Skoči na vsebino

mp4 player


Priporočene objave

Upam, da ta tema še ni odprta, če pa je mi prosim dajte link in to lahko zbrišete.

No, mal sem gledal po netu in videl ta mp4 player:

MP3/MP4 Predvajalnik Omisys MP-444

Ni ne vem kaj, a cena je odlična. Sedaj imam mp3 player z 512mb (zadosti zame) ampak dve reči me motijo. Prvo me moti to da morem vsake tok časa zamenat baterijo, če bi kupil ta mp4 bi lahko baterijo napolnil in ne bi bilo potrebno skoz novih kupovat. Drugič me moti to da moj mp3 nima radia, ta pa ga ma :)

A že kdo ima ta mp4 player? Kako ste zadovolni z njim? Znamka? Kok časa zdrži baterija :?

Povejte čim več o tem mp4 playerju in podobnih. Če veste za kakega za okol 30€ na dan z besedo :D

Če bi kupil mp4 bi prodal moj mp3 od philipsa :naughty: poceni :)

Hvala za odgovore ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ma tvoj mp3 USB priklucek, pa rechargeable baterijo lahko preprosto vklucis to zadevo na komp...si cer se neki casa caka ampak vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wtf? Kaj pa je to? Polnilc? Kako pa to prklučš? Ja moj ma usb prikluček ja sam se ne polni kadar je prikloplen na komp, ampak se prazni :D

lol rabs baterijo za nafilat hhee :>

tm spodi vids da ma usb prkluck. no tja notr ustekas mp3ja pa se fila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol rabs baterijo za nafilat hhee :>

tm spodi vids da ma usb prkluck. no tja notr ustekas mp3ja pa se fila

aha :) zrihtaš :naughty: kok pa stane :whistle:

Popravljeno . Popravil BATko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh pojma jest sm dubu zravn mp3ja

Aha hvala za info :worship: bom že kaj zrihtal :)

tnx :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razdrl, na + pol baterije prilotal upor, na drugo stran upora USB kabel, na - pol baterije drug kabel (seveda moras prej izmerit kam gre kaj :D), in imam cca pol metra dolg USB vtikac, preko katerega polnim akumulatorcek (1.2 V, 850 mAh), polni se pa s tokom cca 60 mA, tako da je lahko prikljucen 24/7 brez skode za akumulator.

V avtu pa sem si naredil stabilizator, ki spusti napetost iz 12 na 5 voltov (IC 7405), na izhodu pa je USB vticnica, kamor priklopim USB player da se polni. verjetno je odvec dodajati, da so vse funkcije playerja enake ko se polni in ko se ne polni, polnim pa ga lahko v avtu ali na kompjutru.

preko iste USB vticnice pa v avtu polnim tudi telefon kar s pomocjo USB data kabla.

vsi problemi reseni v slabi uri dela. :whistle:

post-1466-1185610880_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok....jz sm dobila tut to čudo - mp4 od philipsa :wacko: ....in navodila so tko napisana, da jih jz čist nč ne razumem :grrr pašeblondsmmal...

no uglavnem....mp4 sm prklučla na komp, kot je blo napisano, da se je nafilala baterija....potem sm pa cd vstavla not, da se je naložiu nek program, ki ga sploh ne znam uporabljat :wacko: ....v tem programu, bi se mogle nekako datoteke spremenit v mp3 al pa wma datoteke....ampak jz tega nikjer ne vidim :glare: ....in, ko spet prključim mp4 v komp, da bi poskušala nekako naložit par pesmi, se mi začne kar baterija spet filat :blink: ...zdej nevem al sm jz tok blond al pa je mp4 mal čudn :blink: ....kukr jz vem, more to čudo bit prključeno v komp, da se gor naloži pesmi :blink: .....uglavnem ne znam uspobit tega mp4 playerja.....samo nafilane baterije pa ima že :010...pa še nekako bi mogla registrirat player :blikn:, pa tut ne znam..a je to sploh potrebno??

help mi plis :D

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok....jz sm dobila tut to čudo - mp4 od philipsa :wacko: ....in navodila so tko napisana, da jih jz čist nč ne razumem :grrr pašeblondsmmal...

no uglavnem....mp4 sm prklučla na komp, kot je blo napisano, da se je nafilala baterija....potem sm pa cd vstavla not, da se je naložiu nek program, ki ga sploh ne znam uporabljat :wacko: ....v tem programu, bi se mogle nekako datoteke spremenit v mp3 al pa wma datoteke....ampak jz tega nikjer ne vidim :glare: ....in, ko spet prključim mp4 v komp, da bi poskušala nekako naložit par pesmi, se mi začne kar baterija spet filat :blink: ...zdej nevem al sm jz tok blond al pa je mp4 mal čudn :blink: ....kukr jz vem, more to čudo bit prključeno v komp, da se gor naloži pesmi :blink: .....uglavnem ne znam uspobit tega mp4 playerja.....samo nafilane baterije pa ima že :010...

help mi plis :D

Ko je player priključen, ga v raziskovalcu vidiš kot Izmenljivi disk. Na ta disk sedaj naloži MP3 datoteke, saj verjetno imaš kašno na disku ???

Programska oprema, ki si jo naložila, pa ima verjetno tudi kakšno navodilo ali pa vsaj vgrajeno Pomoč. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je player priključen, ga v raziskovalcu vidiš kot Izmenljivi disk. Na ta disk sedaj naloži MP3 datoteke, saj verjetno imaš kašno na disku ???

Programska oprema, ki si jo naložila, pa ima verjetno tudi kakšno navodilo ali pa vsaj vgrajeno Pomoč. :whistle:

ja je izmenljiv disk ja....samo ko hočem dodat oz.prenest kakšno pesem, jo noče :blink:...jaaah, v navodilu piše nej dam cd v računalnik...pa nej sledim navodilom....v programu pa je samo par možnosti, ki nimajo v zvezi s tem kar jz hočem čist nič :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel podobne probleme, pa nekaterih pesmi ni predvajal...v glavnem problemi! priključi player i v raziskovalcu nanj desno klikni, izberije funkcijo "formatiranje diska". to ti bo izbrisalo disk (totalno) , nato pa bo player (naj bi) deloval kot mora!pa sporoči če je poratal :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel podobne probleme, pa nekaterih pesmi ni predvajal...v glavnem problemi! priključi player i v raziskovalcu nanj desno klikni, izberije funkcijo "formatiranje diska". to ti bo izbrisalo disk (totalno) , nato pa bo player (naj bi) deloval kot mora!pa sporoči če je poratal :yes:

in na disku ne bom mela nč več ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in na disku ne bom mela nč več ? :?

ne na disku, trola, na mpx playerju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok....jz sm dobila tut to čudo - mp4 od philipsa :wacko: ....in navodila so tko napisana, da jih jz čist nč ne razumem :grrr pašeblondsmmal...

no uglavnem....mp4 sm prklučla na komp, kot je blo napisano, da se je nafilala baterija....potem sm pa cd vstavla not, da se je naložiu nek program, ki ga sploh ne znam uporabljat :wacko: ....v tem programu, bi se mogle nekako datoteke spremenit v mp3 al pa wma datoteke....ampak jz tega nikjer ne vidim :glare: ....in, ko spet prključim mp4 v komp, da bi poskušala nekako naložit par pesmi, se mi začne kar baterija spet filat :blink: ...zdej nevem al sm jz tok blond al pa je mp4 mal čudn :blink: ....kukr jz vem, more to čudo bit prključeno v komp, da se gor naloži pesmi :blink: .....uglavnem ne znam uspobit tega mp4 playerja.....samo nafilane baterije pa ima že :010...pa še nekako bi mogla registrirat player :blikn:, pa tut ne znam..a je to sploh potrebno??

help mi plis :D

Jst mam tud od Philipsa mp3 in sm dobulih tko zraven navodila (slovenske) in nek cd z kar nekim programom kot si ti rekla da kao spremeni iz wma v mp3 itd..no program sm si dal gor, ga nisem znal uporabljat, ga zbrisal z kompa, navodila fuknu v predal :D , priklopu mp3 preko usbja v komp, odpru izmenični disk in mojo glasbo, iz moje glasbe prenesu komade v izmenični disk, ko mi je zlovdalo sm na kompu dal varno odstranjevanje odpreme, da sklopi mp3 z kompa, potegnu mp3 vn z usbja, vklopu mp3, užival v rock'n'roll muziki :D

to je to..tako delam jst zmeri in vse dela kot mora..

Mam pa tudi mobi, ki se polni lih tko kot si rekla, kadar je prikloplen na komp preko usbja in zmeri kadar je prikloplen se polni-to ni nič čudnega ;)

Če te še kaj zanima praši .) če še zmeri ne znaš uporablat mp4 in ga mislš fuknt v koš ga bi z veseljem vzel :D za kok prodaš? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam tud od Philipsa mp3 in sm dobulih tko zraven navodila (slovenske) in nek cd z kar nekim programom kot si ti rekla da kao spremeni iz wma v mp3 itd..no program sm si dal gor, ga nisem znal uporabljat, ga zbrisal z kompa, navodila fuknu v predal :D , priklopu mp3 preko usbja v komp, odpru izmenični disk in mojo glasbo, iz moje glasbe prenesu komade v izmenični disk, ko mi je zlovdalo sm na kompu dal varno odstranjevanje odpreme, da sklopi mp3 z kompa, potegnu mp3 vn z usbja, vklopu mp3, užival v rock'n'roll muziki :D

to je to..tako delam jst zmeri in vse dela kot mora..

Mam pa tudi mobi, ki se polni lih tko kot si rekla, kadar je prikloplen na komp preko usbja in zmeri kadar je prikloplen se polni-to ni nič čudnega ;)

Če te še kaj zanima praši .) če še zmeri ne znaš uporablat mp4 in ga mislš fuknt v koš ga bi z veseljem vzel :D za kok prodaš? :whistle:

No vidiš Minca da gre :whistle:

Edino BATko, ne gre za izmenični ampak za izmenljivi disk :whistle:

Važno pa je, da deluje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidiš Minca da gre :whistle:

Edino BATko, ne gre za izmenični ampak za izmenljivi disk :whistle:

Važno pa je, da deluje

:slap: :slap: :slap:

sej res ja..izmenljivi disk ja, ne izmenični :D

Druagče dela vse ja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm....ja.....sm tut jz šla v raziskovalca...oz. na disk h, kjer je ta mp4....in sm odprla mapo, kjer piše music....in sm hotla potegnit par pesmi v to mapo, ampk mi ni uspel, mislm pesem sm povlekla do tja normalno, ampak pol je ni blo videt v tisti mapi :BUA: ...

tist program bom tut jz nekam čez okno zabrisala, ker ga tut ne znam uporabljat...povsod se mi rdeči klicajčki pol nardijo :angry:

kje pa je ta izmenljiv disk :?...najbrš tisti v katerem se mi ta mp4 pa vse to odpre...se pravi pr men disk H?........kako nej pol to naložim ?:hmm: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kopiraj----->prilepi

ali

copy------>paste

ali

z miško premakneš v drugo mapo

lahko pa da si mapo zgrešila in je preneslo v drugo mapo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kopiraj----->prilepi

ali

copy------>paste

ali

z miško premakneš v drugo mapo

lahko pa da si mapo zgrešila in je preneslo v drugo mapo

:grrr.....

drugač pa zdej prenašam v to mapo, upam da mi končno uspe :010 in da se ne bo zbrisal :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr .....

drugač pa zdej prenašam v to mapo, upam da mi končno uspe :010 in da se ne bo zbrisal :closedeyes:

tud jaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!