Skoči na vsebino

kako? access strike 50


sweeti

Priporočene objave

ceprav je narejen kot atv sem dal temo pod skuterje ker ima od skuterja masino menda?

Me pa zanima kak bi se ga dalo kej predelat, predvsem na pospeskih ker trenutno vlece ne sploh :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj oj!

kaj je to zaen motor??....ja če ma od skuterja mašino, maš iste fore k na skuterju, tuki si mal poglej robo scooter kit.....drgač pa pri vseh motorjih najbolj pomaga športni izpuh....pri skuterjih z izpuhom ponavadi menjaš tudi valčke v variatorju za malo lažje oko. 4-5g....pol maš pa tu še filtre pa frgazerje pa kit-e.....sam pomisl kaj se ti splača....pomojem samo izpuh inu valčki... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceprav je narejen kot atv sem dal temo pod skuterje ker ima od skuterja masino menda?

Me pa zanima kak bi se ga dalo kej predelat, predvsem na pospeskih ker trenutno vlece ne sploh :rolleyes:

če ma od skuterja mašino si loh pogledaš po temah od skuterjev kako kj predelat...

če je pa atv pa sprašuj u uni temi k je za atv-je..

LOCK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej si mal poglej pod atv ce je atv je atv pa tut ce je od scoota masina sigurno jue ze kaksna tema tam o tem tvojem motorju sicer lahko pa kaksno sliko gor vrzes da vidmo za kaj se gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je minarelli mašina ali kopija tako da paše kosje od yamahe aerox...

prvo pa blokade vn poberi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!