Skoči na vsebino

dolg čas na šihtu


Tanjuška

Priporočene objave

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

prid, bomo popestril oz. mi boš popestril :whistle:

Hmmm Kar povej kam in kdaj :naughty: Lahko pa se tudi ti oglasiš pri meni :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa ni :whistle:

dj nehej basat :evilgrin: če ti neb blo dolgčas neb biu kle gor

a ti pridem družbo delat a :naughty:

prid ne vem ka čakaš

Hmmm Kar povej kam in kdaj :naughty: Lahko pa se tudi ti oglasiš pri meni :winkiss:

ket delaš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj nehej basat :evilgrin: če ti neb blo dolgčas neb biu kle gor

Jep tisto minuto, da sem post napisal mi pa je blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čop čop a bo kej fantje, nm je dolgčas na šihtu :evilgrin:

povej ke delas, pa bomo hit zmenen :D, drgac je pa msn na sihtu super stvar ;)

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej ke delas, pa bomo hit zmenen :D, drgac je pa msn na sihtu super stvar ;)

o lejga tega hehe, pa ke si ti legenda, a kej komej čakaš kdaj bo Planica?

ti sj mam drgač msn, sam tkole na use zgodej lih nočm nobenmu morit, da tipka pa tko naprej. pa še usi so ponavad na šihtu. dj ti men tvojga pošl na pm, pa bova kero rekla an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lejga tega hehe, pa ke si ti legenda, a kej komej čakaš kdaj bo Planica?

ti sj mam drgač msn, sam tkole na use zgodej lih nočm nobenmu morit, da tipka pa tko naprej. pa še usi so ponavad na šihtu. dj ti men tvojga pošl na pm, pa bova kero rekla an

seveda komej cakam, da bom tebe vidu :naughty: , a je to sploh vprasanje? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh ti šment, jz sm pa mislla, da kr skoz :evilgrin:

Šment kajne. Ok upam, da nisi sedaj preveč žalostna, sej je še dovolj kandidatov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda komej cakam, da bom tebe vidu :naughty: , a je to sploh vprasanje? :D

hehe, sam letos bi se ga pa loh mau nafukala, pa se ga nč nisva, sm bla jz čist zjebana, sj si vidu, kako so ns gonil, matr jim, če nebi blo nas sploh poletou blo neb, mamico jim vidim, nad nami so se pa znašal, k da smo tazadn drek, pa kr non stop so nas gonil štanfat, en cm snega padu, koj galama, GREMO ŠTANFAT! o fak an, če bi ti vedu kako smo bli zmatran, pol na konc koncou, pa u nedelo odpovejo tekmovanje, joj da znoriš. sam pol smo se ga pa tko nafukal, sicer nismo rabl velik popit, k smo bli uničeni čist, pa še unga mlakarja smo u tri PM poslal, k se nam tud opraviču ni, k ns je iz stolpa na skakalnco dol zmerjau, pred usemi delegati pa živinamo, ko da smo eni pamepeki, a zmerej nardimo skakalnco tako, da delegati sploh ne morjo verjet, da je to možno.

fak kako sm se razpisala hehe

uglavnem, nasledn let se ga bova natrobla na povno, ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šment kajne. Ok upam, da nisi sedaj preveč žalostna, sej je še dovolj kandidatov :D

jah no bom že preživela :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sam letos bi se ga pa loh mau nafukala, pa se ga nč nisva, sm bla jz čist zjebana, sj si vidu, kako so ns gonil, matr jim, če nebi blo nas sploh poletou blo neb, mamico jim vidim, nad nami so se pa znašal, k da smo tazadn drek, pa kr non stop so nas gonil štanfat, en cm snega padu, koj galama, GREMO ŠTANFAT! o fak an, če bi ti vedu kako smo bli zmatran, pol na konc koncou, pa u nedelo odpovejo tekmovanje, joj da znoriš. sam pol smo se ga pa tko nafukal, sicer nismo rabl velik popit, k smo bli uničeni čist, pa še unga mlakarja smo u tri PM poslal, k se nam tud opraviču ni, k ns je iz stolpa na skakalnco dol zmerjau, pred usemi delegati pa živinamo, ko da smo eni pamepeki, a zmerej nardimo skakalnco tako, da delegati sploh ne morjo verjet, da je to možno.

fak kako sm se razpisala hehe

uglavnem, nasledn let se ga bova natrobla na povno, ok?

hehe ja letos je blo kr neki, sm se js tut z nasimi mal ruknu... kako bo drug let ne vem...ce bom sploh se gor, k sm se zej mal jezn na une....sam bv. dej msn dodej, alpa mi tvojga na pm posl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja letos je blo kr neki, sm se js tut z nasimi mal ruknu... kako bo drug let ne vem...ce bom sploh se gor, k sm se zej mal jezn na une....sam bv. dej msn dodej, alpa mi tvojga na pm posl

ja sj verjamem, da si jezn, sj sm jz tud šekr.

no evo sm ti poslala na pm, ti probej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čop čop a bo kej fantje, nm je dolgčas na šihtu :evilgrin:

Kam morm pridet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne še, in mi je mal doukcajt :(

ah dj zj boš pa reku, da k nis na šihtu, da ti je dolgčas???? a nimaš mopslna za vozt? razdivjej se, na šihtu se nauš mogu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!