Skoči na vsebino

butasto vprašanje......


Provokator

pa poglejmo  

71 članov je glasovalo

  1. 1.

    • ...?e bolj butast odgovor
      38
    • ...pameten odgovor
      4
    • ne vem
      8
    • je avtor te teme sploh ?e pri?teven???
      21


Priporočene objave

Kot že sam naslov teme pove, bomo v tej temi postavljeli bolj ali manj (jaz upam, da bodo čim bolj) butasta vprašanja, na katere bomo dobili čim več visoko intelektualnih odgovorov.

Bom poskušal postaviti še pravila teme, za katera pa mislim, da se jih zaradi mojega političnega prepričanja itaq nihče ne bo držal.

Predlagam, da se, zaradi boljšega pregleda, odgovarja samo na zadnje postavljeno vprašanje.

Ko nekdo postavi novo vprašanje, se na staro naj ne bi več odgovarjalo.

Pa gremo kar k mojemu vprašanju, ki se mi že od petka poraja v glavi:

Na mopedu imam sprednjo gumo že kar precej izrabljeno.

Pa me zanima, kako naj jo skurim na motozboru, ne da bi zraven uničil še zadnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam..., intezivno premišljujem. Svoj odgovor, Vam sporočim prihodnji teden, na tiskovni konferenci... Kdaj natanko bo - le ta, se še nisem odločila... Obljubim pa Vam, da boste pravočasno izvedeli... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam rešitev,EUREKA, dej ti sprednjo zadaj , zadnjo spredaj , :naughty: simple a ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že sam naslov teme pove, bomo v tej temi postavljeli bolj ali manj (jaz upam, da bodo čim bolj) butasta vprašanja, na katere bomo dobili čim več visoko intelektualnih odgovorov.

Bom poskušal postaviti še pravila teme, za katera pa mislim, da se jih zaradi mojega političnega prepričanja itaq nihče ne bo držal.

Predlagam, da se, zaradi boljšega pregleda, odgovarja samo na zadnje postavljeno vprašanje.

Ko nekdo postavi novo vprašanje, se na staro naj ne bi več odgovarjalo.

Pa gremo kar k mojemu vprašanju, ki se mi že od petka poraja v glavi:

Na mopedu imam sprednjo gumo že kar precej izrabljeno.

Pa me zanima, kako naj jo skurim na motozboru, ne da bi zraven uničil še zadnjo.

Zadn zobnik prestav na sprednjo feltno, ketno napni... pol pa zadnja bremza pa gasa

ker predvidevam da sem edini dal pameten odgovor si jemljem pravico do naslednjega vprašanja.

Torej zanima me ena stvar; Imam mobilnk Samsung sgh-z400 prva dva meseca mi je baterija držala približno en dan (mam dost klicev in sem navajen filat vsak dan), potem sem dobil nek čuden sms iz neke čudne številke, seveda sem ga zaradi firbca odprl (eden od mojih staršev je ženskega spola, tako da sem žal podedoval nekaj ženskih lastnosti in eden od teh je firbec). No da se vrnem na problem, no odkar sem odprl ta sms, se mi baterija ne prazni več, zadnjič sem ga polnil 14dni nazaj in imam še dve črtice na indikatorju za porabo baterije (od treh), baterijo sem poskušal sprazniti na vse načine in žal ni šlo. Mislim da sem dobil nekak virus in to me zelo moti. Zanima me kaj storiti, naj ga nesem na servis? Lahko zahtevam novega, saj v navodilih za uporabo ne piše da ne smem odprati sms-jev z neznano vsebino?

Prosim pomagajte saj mi je aparat zelo všeč in ga ne bi rad zamenjal, poleg tega pa imam na njen shranjeno številko od moje mame in sestre in vse sms čestitke za rojstni dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opppaaaa!!! :angry:

Kako si drzneš krasti intelektualno lastnino?!? :fight2:

Izzivam te - da se prihodnji teden, na tiskovni konfernci sam zagovarjaš... brez odvetnika! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Virusbaterikus,najlažje se ga rešiš, da ga skupaj z krompirjem skuhaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim pomagajte saj mi je aparat zelo všeč in ga ne bi rad zamenjal, poleg tega pa imam na njen shranjeno številko od moje mame in sestre in vse sms čestitke za rojstni dan.

Sicer ti glede virusa ne znam pomagat, lahko si pa zabeležim številko tvoje sestre.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ti glede virusa ne znam pomagat, lahko si pa zabeležim številko tvoje sestre.....

Oooo super ti pošljem na PM, prišel si kot naročen ker je ravno noseča pa fotr otroka jo je pobrisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ti glede virusa ne znam pomagat, lahko si pa zabeležim številko tvoje sestre.....

V tem ni nič butastega, al ja... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kladivom tolči po mobitelu dokler virus ne zbeži, če se še ne bo ustrašil, pa vzemi macolo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo super ti pošljem na PM, prišel si kot naročen ker je ravno noseča pa fotr otroka jo je pobrisal

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo super ti pošljem na PM, prišel si kot naročen ker je ravno noseča pa fotr otroka jo je pobrisal

Pa vidim da je le butasto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reč mu da si polcaj in da ga boš prijavil sodniku za prekrške, ker ni hmologiran :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Butasta tema, butasta vprašanja, butasti odgovori in še od vsega najbolj butasto, pravila.

Sedaj bom postavil vprašanje in že ne boste smeli več odgovarjati na težave z baterijo od mobitela z nosečo sestro vred.

Vprašanje je:

Zakaj?

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Butasta tema, butasta vprašanja, butasti odgovori in še od vsega najbolj butasto, pravila.

Sedaj bom postavil vprašanje in že ne boste smeli več odgovarjati na težave z baterijo od mobitela z nosečo sestro vred.

Vprašanje je:

Zakaj?

:lol1:

Ker je fino bit mal butast

aja pa btw. problem noseče sestre je že rešu Vapo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko samo butast pogledam :eek:

čist normaln moj pogled :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kje kakšen normalen motosvetovc?

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee................. NE! :bounce: vrocina je opravila z vsemi enako

Cvrc cvrc cvrc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!