Skoči na vsebino

12. MEDNARODNO SREČANJE MOTORISTOV MK-KURENT


gregor46

Priporočene objave

Res si škrtica. Zato, da bi ti Vapo posodil najboljpicohvatnimoped na Štajerskem, bi mu ti samo en ubogi pir často. Pa še to verjetno Laško grenčico.

no jaz bi za razliko od njega verjetno še kaj zapecal na ta motor pa še kak pir spil ko se mi roke umirijo od vibracij mašine :evilgrin:

In ne, častil bi mu vsaj 3 unione itak tega noben ne pije pa je lepo da se gostincem ne pokvari :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje reči, da so te nagnali! :evilgrin:

:lol1: Jp, ti pa me nasmeješ, upam da se končno spoznama in rečema kakšno,in seveda tudi :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... biw....

ha.. glej no glej... mojo mucico si slikal..

glede čevapov.. res so božanski...

nič zaj pa šibam na morje...

see ya... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu, jedel, pil, šel ... fajd drušina... sreču stare prijatle in spoznal nove :winkiss:

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu, jedel, pil, šel ... fajd drušina... sreču stare prijatle in spoznal nove :winkiss:

:worship: :worship: :worship:

A trike trake pa nič? Jada, jada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon je blo. :OK:

Se posebna pohvala Kurentom, ker so dokazali, da imajo zares veliko srce in naju s Tboyem, ceprav sva bila z avtom, spustili prav do vhoda.

Duo kripl ma vas rad. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo se tud prvlekl domov! super je blo! pa kolkr je bil točn zanič vsaj glava ne boli po njem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurenti :grupni: sreču stare prijatle( še posebej Vapoteka) in spoznal nove :OK:

pivo pa oh ja :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta!Sem se trudla zelo gledat okol in razen Lasagne- ki pač izstopa po velikosti :whistle: nisem našla nikoga, no zelo dobro da je tu pa tam kdo našel mene :rolleyes: mausi- oni butli ki so vam na semaforu na Ptuju trobli (rdeča irokeza), sem "bla jaz" :naughty: .Vanga tak si se me razveselil, pa tak hitro si spi*** :hmm: ni mi jasno, pa ne dolgo tega so mi rekli, da zdaj že bolj človeško zgledam, kuga še naj nardim? :hmm:

Popravljeno . Popravil stigmata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta!Sem se trudla zelo gledat okol in razen Lasagne- ki pač izstopa po velikosti :whistle: nisem našla nikoga, no zelo dobro da je tu pa tam kdo našel mene :rolleyes: mausi- oni butli ki so vam na semaforu na Ptuju trobli (rdeča irokeza), sem "bla jaz" :naughty: .Vanga tak si se me razveselil, pa tak hitro si spi*** :hmm: ni mi jasno, pa ne dolgo tega so mi rekli, da zdaj že bolj človeško zgledam, kuga še naj nardim? :hmm:

Sem prišel nazaj okoli 21.00h, pa te nisem nikjer več videl, tak da nevem kdo je kam hitro sp****. :naughty:

Kakorkoli,res sem bil vesel da sem te spoznal, je pa mi žal da nisma kaj skupaj spila, ampak glede na to da sma tu nekje blizu verjamem da bo še priložnost. :winkiss:

Kaj se tiče zbora pa lahko le še enkrat napišem,kapo dol vsa čast Kurentom za organizacijo. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ne da si mislil, da te bom cel dan čakala ccccc :rolleyes:

evo ene par fotk pleha(oz.plastike) letos jih je bolj malo ker so mi kamero v roke porinli (semšpilalajaponcapress):D

post-1328-1185734452_thumb.jpg

post-1328-1185734467_thumb.jpg

post-1328-1185734478_thumb.jpg

post-1328-1185734490_thumb.jpg

post-1328-1185734502_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla, vidla, kelnarja pokušvala, odpeljala panoramsko vožnjo, spoznala par novih Solotov, pa šla. Motorjev je bilo po neuradnih podatkih čez 600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... in razen Lasagne- ki pač izstopa po velikosti :whistle: ......

Peeeesda, ta vamp je bil od domačega pira, prisegam...... hlače sem namreč imel ves cajt gor.

Spoznal tudi Mačico.

In podrl šotor (v pomanjkanju alternativ) ino peljal nekaj scaganih domov. So oblubli ženam, da ne bojo sploh gledal stripteasea, kamoli kaj spili. Celega kupa lažnivcev, ki se niso prikazali, pa tudi nisem srečal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!