Skoči na vsebino

Stave


Kleemen

Priporočene objave

Ker na tem forumu še nisem zasledil teme o športnih stavah sem jo odpru :) če je tema že odprta mi to prosim povejte ;)

A kdo od tuki stavi?Kje?Preko neta?ŠL?BWIN?

Jaz sem začel staviti pred približno pol leta in tu pa tam zaigram (kakšen dan tudi večkrat, kakšen dan nič). Odpru sem tudi svoj stavni forum, kjer gor pišemo stavne napovedi, igramo tekmovanja itd. Strani foruma ne bom pisal, ker pol če napišem delam kao reklamo..če koga bolj zanima naj pove mu pošljem link preko ZS.

To temo sem odpru zato da bi noter pisali stavne napovedi in se pogovarjali bolj o stavah kot o čem drugem :D

Pa začnimo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar dolgo časa sem na estavah igral, potem pa zaradi pomanjkanja časa nekako prenehal. Kar se pa dobitkov/izgube tiče je pa bilo povprečje kar na nuli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri meni je povprečje nekje na na nuli. Ponoči sm dobu 20€ :naughty: ni tok slabo :grrr

Drgač pa stavim neki malga na e-stave (računajo davek :BUA: ), pol na bwin, expekt, gamebookers..mogoče še kje :hmm:

Napišite kako stavno napoved :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm zadnjič sem se šel za pir stavit, pa zgubu (al zmagu sej ne vem točno). A to šteje? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da šteje ! sem se tudi stavil da se ne bom več stavil ! :fredy:

dobivam pa še zmeraj ! :rolleyes: za ene par sekund adrenalina !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pozabu napisat na naslov Športne stave :headbang: samo te veljajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa napiši kaj vse je šport na biwinu lahko staviš tudi na politiko (ker si že omenil biwin)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
drgač pa pokra ne igram več :headbang: k zmer zgubim.....

take smo imeli najrajše!!!! :evilgrin: nič pojma o pokru ampak ogromno za vložit v igro! upam da ne misliš da je normalno da te po pokru tamala peče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take smo imeli najrajše!!!! :evilgrin: nič pojma o pokru ampak ogromno za vložit v igro! upam da ne misliš da je normalno da te po pokru tamala peče :whistle:

kva peče? :eek: da nis ti s kero drugo igro tole zamenu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!