Skoči na vsebino

dolg čas na šihtu


Tanjuška

Priporočene objave

še slabo uro do konca :worship: jahu, pol pa zajahat mopija in odpujsam domou iiiiiiiiiiijjjjjjjjjaaaaaaaahhhuuuu

morm se še mau naspat je biu tale zbor dol u izoli čist prehud!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še slabo uro do konca :worship: jahu, pol pa zajahat mopija in odpujsam domou iiiiiiiiiiijjjjjjjjjaaaaaaaahhhuuuu

morm se še mau naspat je biu tale zbor dol u izoli čist prehud!

Še slaba minuta!

:010 :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro, Tanjšuka :)

kuga je a je teb tud dolgčas na šihtu al si sam izzivat pršu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospa natakarca!

kuga?

Veste ka? Dajte raj pira dva......

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa sploh ni dolgčas, mam pa tko fajno debato :naughty: nek, da mi je prou zakon hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuga je a je teb tud dolgčas na šihtu al si sam izzivat pršu?

sej veš, da te ne izzivam (na duel) :)

sam dolgčas je pa wornk - tok, da sm si kr 2 uri za kosiu vzeu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že eno uro gledam v luft.....in še eno bom.... :trance_33_sleep:

jeba ko cajt ne gre in ne gre.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma more nism na šihtu pa čist mi je dolgčas, jeba k je dž zuni, se mi nikamor ne da :headbang: mah najbol da grem kr spat, jutr mam ta dougo na šihtu (od sedmih do pol sedmih) me boste še siti hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma more nism na šihtu pa čist mi je dolgčas, jeba k je dž zuni, se mi nikamor ne da :headbang: mah najbol da grem kr spat, jutr mam ta dougo na šihtu (od sedmih do pol sedmih) me boste še siti hehe

A dons je spet ta doug šiht!? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanjuška, dons maš pa še precej ur pred sabo,ane :winkiss:

uf jebemu ja, dons je spet ta douga, mah sj bom klele gor klatla neumnosti, bo sigurn prej minil, pa še slab vreme je tko da nam mogla faušije zganat da se vi vozte jz pa ne hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še slab vreme je tko da nam mogla faušije zganat da se vi vozte jz pa ne hehe

pr nas ne :grrr

no ja z motorjem se pa vseeno ne furam :doze:

čisti dolgcajt :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene, kr prčakujte 85 taužljonou miljaužntou postou zjlele klelele notrle u roku sekunde petinšestdest :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ka se mi je pa dons na šihtu naredl, kej tazga pa še ne:

pride ena nosečnca k men kle na recepcijo, pa reče da more it sam ene napotnce potrdit, pa ji rečm, gospa se opravičujm, samo trenutno ni uradnih ur. pa me začne zmerjat, da kako pa to, pa da to ona more in ne vem kaj, pa ji pol rečm, da nj ob 13h nazaj pride, da takrt se pa spet začnejo uradne ure, in ka ona men reče, gladko brez, da bi premišljevala - JEBI SE!!!

sj nism vedla tapru ka nj ji rečm, k sm bla čist presenečena, pol sm ji pa rekla, eh milo za žajfo - NO POL SE PA TI TUD JEBI!!!

nismo mi kle zato da bomo kej od strank mel, ampak smo zato, da majo one kej od nas (osnovna zavarovanja). sam če bi ona men rekla, tko pa tko je, da res ne more, k je noseča, pa to pa un pa tko naprej, pol bi še kej zrihtala, tko je bla pa arogantna pa nesramna, brez kakršnega kol bontona, sm ji pa kontrirala, čeprou to ponavad ne delam, sam jebemu svet se pa tud ne vrti okol nje!!! očitno še ni slišala stavka: lepa beseda lepo mesto najde!

pestro jebiga :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!