Skoči na vsebino

butasto vprašanje......


Provokator

pa poglejmo  

71 članov je glasovalo

  1. 1.

    • ...?e bolj butast odgovor
      38
    • ...pameten odgovor
      4
    • ne vem
      8
    • je avtor te teme sploh ?e pri?teven???
      21


Priporočene objave

Barva ni odvisna od sončenja. To je zastarela hipoteza in dandanes je veliko raziskav na to temo, ki zavračajo to hipotezo. Na National Geographic in na Discoveryju je skor vsak teden kaka oddaja.

Rjav je pa zaradi evolucije ... rjav se je v travi bolj dolgo obdržal (ga ni noben pohodu) kot pa zelen, ker je bil bolj viden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst mam pa en problem... Ko grem v fabrki na WC se mi dostkat nardi, da najdem v školki tako ogromno klobaso (dimenzija je primerljiva z domačo krvavico)... tok je velka pa dolga, de se je zakajlala v školko in je voda ni odplaknila... Zdej mam že fobijo it srat v fabrki :xx: Vglavnem-to klobaso sprav iz sebe lahko verkjetno samo kakšen velik dedec in imam ene 2 že na sumu...

Podobno se mi je zgodilo v Grčiji na maturancu ampak tam smo mel blizu gmajno pa sem odtrgou vejo-prekosou klobaso na dvoje in potegnu vodo pa je ni blo več. V fabrki je pa problem, ker sem v drugem nadstropju in nimam kje odtrgat veje, z metlco za skret pucat se mi zdi pa nagravžno drek napou dajat, ker je pol cela metlca mastna...

Rabim predlog kako naj naslednič ravnam, ko je samo še en skret frej in v tem je ''krvavica'' v školki?

P.S.:Če se še jst vserjem na to klobaso bodo ob potegu vode 100% nastale poplave! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če je kdo pripravljen začet posel z mano...

v mislih imam burekčinico... :naughty:

v teh vročih dneh sem prišel na idejo, da bi pekel burek s sladoledom.. šel bi za med ali pa vsaj za marmeljad...

sledi vprašanje:

kako speči burek s sladoljedom, brez da bi se le ta stopil in iztekel :?

krof sistem!

spečeš burek brez vsega sploh, pa potem notri našpricaš sladoljed. Može vanilija in čokolada, jagoda fejst teče...... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj imam danes samo dve roki, vse mi pada z rok?

ker sta obe levi.. ti si pa desničar :lol1:

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sta obe levi.. ti si pa desničar :lol1:

:kva2:

Jep, ma odgovor ni butast, 10 points Maus. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, ma odgovor ni butast, 10 points Maus. :worship:

sori ej.. sm hotu butasto odgovort... ampak se zgodi, da je butast odgovor pravilen :lol1:

valamseodsmehapress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori ej.. sm hotu butasto odgovort... ampak se zgodi, da je butast odgovor pravilen :lol1:

valamseodsmehapress

Kot pri Jonasu :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst mam pa en problem... Ko grem v fabrki na WC se mi dostkat nardi, da najdem v školki tako ogromno klobaso (dimenzija je primerljiva z domačo krvavico)... tok je velka pa dolga, de se je zakajlala v školko in je voda ni odplaknila... Zdej mam že fobijo it srat v fabrki :xx: Vglavnem-to klobaso sprav iz sebe lahko verkjetno samo kakšen velik dedec in imam ene 2 že na sumu...

Podobno se mi je zgodilo v Grčiji na maturancu ampak tam smo mel blizu gmajno pa sem odtrgou vejo-prekosou klobaso na dvoje in potegnu vodo pa je ni blo več. V fabrki je pa problem, ker sem v drugem nadstropju in nimam kje odtrgat veje, z metlco za skret pucat se mi zdi pa nagravžno drek napou dajat, ker je pol cela metlca mastna...

Rabim predlog kako naj naslednič ravnam, ko je samo še en skret frej in v tem je ''krvavica'' v školki?

P.S.:Če se še jst vserjem na to klobaso bodo ob potegu vode 100% nastale poplave! O:-)

no pa si že sam odkril rešitev. Še eno krvavico nared, potegni vodo in voila! Kot si že ugotovil, nastane poplava in ker je obče znano dejstvo da največji drek najbolje plava, ga bo odplaknilo na tla. Ko krvavic ne bo več notri, bo voda normalno tekla. Krvavice na tleh pa potem pohodiš in razneseš po svetu. To je zelo fajn, če imaš neprijatelje v službi.

Dve muhi na en mah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugič ko greš na wc s seboj vzemi nož, da boš lahko z njim narezal klobaso na kolbarčke, vse to poslikaj in nalepi slike po stenah wc, da bodo tudi drugi videli kako se to dela, seveda moraš nož pustiti v wcju, da ga bodo tudi drugi lahko uporabili, a ja, na benzinski pumpi pa si sposodi(ukradi) polivinilaste rokavičke, če bi jih slučajno kdo uporabil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker ga pošlješ v rodne kraje in te bo zastopu ko ti crkne, yamaha te pa nebo zastopla in se ti bo samo nasmehnila po japonsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

butec, pokal je tvoj

Te čaka en hladen v virtualcu... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te čaka en hladen v virtualcu... :beer2:

poslužbi se javim zanj

fak... še v temu tekmovanju ne morm zmagat :cry:

ko boš velik boš mogoče dovol butast, sedaj še nisi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!