Skoči na vsebino

PC-compatible MacOS comes at a price


Noise

Priporočene objave

Exciting news from the world of Apple. Eighteen years after the launch of the Macintosh, Apple has made a PC-compatible version of MacOS. But it comes at a steep price. Apple chose to break this extraordinary news at the unlikely venue of CompUSA's web store, as this picture [click to enlarge] illustrates.

The CompUSA offer allows you to upgrade to Mac OS 10.2 for only $82,402.02. It's in the "PC compatible operating systems" part of the store, so start re-partitioning those Dells now, folks.

It's gratifying to see our call for Apple to raise its prices taken seriously. To the reader who paraphrased Not The Nine O'Clock News by offering to sell his house and all its contents to buy the MacOS upgrade... now you can.

Don't mail us if this URL dies or this special offer ends abruptly. It's only the e-commerce equivalent of an electronic shopping cart developing a wobbly wheel, so you can only make it turn left - just like a real shopping cart. ®

Vir: The Register :arrow: http://www.theregister.co.uk/content/39/26523.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehehehe... a se keš hočjo met za ta jetra... hahahahhaha.... bo varianta ko bo kompatibilna miljaužnt posto s polkni...

mek nej kr ma svoj oes...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, je MacOS zakon - ravno zaradi tega resno razmišljam o nakupu novega iMaca. Dolga leta sem zagrizen PCjaš, sam sm pred kratkim mel priliko delat z MacOS na Cubu in morm rečt, da je zadeva svetlobna leta pred Winsi in u končni fazi ni tolk dražja kot PC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe meni pa Solaris ratuje kar simpaticen. :) Neko programje moram vzpostavit na enih sunovih netra masinah, pa si tako osvobodim masino na kateri to zdaj laufa, v bistvu desktop :arrow: bom imel za svoj workstation :idea: :!: :twisted:

MacOS ... ma ... saj vem da mas lahko tudi mis z vec kot samo enim knofom ... ampak :!: Ce standardno dajejo mis z enim samim knofom ves da nekaj ni OK :twisted: Zakaj konec koncev ne dajo misi samo s kuglo/opticnim senzorjem, brez kakrsnih koli knofov, bo tako manj moznosti da bi se userji zaklikali :twisted: :lol: :lol:

Zdaj ne morejo desno kliknit, potem se pa sploh zaklikat ne bi mogli, ni res Zarja? :wink: :twisted: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cody, tezko bo najt kaksnega, jaz poznam samo enega MaxOS uporabnika oz. uporabnico, pa se ta sploh ni fan :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, a kdo ve kaj je sploh osnova za Mac OS X oz. na čem je OS zgrajen.

Ko sem prvič slišal se komaj verjel... :lol: :lol:

FreeBSD? Le da ni case sensitive ... no ja, sem enkrat slisal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW, a kdo ve kaj je sploh osnova za Mac OS X oz. na čem je OS zgrajen.

Ko sem prvič slišal se komaj verjel... :lol: :lol:

FreeBSD? Le da ni case sensitive ... no ja, sem enkrat slisal :D

Jop... Gre za FreeBSD :)

Le zakaj niso uporabili Windowsov, če so tako superiorni ampak FreeBSD :roll: :?: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le zakaj niso uporabili Windowsov, če so tako superiorni ampak FreeBSD :roll: :?: :idea:

Sej cedalje vecji del Windows je copy-pastean FreeBSD baje :D :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bi mi bla pa kr zanimiva alternativa polknom...

MacOS že sedaj ni stabilen, ko teče na v naprej znanih konfiguracijah, če ga bodo dali pa na PC-je vseh ras in porekel bo pa katastrofa ... se že veselim ... hahaha .... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato jih pa matra, ko so portali freeBSD na mace, zdaj bodo "ko bajagi" portali nazaj na intel platformo ...

Sploh pa ne vem, če se bo kdo veselil, je sploh kdo videl ceno: $82,402.02. :roll: :roll: :roll:

In, ehehe... ste že opazili, da se tudi M$ recimo v IIS 6.0 vrača na <text mode> kontrolo serverja in njihova razlaga zakaj tako je zelo zanimiva.

Se vračamo nazaj v čase DOS ??? :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, ehehe... ste že opazili, da se tudi M$ recimo v IIS 6.0 vrača na <text mode> kontrolo serverja in njihova razlaga zakaj tako je zelo zanimiva.

Res :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: Ah ja ... no Apache 1.3.* in Apache 2 bosta dovolj dobra zame :twisted: :wink: 8)

Lih prek treh masin (da sploh lahko do tja pridem, IP protected) enega na Hinetu nastavljam :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!