Skoči na vsebino

par vprašanj gleda skuterja


Slayer1178

Priporočene objave

ker sem totalni začetnik kar se tiče skuterjev in sem pred kratkim kupil skuterja kymco scout za male pare me zanima par stvari:

-izpuhi

malo sem pregledoval po forumu in opazil da vsi nekaj pišete "izpuh xxx za skuterja xxx". Ali ni model in firma motorja vseena pri izpuhu? v primeru da ni me zanima katerega bi lahko dal na kymco scouta.

-zračni filter

ker nisem dobil novega orginal zračnega filtra za motor, za športnega pa nisem najbolj navdušen me zanima če je lahko kak problem ker sem zračni filter naredil sam iz pene.

-lučka za olje na armaturki

zanimam me kaj prikazuje lučka za olje na armaturki. olje za mešanico ali olje v "menjalniku".ker nimam navodil od skuterja me zanima katero olje lahko nalijem v menjalnik.

-valčki

zanimma me kateri valjčke naj uporabim. ali je to odvisno od izpuha?

po forumu sem iskal teme z mojimi problemi vendar nisem našel nič takeka kar bi odgovorilo na moja vprašanja.

l.p.

Slayer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem totalni začetnik kar se tiče skuterjev in sem pred kratkim kupil skuterja kymco scout za male pare me zanima par stvari:

-izpuhi

malo sem pregledoval po forumu in opazil da vsi nekaj pišete "izpuh xxx za skuterja xxx". Ali ni model in firma motorja vseena pri izpuhu? v primeru da ni me zanima katerega bi lahko dal na kymco scouta.

-zračni filter

ker nisem dobil novega orginal zračnega filtra za motor, za športnega pa nisem najbolj navdušen me zanima če je lahko kak problem ker sem zračni filter naredil sam iz pene.

-lučka za olje na armaturki

zanimam me kaj prikazuje lučka za olje na armaturki. olje za mešanico ali olje v "menjalniku".ker nimam navodil od skuterja me zanima katero olje lahko nalijem v menjalnik.

-valčki

zanimma me kateri valjčke naj uporabim. ali je to odvisno od izpuha?

po forumu sem iskal teme z mojimi problemi vendar nisem našel nič takeka kar bi odgovorilo na moja vprašanja.

l.p.

Slayer

temo o izpuh imaš zgoraj pa lahko vprašaš...

filter maš tuki...http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=20061

kr bučno olje notr nalij :D ..(raj ne sprobavat) tle imaš http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=23568

pa tu imaš valjčke..http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=19328&hl=valj%E8ki

uglavn o vsem je blo že vlik napisan....sam uporab iskalnik

k0ci mislm d tole temo loh kr zakleneš :P :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že rečeno, vse kar sprašuješ je odgovorjeno po temah. Pišeš, da si totalni začetnik, nato pa po nekaj minutah ugotoviš,da še vedno nič ne veš. Težko se je vsega naučiti v nekaj minutah... z leti bo že :) Začni s prebiranjem splošnih tem, nato pa z iskalnikom poskusi najti odgovore na konkretna vprašanja, ki se ti pojavljajo. Skoraj zagotovo smo o vsaki zadevi, ki se jo boš spomnil, tukaj že debatirali v zadnjih 6,5 letih, odkar forum obstaja. Tole temo pa zaklepam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!