Skoči na vsebino

12. MEDNARODNO SREČANJE MOTORISTOV MK-KURENT


gregor46

Priporočene objave

Benica Rude........kak to, da tega nisem vedu.......

BTW.....beli ili crni?????????????????????

nima veze ! luk je luk ! glavno da na oči in povišanje testosterona vdari ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še jaz pridem tja strašit s šraufi... :krneki:

hvala bogu da nimajo metal detektorja ker ne bi smel not :D

Jep tipične štajerke :worship:

pr nas je vse dresirano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede komarjev.. letos jih ni, bomo pa poskrbeli za to, če se slučajno prikažejo... :evilgrin:

šotor.. letos je trikrat večji, tak da ga ni dežja, ki bi nam lahko zje*al žurko...

muzika.. kot je že bilo napisano... Živa glasba in Drugo dugme + pred in zaskupine.... :yea2:

hrana.. standard roštilj, SRNIN GOLAŽ + đabe kisla župa za tiste, ki bojo vztrajali do jutra...

par fotk placa, kurentov, ki lupjo "luk" za golaž, bazena, kopalnice....

post-6736-1185483966_thumb.jpg

post-6736-1185483993_thumb.jpg

post-6736-1185484022_thumb.jpg

post-6736-1185484060_thumb.jpg

post-6736-1185484091_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frustriran zaradi odsotnosti motorja, trdno odločen da z avtom pa ne grem in prestrašen od opcije da bi me pripeljal KeC (baje bi lahko kaj namigovali ker imava iste kombinezone in čelade :whistle: ) sem se odločil da danes ne grem, bom rajše doma kakega spil in se temeljito odpočil pred jutrišnjim dnevom ko začnemo kolegovo 30-ko zapijati že dopoldan.

uživajte! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frustriran zaradi odsotnosti motorja, trdno odločen da z avtom pa ne grem in prestrašen od opcije da bi me pripeljal KeC (baje bi lahko kaj namigovali ker imava iste kombinezone in čelade :whistle: ) sem se odločil da danes ne grem.....

Škrtica stara!!! Raje priznaj, da te je strah, da bi mi moral kaki pir plačat.... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škrtica stara!!! Raje priznaj, da te je strah, da bi mi moral kaki pir plačat.... :(

Njega ja :grim , mene ne :grrr . Javite se, ko boste na Ptuju. Grem štet ojrote... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škrtica stara!!! Raje priznaj, da te je strah, da bi mi moral kaki pir plačat.... :(

upaš posodit moped? dobiš za pir :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upaš posodit moped? dobiš za pir :evilgrin:

Res si škrtica. Zato, da bi ti Vapo posodil najboljpicohvatnimoped na Štajerskem, bi mu ti samo en ubogi pir často. Pa še to verjetno Laško grenčico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos pa me ne bo.....grem namakat jajca v morje :whistle:

Le poskrbi, da se ti čez zimo ne pokvarijo.

Uživaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri bendi pa so :hmm: važno da bo hlaaaaaadno :beer1: prosim UNION ker po kozlu se mi kozla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!