Skoči na vsebino

Opel astra gtc?


lonti

Priporočene objave

Pride čas ko je treba zamenjati avto.Razmišljam o nakupu nove Astre gtc 1.6.Tukaj nastane negotovost ker po testih v časopisju je avto v kabini glasen.Zopet nekateri mi svetujejo,da za ta denar naj kupim rabljen avto,AUDI,PASAT....Zato vas prosim za vaše mnenje.Če pa ima kdo ta avto ali ga imajo znanci naj pove slabe ali dobre strani avtomobila,da se lažje odločim.Zelo bom hvaležen.Vsi lepo pozdravljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride čas ko je treba zamenjati avto.Razmišljam o nakupu nove Astre gtc 1.6.Tukaj nastane negotovost ker po testih v časopisju je avto v kabini glasen.Zopet nekateri mi svetujejo,da za ta denar naj kupim rabljen avto,AUDI,PASAT....Zato vas prosim za vaše mnenje.Če pa ima kdo ta avto ali ga imajo znanci naj pove slabe ali dobre strani avtomobila,da se lažje odločim.Zelo bom hvaležen.Vsi lepo pozdravljeni.

prbiješ musko pa je stvar rešena, meni osebno je nova astra ful ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride čas ko je treba zamenjati avto.Razmišljam o nakupu nove Astre gtc 1.6.

Po moje je malo podhranjena, ce je to tista s 105 (tam okoli) konji. Okoli 1300 kg naredi svoje... :hmm:

Druac pa luskan avto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizel je relativen pojem...lahko ma od 80KM do 150KM .)

astra je super avto, samo res raje vzami kakšen konj več...ne bo škodil, mogoče razmišljaš tudi kaj okoli dizla? tanovi so kar varčni pa precej zmogljivi, poleg tega je še ponudba čedalje večja...aja, pa ne pozabi vzet še športnega podvozja, kot dodatno opremo (razen če nabavljaš opremo sport), pravijo, da je razlika kot noč pa dan ;)

več o tem si preberi na forumu www.avtomobilizem.com, ti bodo lastniki vedl povedat kej več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem lastnik, sem jo pa imel na probi eno popoldne, ko sem se odločal za nakup novega avta. Bila je GTC 1.6 sport. Bila je v izboru za nov avto skupaj z leonom 2.0 Tdi in novim Civicom 1.8 sport. Astra mi je bila simpatična po obliki ... me je pa motilo to, da ima res ogromna vrata in še "težka" so; tudi prtlažnik ni ne vem kako velik in tudi odprtina za nalaganje je majhna; notranjost je premalo "športna" glede na to, da je avto po obliki coupe - je enaka kot v različici s petimi vrati; preglednost nazaj je zelo majhna in slaba zaradi majhnega in položnega zadnjega okna; motor je bil 1.6 in po zasnovi in konstrukciji je to že kar "stara" zadevščina - kako je to v modelnem letu 2007 pa ne vem; tudi 6.prestava v menjalniku bi bila dobrodošla; pa še okoli opreme se takrat (poleti 2005) ni dalo ne vem kaj dogovorit -vse je bilo v nekih paketih ...

(zato sem počakal še pol leta in kupil Hondo).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!