jaz uporabljam hero 2 in nima wifi. Da pa vem da snemam pod pravim kotom, sem si pa na nosilec z olfa nožem naredil en ris, tako da vedno točno vem da snema pod pravim kotom :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi mislim, da malo preveč s temi kamerami komplicirate.

Vsi ti kitjaski kloni goproja imajo povsem solidno kvaliteto posnetka.

http://www.efox-shop.com/outdoor-action-kamera-t-1082

ni da ni

majo tudi "mini" gopro z lcd ekranom

http://www.efox-shop.com/sjcam-m10-15-lcd-schirm-hd-sport-wasserdicht-kamera-camcorder-unterstutzt-bewegungserkennung-zyklu-g-297174

Skratka pri toliko klonih, je nakup original dragega goproja nesmisel, sploh ker imajo kinezi tudi LCD zaslon

Po drugi strani pa kolko se snema... mogoče od začetka, potem pa zadeva obleži v predalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!