Skoči na vsebino

gilera nexus 500


aselak

Priporočene objave

mene pa zanima ce kdo od vas ima gilero nexus 500. ?

Zanima me poraba, top speed kako je s servisnimi intervali.

In se to ali so se v sloveniji prodajali samo v rdeci barvi=?

Razmisljam da bi eno nexus kupil v italiji in pripeljal sem kajti cene so dosti nizje kot pri nas. Ima kdo od vas izkusnje z uvozom skuterja iz it=?

No in se to ali ima kdo od vas namontiran zadnji kovcek=? Kajti vse k ise prodajajo so brez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce kdo od vas ima gilero nexus 500. ?

Zanima me poraba, top speed kako je s servisnimi intervali.

In se to ali so se v sloveniji prodajali samo v rdeci barvi=?

Razmisljam da bi eno nexus kupil v italiji in pripeljal sem kajti cene so dosti nizje kot pri nas. Ima kdo od vas izkusnje z uvozom skuterja iz it=?

No in se to ali ima kdo od vas namontiran zadnji kovcek=? Kajti vse k ise prodajajo so brez...

Mislim, da imamo trije tule Nexusa. Moj je letnik 2005, je rdeče-siv in sem drugi lastnik. Na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)-u maš enga rdečga in enega rumenega. Poraba je odvisana od režima vožnje, je pa pri meni med 3.5 in 4 litri na 100km. Najvišja hitrost po BC je pri meni 172km/h, realno je okoli 160km/h. Servisi so na 6000km, prvi pa po 1000km, a mislim, da kupuješ rabljenega tako, da to nima veze :naughty:

Uvoz? nimam pojma, sem ga dobil pri nas.

Kovčka nimam, ga ne rabim, pa še grdega ga naredi. Če rabiš več placa raje posezi po kakem drugem maksiju, Nexus ima zelo malo prostora po sedežem, komaj za eno integralko in rokavice :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kovčka nimam, ga ne rabim, pa še grdega ga naredi.

Zakaj grdega? Meni se pa ne zdi tako...

post-1797-1183470249_thumb.jpg

post-1797-1183470266.jpg

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zadeva niti ne izgleda grdo. Zanima me se to koliko ima ta skuter do 100km/h =?

Gledam cene v italiji so cene smesno nizkje letnik 2005 za 3k eur....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro no... sej ni glih grd s kufrom, sam men to ni všeč. Če hočeš in rabiš več prostora je veliko boljša izbira kakega drugega maxija z neprimerljivo več prostora. Nexus naj bi bil "kao" športni maxi in kot tak ima tudi malo prostora na račun športnejše oblike, le to pa s kufrom nekako negiraš. Zakaj? :(

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zadeva niti ne izgleda grdo. Zanima me se to koliko ima ta skuter do 100km/h =?

Gledam cene v italiji so cene smesno nizkje letnik 2005 za 3k eur....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zadeva niti ne izgleda grdo. Zanima me se to koliko ima ta skuter do 100km/h =?

Gledam cene v italiji so cene smesno nizkje letnik 2005 za 3k eur....

Po podatkih 8 sekund, konča hitrost pa enkrat 159 drugič 161-162km/h, odvisno od "testnikov".

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po podatkih 8 sekund, konča hitrost pa enkrat 159 drugič 161-162km/h, odvisno od "testnikov".

LP

to je kr cool ja se lahko lepo potovalno peljes 130:)

Ima kdo mogoce kaj izkusenj z uvozom maxija iz italije=?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!