Skoči na vsebino

Kamere za snemanje med vožnjo


igralec

Priporočene objave

Glede na to da te kamerce nimajo nekih M10 vijakov so lahko za čelado  kvečjemu nevarni udarni in ostri posnetki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se je zgodilo Schumacherju. Sicer ni bila moto čelada ampak smučarska, kar ni ravno primerljivo. Jaz sem vseeno zelo skeptičen glede varnosti ob postavitvi kamere na čelado.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, perici said:

To se je zgodilo Schumacherju. Sicer ni bila moto čelada ampak smučarska, kar ni ravno primerljivo. Jaz sem vseeno zelo skeptičen glede varnosti ob postavitvi kamere na čelado.

http://road.cc/content/news/133135-did-michael-schumacher%E2%80%99s-helmet-cam-cause-brain-injury

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

...v bistvu ne razumem tvojega vprašanja... pa vendarle ena moja misel:

...če imaš v mislih, da boš padel, obstaja veliko večja verjetnost, da tudi boš padel.... zato eliminiraj to skrb.... in  v primeru morebitnega padca te bo najmanj skrbelo, če je kamerca cela ali ne...

.... če pa si mislil s tem povadat, da ti kamerca ODPADE.... pa da pade iz večje višine... je pa čisto vseeno...al pade iz pol metra ali iz petih metrov... ker se bo itak kotalila in skakala po cesti še nadaljnih sto metrov...oz. dolker nekje ne obtiči v jarku..  :D

..aja... pa ful hecno se mi zdi, ko imajo nekateri te "rogove" na čeladi....

.... a se to kaj občuti pri večji hitrosti... recimo, da ti "zanaša " glavo...oz., če še kaj bolj buči veter okoli kamerce?

 

edina prednost je, da boš imel tudi posnetek ko letiš, men ta namreč manjka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Zivnorc said:

.... a se to kaj občuti pri večji hitrosti... recimo, da ti "zanaša " glavo...oz., če še kaj bolj buči veter okoli kamerce?

Ne :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, perici said:

To se je zgodilo Schumacherju. Sicer ni bila moto čelada ampak smučarska, kar ni ravno primerljivo. Jaz sem vseeno zelo skeptičen glede varnosti ob postavitvi kamere na čelado.

On je z glavo pičil v skalo, čelada se je razklala in kamera ni nič vplivala na poškodbo čelade in glave.  Mislim, da bi kamera pri vsakem trku čelade s tlemi takoj odletela, ker ni tako trdno pritjena na čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je vse odvisno pod kakšnim kotom priletiš. Če s strani, kamero samo posnameš s čelade, če priletiš direktno pod pravim kotom, prebije čelado in ti jo zabije v bučo.
Sam nebi imel kamere na čeladi že samo zaradi estetskih razlogov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9. 4. 2016 at 14:01, GETRIEBE pravi:

Kar se mene tiče, best buy. Imam jo tri leta. Majhna, vodotesna, hitro se prilagaja spremembi svetlobe, veliko montažnega pribora. Edina zamera gre mikrofonu, kjer bistveno ne pomaga niti ovijanje s peno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Joker pravi:

Kar se mene tiče, best buy. Imam jo tri leta. Majhna, vodotesna, hitro se prilagaja spremembi svetlobe, veliko montažnega pribora. Edina zamera gre mikrofonu, kjer bistveno ne pomaga niti ovijanje s peno.

Dej kšn posnetek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎9‎.‎4‎.‎2016 at 14:01, GETRIEBE pravi:

...ne najdem v opisu kamere...ali ima funkcijo neprekinjenega snemanja? ... to se pravi "loop recording" ?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa tole bi nabavil za v avto:

http://www.ebay.com/itm/1080P-2-7-LCD-Car-Camera-Full-HD-Dash-Cam-Crash-DVR-G-sensor-Night-Vision-HDMI-/281469355511?hash=item4188e185f7:g:0XYAAOSwYGFUz1UK

http://www.ebay.com/itm/Full-HD-1080P-2-7-LCD-Car-DVR-Dash-Camera-Crash-Cam-G-sensor-Night-Vision-/172088681355?hash=item281148e38b:g:4wAAAOSwFqJWs5Li

 

...pa mi ni jasno zakaj razlika v ceni za "enako" stvar ....ali pa je ta poceni kopija od tadražje.

...sej se mi ne gre za tistih 15€ razlike...ampak neumno bi bilo, če je identična stvar.

...mogoče kdo pozna zadevo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poznam ali kameri nista enaki le podobni, glej detajle npr. objektiv.

Mene je mikal ta:

http://www.ebay.com/itm/1080P-Full-HD-2-4-LCD-Night-Vision-G-Sensor-Car-DVR-Recorder-Camera-Dash-Cam-/222072624797?hash=item33b48f569d:g:c~EAAOSwAvJW~4aq

kolko pa je krš pa nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Zivnorc pravi:

...ne najdem v opisu kamere...ali ima funkcijo neprekinjenega snemanja? ... to se pravi "loop recording" ?

Hvala.

nima te funkcije in dela 3 min. posnetke

edino kar se da datum in uro zbrisat tako da daš na kartico neko datoteko z napisom ure in datuma na koncu pa "n"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

kok mi je žow dons k nimam kamere, tako situacijo bi loh posnev k jo bi z veseljem na youtube vrgu da bi še ostali videli kaj vse se vozi in kako po naših cestah ajajajj

uglavnem, kupil jo bom samo zato ker sem dons na lastni koži vidu da ko ti nekdo pripelje nasproti  direkt vate... moraš ti reševat... on pa gre naprej kot da ni bilo nič... in če ti ne uspe rešit situacije ali se zabiješ v obcestno drevo.. bojo  v članku napisali umrl motorist-  zaradi neprilagojene hitrosti zletel s ceste...  malo morgen.... če bi meu kamero in bi  voznik  ušel bi bla vsaj  pravična razlaga kaj in kako se je zgodilo po ogledu posnetka... pa čeprav si mrtev.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima katere kamere se da dobiti tu pri nas, da že v paketu vsebujejo nosilec za na tank goriva. Pa maksimalno do 150€.

Hvala. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, bojevnik88 pravi:

Mene pa zanima katere kamere se da dobiti tu pri nas, da že v paketu vsebujejo nosilec za na tank goriva. Pa maksimalno do 150€.

Hvala. ;)

Poglej malo pri Kitajcih.

Majo 3x ceneje z MNOGO dodatki za pritrjevanje.

Npr:KLIK

 

Maš tega tolko, različne resolucije, z Wi-Fi možnostmi, upravljanje z pametnimi telefoni, itd....

 

Lp, 

C eagle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobiš tudi bolj poceni, ampak kvaliteta slike raste sz ceno
@bojevnik88 pol doma sm se spomnu kiro so največ kupovali, sj4000 ni draga in slika je kr solidna samo baje so tudi ponaredki
baje najboljši p/p, mal pogooglaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajala tudi slovenska stran sj kamere ampak mislim da zdej neki ne dela več stran. Mislim pa da je kitajska sj7000 nateg ker mislim da niti original še ne obstaja. 

Ampak je dosti alternariv, poglej tut kakšne eu strani v stilu myefox, ali hobbyking če ima kaj na zalogi v eu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojevnik js sm biu u herviju u soboto... sm hotu kupit gopro hero za 130 e.. pa jo nisem ker mi je povedu prodajalc da nmors menjat baterije... mors kamero pac polnit... nato sem vidu se to acme 03 in acme 02.... obe imata moznost menjave baterije ampak se nisem odlocil za nakup saj je na mimovrste kr ceneje... pa acme 03 snema 4k kar je bw..

Js sm cel tedn guglu in nakonc sm se odlocu kr za original sj4000 , par minut nazaj narocu na ebayu... ker za 70 € bo se najcenej in kokr bom rabu cist ok pomoje... bom vidu ko pride in kj objavim...

Bom pa tko meu montirano da bo na kabl prkloplena in ko bom zalavfu bo snemala...ko bom ugasnu motor bo nehala... in ko bo kartica polna bo presnemala stare posnetke... samo v primeru kake pizdarije bon gledu videe, zato mislm da bo cist ok.

Ce pa hoces met lepo sliko in zvok kupi gopro ... sony... itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!