Skoči na vsebino

cpi husar


roberto_24

Priporočene objave

lp nisem našel podobne teme zato odperam novo kje je kak pooblaščeni servis za cpi husar-ja v okolici koroške če je možno in pa kako tel.številko pa ker avspuh bi pasal lp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za servise newem, k nism z tm gor...izpuh bi pasal tecnigas nextR tega sm mu jest na Husarju...maš pa tut od polinija in od malosija, pa ZX, RR to majo use modele za ta motor....

mašino ma repliko od minerelija...se prav podobne mašine kot jih imajo jamahe in nkateri letniki aprilij...motor morem priznat je kar dober, edino kar me je motilo je bila plastika (ki je res bedna)....

velik sreče pri pidenanju :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp nisem našel podobne teme zato odperam novo kje je kak pooblaščeni servis za cpi husar-ja v okolici koroške če je možno in pa kako tel.številko pa ker avspuh bi pasal lp :rolleyes:

Predno kupiš motor,avto ali kakšno drugo malo dražjo mašino se NAJPREJ pozanimaj za servis nato kupi določeno stvar :OK: Po toči zvoniti je prepozno!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predno kupiš motor,avto ali kakšno drugo malo dražjo mašino se NAJPREJ pozanimaj za servis nato kupi določeno stvar :OK: Po toči zvoniti je prepozno!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

pa kaj govoriš tumarije če ne veš kaj bol pametnega pol raje bod tih ta motor ni moj je od kolegana ker pa on nima neta sm pa js odpro temo kupo ga pa je zato ker je biv zelo poceni in takrat te pa ne zanimajo najprej servisi pa tako :headbang: ker bi se prodal takoj sem pač slučajno zvedo za njega pa sm ga klico pa jereko da ga kupi motor je pa 03 letnik cena pa 350€ a pol bom pa še za servise pa za mašine prej zanimo al ka :headbang: DDDDDDDDDDDDDDDDDD TO JE MOJE MNENJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj govoriš tumarije če ne veš kaj bol pametnega pol raje bod tih ta motor ni moj je od kolegana ker pa on nima neta sm pa js odpro temo kupo ga pa je zato ker je biv zelo poceni in takrat te pa ne zanimajo najprej servisi pa tako :headbang: ker bi se prodal takoj sem pač slučajno zvedo za njega pa sm ga klico pa jereko da ga kupi motor je pa 03 letnik cena pa 350€ a pol bom pa še za servise pa za mašine prej zanimo al ka :headbang: DDDDDDDDDDDDDDDDDD TO JE MOJE MNENJE

Zelo trapasto razmišljaš,moje mnenje imaš že napisano z :headbang: DDDDDDD nebom razpravljal!!!!!!!!!!

Ps:želim vama,da najdeta čimprej sernis sicer je tudi teh 350 EUR šlo v maloro sama bosta ugotovila kdo je TUMAST- pač vsaka šola nekaj stane. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo trapasto razmišljaš,moje mnenje imaš že napisano z :headbang: DDDDDDD nebom razpravljal!!!!!!!!!!

Ps:želim vama,da najdeta čimprej sernis sicer je tudi teh 350 EUR šlo v maloro sama bosta ugotovila kdo je TUMAST- pač vsaka šola nekaj stane. :headbang:

ja sam pri tej šoli sma dala 100€ v žep skuter je že prodan tako da DDDDDDDDDD :headbang:

Popravljeno . Popravil roberto_24
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pri tej šoli sma dala 100€ v žep skuter je že prodan tako da DDDDDDDDDD :headbang:

Sta zaslužila- zato sta nekoga FAJN nategnila !!!!!!!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!