Skoči na vsebino

Beckett in njegova razmišljanja! (v CRO, SLO prevoda nimam)


Priporočene objave

Imam utisak da su mi noge dosta milja odavde, i da bih mogao da ih dovučem do sebe, radi njege ili čišćenja, trebalo bi mi, čini mi se, više od mjesec dana, računajući od momenta kad bih pronašao mjesto gdje se nalaze. Čudno, ja više svoje noge ne osjećam uopće, osjećanje ih je milosrdno napustilo, pa ipak osjećam da se nalaze daleko, van dohvata najjačeg teleskopa. Je li to ono stanje na koje se odnosi izreka imati jednu nogu u grobu? … Što se tiče mog seksualnog organa, mislim na samu cijev, i specijalno na grlić, kroz koji su, dok sam bio nevin, prštali štrcaji sperme, a doživljavao sam ih kao udarce pravo u lice, jedan za drugim, ali u tako malim razmacima da bi se reklo da su neprekinuti mlaz, u ono vrijeme, eto taj moj organ pušta još malo pišake s vremena na vrijeme, inače bih umro od uremije, - ne mislim da ću ga ikad više moći vidjeti golim okom, ne da bi mi do toga bilo stalo, dosta sam ga gledao, dosta smo se gledali, oko u oko, nego vam to govorim kao ideju. Ali to još nije sve, ne važi samo za moje ekstremitete da se kreću van mene, svaki u svojoj orbiti, negdje daleko. Jer moja stražnjica, na primjer, koja nije ekstremitet, za koju se nikako ne može reći da predstavlja kraj nečega, osim ako ne želimo u njoj vidjeti kraj onog što počinje usnama, ako počne srati sad u ovaj čas, što bi me začudilo, ozbiljno mislim da bi komadi koji bi iz nje izlazili pali na zemlju tek u Australiji.

Amm, any comments? :P :roll: :P 8)

Zoolo The Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Zoolo,

zgleda da tekst nekak ni našel bralcev. Meni je zelo všeč!!! Lahko poveš od kje je (mislm iz kjerga naslova...)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mallone Umira, ...dvojna knjiga, ....

heh bralce že, sam se mi zdi da je tok konfuzen tekst, da folk niti ne ve kaj bi si mislu.

Ma ja drugače pa SLO prevodov njegovih knjig ni, maš opcijo angleščina ali hrvaščina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest si mislim:

Tole je frajer napisou naslednje jutro po moto zboru, ko je ležal v svoji spalki pod nekim grmom, ki so ga celo noč zalival s predelanim pirom. V daljavi, je vzhajala rdeča pomaranča (mogoče je pa celo zahajala) in nekdo, je šele tisti trenutek pogruntal, kako z neskončnimi eksplozijami v auspuhu ubiti še zadnji gram želje po spanju.

In ni mu blo jasno: al bi bruhnu, al ... Sam to je vedu: mladost je šla!!!!

(in pol si je potihoma zapel: Oj, mladosti mojaaaaaaa...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!