Skoči na vsebino

Zbor - No name riders, Hrušovlje


aja

Priporočene objave

Gre kdo v Hrušovlje (9 km po stari cesti od Postojne proti Razdrtem) na zbor? V petek igrajo menda Psihomodo pop, v soboto pa Uriah Heep (pravkar sem govorila z enim od No name ridersov)...

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O,

hvala za info. Ravnokar sem tole spraševal v neki drugi rubriki Metalce. Jaz bi pa res šel, no bom videl... Če ja, se slišmo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo tam kak motosvetovc, naj ima majico, da ga pocukam za rokav. 8)

Glej za Motosvetovimi in Soloriderskimi majicami! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tole z Uriah Heep res, mene ZELO zanima :shock: :lol: 8)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to z Uriah Heep ni res. Tam bo igral bivsi clan uriah heep, kar se lepo vidi na plakatu (ce lahko preberes smallprint). bla, bla bend - ex-in navelko-uriah heep!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja hvala... se mi je zdelo prelepo, da bi bilo res... :cry:

Mogoče se bom vseeno malo ustavil in pogledal, ko bom šel v soboto na furo... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja napiše se Hrušovje :wink: .Jaz bom šla verjetno mal pokukat v petek in soboto,saj sem 20km stran doma.Bom vrgla gor majco Motosveta,normalno,tako da če me gdo še ne pozna me ne bo zgrešil ker mi je majca 2x prevelika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da bi vas strašil,toda vreme bo baje posrano,kar pa nas ne sme preveč motiti.Ja motosvetovci in soloraidersi bodite "označeni"tko da se bomo najdl tisti,ki se še ne poznamo.

lp bošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in dekleta vstopnina bo tudi za motoriste :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proklete pizde No name riderske... že lani ali predlani so nam motoristom hoteli zaračunati, ker je scalo ko svinja, pa smo vseeno šli, seveda z avtomobili. Kljub vsem našitkom in vsem pizdarijam, so nam hoteli računati.. pa smo se obrnili in šli....... zdej bodo pa kar vsem računali???

Mater jim.........

Pa sem imela namen danes iti... bom mogla še premisliti!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm. Odvisno kaj ponujajo za vstopnino. Varovanje, zaprt prostor, koncert... Saj za Lendavo se tut noben ne pritožuje, da je vstopnina tut za motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm. Odvisno kaj ponujajo za vstopnino. Varovanje, zaprt prostor, koncert... Saj za Lendavo se tut noben ne pritožuje, da je vstopnina tut za motoriste.

Varovanje? Nič bolj kot na kakem drugem zborčku.

Zaprt prostor? Hja, sej v kamnolom itak vodi samo ena pot. Tam pa zaračunavajo :evil: :(

Koncert? OK, recimo za Psihomodo, ampak tistle Uriah Heep revival pa po moje ni vreden počenega groša.

Skratka, če je za plačat, ne grem. Žal mi pa ne bo, ker bo itak scalo. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo v Hrušovlje

Aja

Ne vem se kako bo z dovolinico! me pa Psihomodopop zelo mika!

G(pravkar sem govorila z enim od No name ridersov)...

Aja

ej vprasaj tega tipa, ce bo res vstopnina. Ce bo odgovor pritrdilen, ga poslji v tri pizde matrne :evil: :idea: :evil:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varovanje? Nič bolj kot na kakem drugem zborčku.

Zaprt prostor? Hja, sej v kamnolom itak vodi samo ena pot. Tam pa zaračunavajo :evil: :(

Koncert? OK, recimo za Psihomodo, ampak tistle Uriah Heep revival pa po moje ni vreden počenega groša.

Skratka, če je za plačat, ne grem. Žal mi pa ne bo, ker bo itak scalo. :?

Če je pa tako, pol pa res treba bojkotirat. Saj jaz itak nisem imela namena it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm... Vso pravico ima tudi Šoki probat kaj zaslužit... Če mu pač ne bo šlo, bo moral drugo leto stvar pocenit...Tudi zbor od RW ima vstopnino, pa se noben ne pritožuje... Vsaka stvar je vredna natanko toliko, kolikor je nekdo pripravljen zanjo odštet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!