Skoči na vsebino

nakup motorja za ženske


severnica78

Priporočene objave

A naravnih? :D Pa še kako je važno :naughty:

Jah, če naredi neumnost pa je tip rečeš: Lej ga norca!

Če je pa bejba pa: Uuuu, lej te buče, ziher je blont hahaha... itak....

Dej se no mal zresn.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ToTaLLy_SeXy ima že napol naštudiranega bulldoga, mogoče še kakšen mesec več, pa bo lahko popolnoma brez strahu po prstkih rikvercala in ga obračala po mili volji. Še malo, pa bo "velika"

LP

Imaš mogoče kakšen nasvet, da prej naštudiram in da prej "odrastem" ? :hmm: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

kako hudiča naj se zdej zadržim na eni nogi in dam v prvo prestavo

...

Poskusi obdržati motor v vertikali. Če je motor v navpični legi, lahko ima pol tone pa bo SAM stal. Če pa začenjaš telovadit in ga nagibaš iz vertikale, pa zna bit sranje ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, kako bova pa dirkala, če prodajaš strojček? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš mogoče kakšen nasvet, da prej naštudiram in da prej "odrastem" ? :hmm: :huh:

Prejglej si malo članke na tistem linku pa veliko vaje :P

Moja malenkost vadi kadar se le da... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, če naredi neumnost pa je tip rečeš: Lej ga norca!

Če je pa bejba pa: Uuuu, lej te buče, ziher je blont hahaha... itak....

Dej se no mal zresn.... :headbang:

Emmm, ni bilo mišljeno v tem kontekstu, ampak OK. Vidim, da nisi dojel niti na zabavni ravni :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki, kako bova pa dirkala, če prodajaš strojček? :rolleyes:

Ah, bova, bova, samo počakaj da najdem ustrezno zamenjavo (prej mlinček za strojček kot pa strojček za strojček, hehe). Samo po naseljih bova vozila vsaj približno po omejitvah, ker imam preveč slabih izkušenj z odvzemi prednosti, vaškimi posebneži na štirih tacah ipd. :D Drugače pa sem bil danes v Krškem pri Motohitu pa so mi ponudili 1300€ (če vzamem staro za staro). Raje ga vržem med staro železo za tak denar. A ti si z ER-6 zadovoljna? Ker mogoče bi vzel tudi kaj takšnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, bova, bova, samo počakaj da najdem ustrezno zamenjavo (prej mlinček za strojček kot pa strojček za strojček, hehe). Samo po naseljih bova vozila vsaj približno po omejitvah, ker imam preveč slabih izkušenj z odvzemi prednosti, vaškimi posebneži na štirih tacah ipd. :D Drugače pa sem bil danes v Krškem pri Motohitu pa so mi ponudili 1300€ (če vzamem staro za staro). Raje ga vržem med staro železo za tak denar. A ti si z ER-6 zadovoljna? Ker mogoče bi vzel tudi kaj takšnega.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrr, sem ti napisala odgovor, pa sem očitno nekaj narobe stisnila. :headbang:

Se bom že navadila, ... sem nova tule.

ER6 je zakon, vsaj zame. Glede na tvoj način vožnje pa bi si upala trditi, da bi ga kaj hitro prerasel; po drugi strani pa, ker ne potrebuješ dokazovanja in dobro voziš, pa bi bil primeren zate; mogoče malce prenizek.

Kaj več pa, ko pridem z morja. Za dva tedna grem v ielgalo. :OK: Uživajte in varno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, ni problema, boš že pogruntala ;) Administratorji se navadno oglasijo samo takrat, ko morajo kaj popravljati zaradi uporabnikovih napak. Meni se ER-6 zelo dopade. Je oblikovno dodelan, ravno prav močen, lahek za upravljanje in kolikor sem videl, tudi udoben. To je pa to, kar potrebujem jaz. Da ga bi prerasel itak vem. Tako je s vsakim motorjem, ki ga imaš :) S tem, da pri nekaterih hitreje odraščaš :D V planu sem imel še CBF-S, Hornet S, Fazer S.... pač nekaj turistično potovalnega, ker kakšnih super športnikov ravno ne bi imel (neudobni, težki za krotit, pa še v višji premijski razred padem). Če je bil ER-6 dovolj zate, bi bil tudi zame. Hitreje se itak nočem peljat, hehe. Kakorkoli, uživaj na mo(to)rju, jaz grem pa ju3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ER-6 zelo dopade. Je oblikovno dodelan, ravno prav močen, lahek za upravljanje in kolikor sem videl, tudi udoben...

tudi meni je lep... sploh ta nov :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš mogoče kakšen nasvet, da prej naštudiram in da prej "odrastem" ? :hmm: :huh:

obišči maxijevo delavnico :worship: ....boš hitro naštudirala.....motorček pa...priporočam ta novo hornet600...hud motorček, lahek za vozit, nizek sedež........dve sexy stvarci na kup :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ja, sm če ma pa miceno nogico, se mora pa glih nagibat da sploh doseže do tal. Kaj pa če daš v 1 preden se ustaviš?

Brez nagibanja ne gre - žal. :unsure: Ja to bi bila ena od opcija,ampak je problem v tem, da še vedno ko se ustavim, je skoraj nemogoče zadržati motor. Ne vem, tudi v rikverc še ne gre, pa mislim da tudi ne bo šlo :hmm: . Buldog itak in ni motor zame, že po sami velikosti, teži in to. Bomo že našli nekaj kar mi bo odgovarjalo :) . Do takrat bo pač zadnji sedež moj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...moja z FZ S2 že fusstretne po tleh vleče :whistle:

Čeprav še jamra da je velik in težak. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Bi mi lahko kdo pomagal pri mnenju izbire motorja. Sem velika 155cm in imam zelo malo na izbiro motorjev. :rolleyes:

Mogoče se je kdo že od vas znašel s takim primerom.

Moč motorja pa nad 500ccm.

hvala in lp

severnica

honda CBF 500, 600

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!