Skoči na vsebino

Kit 160ccm


CYL

Priporočene objave

Mene pa zanima če ima kdo izkušnje z kitom....kako je motor laufal. Če je potrebno poleg cilindra in bata zamenati še kaj ..kakšno ojnico ali gred da ne bo šlo pa 5000km vse u rit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če ima kdo izkušnje z kitom....kako je motor laufal. Če je potrebno poleg cilindra in bata zamenati še kaj ..kakšno ojnico ali gred da ne bo šlo pa 5000km vse u rit

meni je so ze po 70ih km....drugic pa po 4k.....vse je odvisno kak delas z motorjem...

drugac bo pa tema kmal zaprta,...tak da vpras v temi za tvoj motor....ker nisi napisal na ker motor mislis dat.....pa mel bom poceni kit za prodat,...pohonan,ker je blo treba ris ven zglihat,ker je prvic naredo mali ris,...v drugo pa malo vecjiga,...ni pa cisto zaribal,ker v drugo je sla ojnica in je bat unicil samo glavo cilindra,na cilindru pa je ostal en ris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MISLM dt na rs 125 l.2003 ....kaj nej uprašam? za koliko bos pa prodajal pohonano? ce tok hitr ribne potem se ne splača ....mogoce bi blo bols ce bi dau novo ojnco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MISLM dt na rs 125 l.2003 ....kaj nej uprašam? za koliko bos pa prodajal pohonano? ce tok hitr ribne potem se ne splača ....mogoce bi blo bols ce bi dau novo ojnco

nekaj cez 100€....odvisno kolko bo me prislo popravilo,ker ga se nimam doma.....lej meni je prvic ribno zarad termostata(ni voda krozla),...drugic pa ker je v prvo ojnica malo dobla....in je s casoma dobla luft pa je bat tolko v glavo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj cez 100€....odvisno kolko bo me prislo popravilo,ker ga se nimam doma.....lej meni je prvic ribno zarad termostata(ni voda krozla),...drugic pa ker je v prvo ojnica malo dobla....in je s casoma dobla luft pa je bat tolko v glavo....

sej to je pr men prblem! ojnca je dobra nima nc lufta razn levo desno kar je ok, gred je pa pač taka k je zdej ce bi dau na to ojnco kit gor..nism zih ...če pa novo kupm..pa nwem če se splača..jo bo pa utrgal ba bo isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je pr men prblem! ojnca je dobra nima nc lufta razn levo desno kar je ok, gred je pa pač taka k je zdej ce bi dau na to ojnco kit gor..nism zih ...če pa novo kupm..pa nwem če se splača..jo bo pa utrgal ba bo isto

pol pa jo daj na novo sprešat in scentrirat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je pr men prblem! ojnca je dobra nima nc lufta razn levo desno kar je ok, gred je pa pač taka k je zdej ce bi dau na to ojnco kit gor..nism zih ...če pa novo kupm..pa nwem če se splača..jo bo pa utrgal ba bo isto

Nekak je najbol sigurno močnejšo ojnico....problem je ker so ojnice zlooo drage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak je najbol sigurno močnejšo ojnico....problem je ker so ojnice zlooo drage

ojnca mocejsa je samo aluminim al titianium pa sem prašal na autoccomerc pride 500€ + čakat je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojnca mocejsa je samo aluminim al titianium pa sem prašal na autoccomerc pride 500€ + čakat je treba

Ma ne splaca se take stvari v sloveniji kupovat...pa se to d ti povem...tak dnar dat za ojnico nima smisla edin ce GP vozis..nevem sicer kje so najdl tako ceno ker za moj motor stane original ojnica 200-250€...tle pa za 160ccm se enkrat tok ,pa je pomojm vec k pol manjsa.. :unsure:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja poznas ksnga k se ukvarja s tem?

CYL, najprej bi blo fajn če greš v temo od aprilie 125, to mislim da se bo slej ko prej zaklenilo.

drugače pa povej od kod si, če si s štajerskega predela, ti lahko dam naslov od enega tipa, oz, privat firme ki se ukvarja SAMO s temi zadevami (ojnice, bati cilindri).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne splaca se take stvari v sloveniji kupovat...pa se to d ti povem...tak dnar dat za ojnico nima smisla edin ce GP vozis..nevem sicer kje so najdl tako ceno ker za moj motor stane original ojnica 200-250€...tle pa za 160ccm se enkrat tok ,pa je pomojm vec k pol manjsa.. :unsure:

jah nabijejo ceno.....če bi kupu original ojnco pa dam gor nwem če bi kej spremenu, res da ma moja ojnca kr dost za sabo sam je vseen dobra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CYL, najprej bi blo fajn če greš v temo od aprilie 125, to mislim da se bo slej ko prej zaklenilo.

drugače pa povej od kod si, če si s štajerskega predela, ti lahko dam naslov od enega tipa, oz, privat firme ki se ukvarja SAMO s temi zadevami (ojnice, bati cilindri).

iz lj sm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CYL, najprej bi blo fajn če greš v temo od aprilie 125, to mislim da se bo slej ko prej zaklenilo.

drugače pa povej od kod si, če si s štajerskega predela, ti lahko dam naslov od enega tipa, oz, privat firme ki se ukvarja SAMO s temi zadevami (ojnice, bati cilindri).

kakšno temo od rske kaj a to ni 125-250 sm premaknu pa je spet isto vrgl sam novo temo odprl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne splaca se take stvari v sloveniji kupovat...pa se to d ti povem...tak dnar dat za ojnico nima smisla edin ce GP vozis..nevem sicer kje so najdl tako ceno ker za moj motor stane original ojnica 200-250€...tle pa za 160ccm se enkrat tok ,pa je pomojm vec k pol manjsa.. :unsure:

jap :grim :grim :grim

aja drgac obstaja tema aprilia RS 125 pa tm uprasi da nebos zmede delu novinec .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!