Skoči na vsebino

mega maček :)


igralec

Priporočene objave

UUUUUUUUOOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUU

s kermu ga je pa ta futrou????mami se je veči k pa nš pes!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tko ne maram mačk... ampak tole je pa..... BBBLLJJJAAAKKK.....

uufff... zdej jih pa sploh ne maram.... pa da naletim na takega mačka..... sej me kap od groze zadane....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tko ne maram mačk... ampak tole je pa..... BBBLLJJJAAAKKK.....

Ja ampak če pokažeš tole slikco ta praumu makaronarju, bo pa znoru, kt če bi teb pokazu en lepo obdelan roastbeaf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak če pokažeš tole slikco ta praumu makaronarju, bo pa znoru, kt če bi teb pokazu en lepo obdelan roastbeaf.

Točn tko. Jao, da se men u host takle prkaže! Koj vse motosvetovce na mačji golaž povabim. Zraven pa polenta, da je vse v makaronarskem stilu. :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tko ne maram mačk... ampak tole je pa..... BBBLLJJJAAAKKK.....

Ja ampak če pokažeš tole slikco ta praumu makaronarju, bo pa znoru, kt če bi teb pokazu en lepo obdelan roastbeaf.

Zdej mi je še bolj jasno, zakaj ne maram italijanov...... te so mi tudi bljak.... očitno vse v svojem stilu... :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že tko ne maram mačk... ampak tole je pa..... BBBLLJJJAAAKKK.....

uufff... zdej jih pa sploh ne maram.... pa da naletim na takega mačka..... sej me kap od groze zadane....

:twisted: Ja ampak se grem stavt, da če bi oz. naletiš na tapravga mačka (nadvehnogah_pss) ti ni niti slučajno BBBLLJJJAAAKKK al kaj že... :oops:

Zgolj pomislek na tvoj BBBLLJJJAAAKKK

:roll: :roll: :roll:

Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počak Strom, sem glih včeri nabavnega za flinto dobu. Ko bo flinta, ga bomo pa že najdli, ni hudič, sej prov hitr tečt po mojem ne more. Ti kar kotel prprav! :wink: :wink: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Macka spect pa Korejcem poslat, naj se vsaj v miru najejo. :evilbat:

To je beseda.....mi bomo pa kar PIZZ-e naprej mlatl!!!!!!!!!! :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macka spect pa Korejcem poslat, naj se vsaj v miru najejo. :evilbat:

To je beseda.....mi bomo pa kar PIZZ-e naprej mlatl!!!!!!!!!! :D :D :D :D :wink:

Ni jaz raje kar tebe namlatil, ko mi pa skoz s pico tezis... eheehehehe.... :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macka spect pa Korejcem poslat, naj se vsaj v miru najejo. :evilbat:

To je beseda.....mi bomo pa kar PIZZ-e naprej mlatl!!!!!!!!!! :D :D :D :D :wink:

Ni jaz raje kar tebe namlatil, ko mi pa skoz s pico tezis... eheehehehe.... :evilbat:

Ma GREGS.....sej vem , da nisi agresiven človek......PAČ SLAB DAN , k ne?????....Danes je že bolje!!!!! :? :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!