Skoči na vsebino

nakup motorja za ženske


severnica78

Priporočene objave

čao izpita še nimam,imela bi cestno.

hvala lp

Po mojem najboljša izbira za tebe:Obisk avtošole, naredit izpit za motor,nakup motorja,zavarovat sebe in motor pa potem veselim dogodivščinam na proti.Ko boš imela izpit bo še vedno velika izbira motorjev,pa še kak nov model bo na tržišču.Kaj drugega ti pa jaz ta trenutek nebi svetoval.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bandit 600 je pretežek...mam 20 cm več...pa ga komaj komaj obračam...med vožnjo kile niso problem...ampak se je treba včasih tut ustavit....tko da odsvetujem iz lastnih izkušenj... :doze:

Ja ok jz mam pa 280kg pošast pa 20kg več k povprečna punčara pa ga glih tak komi obračam(nimam cele noge dol!!!), pa mi skor dol pada(ahtaš!) pa glih tak gre - sm bil tud že tok polno naložen da sma mela lubica+prtlaga+motor+poln tank=450kg pa vseen gre - pač fejst ahtaš :hmm:

Že res da če maš še teh 20kg manj od mene pa mal nežnejše ročice prov pride motor pod 200kg, nizko težišče, ozek/nizek zic.... - pa kup nakeda 600 - dvovaljnika - so le ožji!!! sportaki na mestu z okretnostjo ne blestijo, naked je vseen lažji obračljiv .

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mel sv 650 pa ga prodal rossi, k je tud bl kratkega telesa tak da njej piš na PM pa naj ti dodobro napiše da se pele ko šus kamot - menim da ji je ful všeč motor, s prsti je na tleh, itak je pa motor tok dobr zbalansiran da ni panike nikakršne.

a to si me danes vidu, ko sem se mim tvoje hiše pelala? :whistle: je blo res ko šus, zdej ko ni več semaforjev, da se nisem mogla ustavit :whistle:

Kr takoj pa jz na R6,cbr600rr... pa ne bi piču k so zadeve en mal prevč nervozne - no to morš tud pr dvovaljniku pričakovat - 4valjnik vseen manj preseneča - tko da mrbit kawa er 6 najblš zate!!!

r6 je še par cm višji od sv-ja

sem probala novo r6 letnik 2006 in novga sv650s tudi letnik 2006 in je razlika.

Ok lejte s tem sv650. Moja punca ma 1.65m in ce sedi na mojmu doseze s prsti. Glih za glih. to je na '03. Mogoce so starejsi nizji...

kot sem zgoraj omenla... tudi meni je bil nov sv650s letnik 2006 "čuden". imel je tudi daljšo razdaljo med sedežem in krmilom. sem bila nagnjena res čisto na kesl, ko na mojem nisem.

severnica... če te mika sv650s do letnika 2003, se lahko oglasiš pri meni, se zicneš na njega in probaš višino. kaj več ti težko pomagam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsem motoristkam priporočam SS motocikle - edino tako jim postane jasno, kje jim je mesto (tiste, ki pa se ne znajdejo korektno v kuhinji ali postelji, pač pa res naganjajo te motorje, so pa navadne možače, ki niso vredne niti _vstavi_po_želji_ )

V primeru, da Mobidick ni prebral "Pravil foruma", mu dajem v pogled en odstavek:

"Z uporabo te storitve se strinjate, da ne boste objavljali lažnivih ali ponarejenih informacij, netočnih, zlonamernih, vulgarnih, sovražnih, nadležnih, obscenih, profanih, grozečih ali drugih sporočil, ki bi bila v nasprotju z veljavno zakonodajo RS."

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni važno kaj,kolko,koga.Ženske se itak prilagodimo vsakemu tako,da izbira če je mala ne igra vloge :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene škode nebi bilo,če bi se kdo od moderatorjev spomnil to temo zapret.Saj vsi skupaj z mano vred in kot vsi Slovenci samo svoje hvalimo- star pregovor (vsak berač svojo mavho HVALI) ,pustite punco-žensko naj kup pač kar se ji dopade saj jo bo izučilo.Poznam osebno eno,ki je kupila Bandita 1200 namreč tako ji je bil všeč,da je nihče nimogel pregovoriti,da je zanjo pretežak.V parih dneh ga je imela trkat natleh in ca po enem mesecu ga je prodala za 30% ceneje saj je bil SAMO 3X na tleh.Kolega je prišel do poceni motorja skoraj brez kilometrov in še z dveletno garancijo,za denar od suzukija, je potem kupila Hondo 500ccm. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super tud ta varianta je super, da si najprej kupiš težek sebi čisto "neprimeren" motor - potem se takole voziš nekaj časa in kolneš vsakič, ko se nekje zaglibiš :whistle:. No potem so vsi ostali nadaljni "bolj primerni" motorji mala malca :rolleyes: Preizkušeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa visoke petke obut!

Jebemu enih komplikacij.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam hondo hornet in je ne menjam zaenkrat, mogoce ce me spet zapase kaka cbr600f ampak, se da use resiti tud ce ti je previsok zic se ga da znizat na take in drugacne zadeve sm tud sama imela probleme pa sm ga dala znizat oz bolj natancno zožat (problem Honde je siroki udobni zici) in so mi full dobro naredili...Ma full je zadev tko da jz mislm da ne bi skrbela glede tega...

pojdi pogledat motorcke kateri so ti usec,sprobaj jih in potem se odloci...

Lp Tejcy

Popravljeno . Popravil tejcy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru, da Mobidick ni prebral "Pravil foruma", mu dajem v pogled en odstavek:

"Z uporabo te storitve se strinjate, da ne boste objavljali lažnivih ali ponarejenih informacij, netočnih, zlonamernih, vulgarnih, sovražnih, nadležnih, obscenih, profanih, grozečih ali drugih sporočil, ki bi bila v nasprotju z veljavno zakonodajo RS."

:nono:

ma dej ne objavljaj nadležnih sporočil - in katero sporočilo ni profano v tej temi

vse je že davno napisano in izrečeno - kako in kaj z nakupi motorjev

to so pač "težki motorji" kot se jim je včasih reklo

lahki so pa mopedi in 125 ccm zverince

pri motorizmu pač ni variante za tiste ki "bi, ali ne bi da im uđe"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja super je tale stvarca. Pol pa glisiraš po cesti :slap: :worship:

Krajši dogbonesi niso najbolj posrečeni. Znižajo kompleten motor, se pravi je razdalja od tal tudi nižja toliko kot sedež, kar pa zna biti že zelo veliko in res drgne v vsakem nagibu vse po tleh. Poleg tega motor na tački stoji mnogo bolj pokonci in nestabilno. Tudi geometrija motorja se spremeni in s tem tudi vozne lastnosti, čeprav komaj opazno, ampak se. Pa ne na bolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj z našo wannabe cestačico? Nič ne pove keri so so njeni favoriti za met? :unsure:

Drugače pa še slikca nečesa vsestransko praktičnega...

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je zdaj z našo wannabe cestačico? Nič ne pove keri so so njeni favoriti za met? :unsure:

Drugače pa še slikca nečesa vsestransko praktičnega...

Si ne upa, ker jo bodo vsi napadli zakaj se je pa to odločila pa ne drugač :unsure:

Štengce pa doma psom pokažem :P Bosta zelo zadovoljni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ne upa, ker jo bodo vsi napadli zakaj se je pa to odločila pa ne drugač :unsure:

Štengce pa doma psom pokažem :P Bosta zelo zadovoljni.

Thja saj maš prav... :closedeyes: Uničili smo sanje še ene motoristke.. :headbang:

:rolleyes:

Štenge pa so super, a? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thja saj maš prav... :closedeyes: Uničili smo sanje še ene motoristke.. :headbang:

:rolleyes:

Štenge pa so super, a? :naughty:

teb lahk jest pomagam na moped če želiš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jz povem kako ženske kupujemo motor :whistle:

pridemo u firmo (kerokol že - kava, suza,... ) stopmo not, se ozremo po ceumu salonu, na širok odpremo učke in z velikmu nasmehom pozdravmo prvega prodajalca k pride mimo. to se pa hitr zna nardit, da je to kak mladi direktorček, k ma sam tud motor pa po možnosti je še samski. lepo ga pogledamo z na široko odprtimi učki (ko mladi kužki) in mu povemo, da smo pršle pač kupt en motor, pa če lahk mau pomaga an (čeprou itak vemo ker motor hočmo, to je sam varka). no k skupej obletava salon mu rečem TTTTEEEEEEGGGGGGGGAAAAAAAAAA HHHHHHHHHOOOOOOOOOČČČČČČČMMMMMMMM - seveda je treba ves čas lepo z nedoužnimi učki gledat in prijetno se smehlajt. in ko se končno usedeva, da bova začela rihtat papirje, pa on prijazno reče, no punca k si pa tko fejst (na ti sva se začela pogovarjat že po parih minutah od srečanja) bomo pa dal neki popusta. in na koncu z veseljem sprejmemo tudi ponudbo, da se greva tud kdaj skupej km pelat.

fantje, a smo barabce motoristke, a ste nam kej fouš???? :winkiss:

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teb lahk jest pomagam na moped če želiš :naughty:

Ooo jaz pa sem čist dovolj velika, sploh pa imam nekoga ki mi tudi pri tem pomaga, če je treba.. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaaaak ti mal! :angry:

A je ta "pomoč" spet letela na to da so stari Kawlni čudno sestavljeni??? :grrr Nepoboljšljivi Suzukijevci! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaaaak ti mal! :angry:

A je ta "pomoč" spet letela na to da so stari Kawlni čudno sestavljeni??? :grrr Nepoboljšljivi Suzukijevci! :slap:

ja to ja..k men se tut zdi da se visok sedi na njih..uff..zdej bojo pa letele pripombe spet..SAM ZDI SE MI TKOOO!! :whistle:

ja vem da maš pomoč..mal se pa lahk hecamo..al ne???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to ja..k men se tut zdi da se visok sedi na njih..uff..zdej bojo pa letele pripombe spet..SAM ZDI SE MI TKOOO!! :whistle:

ja vem da maš pomoč..mal se pa lahk hecamo..al ne???

Seveda. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!