Skoči na vsebino

nakup motorja za ženske


severnica78

Priporočene objave

Ni važno kaj,kolko,koga.Ženske se itak prilagodimo vsakemu tako,da izbira če je mala ne igra vloge :whistle:

:naughty:

a jz povem kako ženske kupujemo motor :whistle:

pridemo u firmo (kerokol že - kava, suza,... ) stopmo not, se ozremo po ceumu salonu, na širok odpremo učke in z velikmu nasmehom pozdravmo prvega prodajalca k pride mimo. to se pa hitr zna nardit, da je to kak mladi direktorček, k ma sam tud motor pa po možnosti je še samski. lepo ga pogledamo z na široko odprtimi učki (ko mladi kužki) in mu povemo, da smo pršle pač kupt en motor, pa če lahk mau pomaga an (čeprou itak vemo ker motor hočmo, to je sam varka). no k skupej obletava salon mu rečem TTTTEEEEEEGGGGGGGGAAAAAAAAAA HHHHHHHHHOOOOOOOOOČČČČČČČMMMMMMMM - seveda je treba ves čas lepo z nedoužnimi učki gledat in prijetno se smehlajt. in ko se končno usedeva, da bova začela rihtat papirje, pa on prijazno reče, no punca k si pa tko fejst (na ti sva se začela pogovarjat že po parih minutah od srečanja) bomo pa dal neki popusta. in na koncu z veseljem sprejmemo tudi ponudbo, da se greva tud kdaj skupej km pelat.

fantje, a smo barabce motoristke, a ste nam kej fouš???? :winkiss:

Jaz sem eden od teh direktorjev... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Jaz sem eden od teh direktorjev... :whistle:

aja

no pol maš pa že izkušnje, pol pa povej če je tko približno k punca pride u tvoj salon?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja

no pol maš pa že izkušnje, pol pa povej če je tko približno k punca pride u tvoj salon?? :naughty:

Celo čredo že vozim za seboj... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 20 minutami sem po ljubljani peljal za eno fajn italjansko motoristko na S2R dučetu. Prov lepo ji je pasal (pa men tud, ko se je lahkotno podila med avtomobili). Motoristke so zakon!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 20 minutami sem po ljubljani peljal za eno fajn italjansko motoristko na S2R dučetu. Prov lepo ji je pasal (pa men tud, ko se je lahkotno podila med avtomobili). Motoristke so zakon!!!

:grim smo an :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo čredo že vozim za seboj... :lol1:

aha, pol si še samski :naughty: če si eden izmed njih (direktorčkou). ja dost žalostn da ne izkoristiš svojih "direktorskih sposobnosti", pa bi se res lohk cela čreda motoristk za tabo vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, pol si še samski :naughty: če si eden izmed njih (direktorčkou). ja dost žalostn da ne izkoristiš svojih "direktorskih sposobnosti", pa bi se res lohk cela čreda motoristk za tabo vozila.

:naughty: mi plačajo 10% da se jim ni treba z mano vozit... :lol1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, pol si še samski :naughty: če si eden izmed njih (direktorčkou). ja dost žalostn da ne izkoristiš svojih "direktorskih sposobnosti", pa bi se res lohk cela čreda motoristk za tabo vozila.

Al pa cela čreda mamic z otroškimi vozički!!! :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti morš bit pa pol grozn diretor :whistle: :unsure:

:winkiss:

Al pa cela čreda mamic z otroškimi vozički!!! :whistle: :P

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr takoj pa jz na R6,cbr600rr... pa ne bi piču k so zadeve en mal prevč nervozne...

Ah no suhi, jst sm takoj na R1 prešaltala :D Res da samo občasno, pa vendar me je tok prepričala, da drug let SS motor pride k bajti (600ccm seveda) :grim

Je pa res, da morm met dvonožni stabilizator na zadnjem zicu (hvala lubiju :wub: ) , da dol stopi ko se ustavimo (sem pač sam 160cm visoka, R1 ma pa kar visok zic, oziroma dosežem le z eno tačko do tal) :blush: :kva1: :P

Pareeeeeeeej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 20 minutami sem po ljubljani peljal za eno fajn italjansko motoristko na S2R dučetu. Prov lepo ji je pasal (pa men tud, ko se je lahkotno podila med avtomobili). Motoristke so zakon!!!

Končno eden, ki ga ne muči moški ego :naughty: :naughty: :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 20 minutami sem po ljubljani peljal za eno fajn italjansko motoristko na S2R dučetu. Prov lepo ji je pasal (pa men tud, ko se je lahkotno podila med avtomobili). Motoristke so zakon!!!

o ja prov lepo je za vidt :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja prov lepo je za vidt :naughty: :naughty:

Še posebej če lasje spleteni v kito gledajo izpod čelade :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Gimpl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno eden, ki ga ne muči moški ego :naughty: :naughty: :naughty: :evilgrin:

o ja prov lepo je za vidt :naughty: :naughty:

Še posebej če lasje spleteni v kito gledajo izpod čelade :rolleyes:

Take rabmo :yea2: Pardon, mamo :yea2: :yea2: Tud brez zavijanja z učki :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jz povem kako ženske kupujemo motor :whistle:

pridemo u firmo (kerokol že - kava, suza,... ) stopmo not, se ozremo po ceumu salonu, na širok odpremo učke in z velikmu nasmehom pozdravmo prvega prodajalca k pride mimo. to se pa hitr zna nardit, da je to kak mladi direktorček, k ma sam tud motor pa po možnosti je še samski. lepo ga pogledamo z na široko odprtimi učki (ko mladi kužki) in mu povemo, da smo pršle pač kupt en motor, pa če lahk mau pomaga an (čeprou itak vemo ker motor hočmo, to je sam varka). no k skupej obletava salon mu rečem TTTTEEEEEEGGGGGGGGAAAAAAAAAA HHHHHHHHHOOOOOOOOOČČČČČČČMMMMMMMM - seveda je treba ves čas lepo z nedoužnimi učki gledat in prijetno se smehlajt. in ko se končno usedeva, da bova začela rihtat papirje, pa on prijazno reče, no punca k si pa tko fejst (na ti sva se začela pogovarjat že po parih minutah od srečanja) bomo pa dal neki popusta. in na koncu z veseljem sprejmemo tudi ponudbo, da se greva tud kdaj skupej km pelat.

fantje, a smo barabce motoristke, a ste nam kej fouš???? :winkiss:

Čist NČ mene je tud NAAAATTTTEEEEGGGGNNNUUUU (sm premau popusta dubu)!!!!!!!!!

Ps: verjetnu mi neboste fouš. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist NČ mene je tud NAAAATTTTEEEEGGGGNNNUUUU (sm premau popusta dubu)!!!!!!!!!

Ps: verjetnu mi neboste fouš. :worship:

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'Babe' naj raje tisti odvečni čas porabijo kje drugje!! Npr.: v kuhinji, da bo kosilo na mizi, ko dedc pride z moto-fure!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

MIRKAJ jaz sem podgurc iz največje vasi v Sloveniji-do prvega večjega mesta rabiš z vlakom kar 2 uri,z avtom tudi seveda ,če si mal Gorenca negreš po avtocesti in voziš po CP predpisih !!!!!!!!!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'Babe' naj raje tisti odvečni čas porabijo kje drugje!! Npr.: v kuhinji, da bo kosilo na mizi, ko dedc pride z moto-fure!!!

In pol se boš zbudu :blush: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agresivn ravn tolk kot je agresiven voznik. Kup kar ti je všeč, pa pamet v zapestje.

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kk se vam zdi FZ6 naked primeren za žensko voznico???ali je mogoče preveč agresiven??

če tiščiš v rdeče polje, je skoraj vsak motor agresiven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj imaste ženske takšen predsodek glede motorja,

kakšen,kako izgleda ženska na njem...pa saj motor ni okrasek...

okrasek smo me na njem al ga vozite al pa ste sovoznice, :naughty:

in vsak motor katerega si želimo lahko vozmo,razen če ni kakšnih ovir... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!