Skoči na vsebino

Zbor - No name riders, Hrušovlje


aja

Priporočene objave

Pozimi (ko se je delal koledar motozborov) se je ZMKS s predsedniki motoklubov zmenila, da se za motozbore ne bo pobiralo vstopnine za motoriste. Izjema je la zbor od MCRW v Lendavi s svojo ponudbo. MCRW so na vseh svojih plakatih opozarjali, da bo vstopnina.

No Name Riders so clani ZMKS in se ocitno ne drzijo dogovora.

Najbolj hinavsko se mi zdi, da ni nihce od njih opozoril, da bo vstopnina. Prides na zbor, recimo iz Maribora in te namesto welcome drinka razveseli redar, ki ti pove, da moras placati vstopnino.

Se dobro, da nam je Bine alias Big Yellow povedal za vstopnino. HVALA TI!

Priporocam No Name Ridersom, da si na Motosvetu ogledajo, kaksen zbor (Motofest) prireja MK Orel Slovenija. Se posebaj naj si ogledajo napis, da sta vstopnina in kampiranje za motoriste brezplacna. Pa igrajo Sank rock, LET 3 in drugi.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobro, da nam je Bine alias Big Yellow povedal za vstopnino. HVALA TI!

Tadej

VINE in ne Bine.

Mogoče pa hočjo imet dobiček. Mene ne bo. Bom z lažjim srcem preživel v službi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je res vstopnina so totalni bumbarji,to so enkrat že natedili in folk je množično odhajal,vendar so kmalu ugotovili da tako ne bo nič in vstopnino ukinili,če so to napako ponovno naredili so res mone.Jaz bom šla proti večeru mal pokukat če bo pa za plačat pa adijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem šel tja okrog enih ponoči in stvar je sledeča:

Vstopnina: Bikers 1500 sit!

Pešadija 2500sit!

Sem se obrnu pa šel domov, sej pol je pa itak dež začel lit tako da...!

AJA: mene zanima s kom(od No name ridersov) si se pogovarjala!Glede na to da so samo 3-je člani me zanima kdo je bil to ker vse tri poznam!

Ti zbori kjer je treba plačat vstopnino so v k....! Mene ne prepričajo in do sedaj še nisem plačal vstopnine.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj imajo sami zbor,oderuhi.Škoda pa je za tiste ki bojo prišli na zbor od daleč,pa še v takem vremenu,boljš da jo potegnejo do morja,sej tuki po mojem ne bo veliko folka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro povejte kdo je bil in kako je blo?Sem bil na poti tja in sem se v Ljubljani obrnil proti domu ker je bilo preslabo vreme in niti šotora nisem imel s seboj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motozbor, pa za plačat !!??!!! A bo to zdaj ka r komercializacij, da bomo služil eni na drugih, al kaj. Kje pa je kolegialnost, pa druženje, pa lep občutek, ko na zbor prideš pa ti pijačo ponudijo, pa same vstopnino pobiral ? ZA TAK ZBOR PA RAJ KAR HVALA LEPA !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AJA: mene zanima s kom(od No name ridersov) si se pogovarjala!Glede na to da so samo 3-je člani me zanima kdo je bil to ker vse tri poznam!

:? Ne vem, kako je bilo tipu ime... njegovo številko sem dobila na seznamu zborov na Motosvetu, kjer so tudi telefonske za informacije...

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tud zanima če je gdo bil na zboru?Bi rekla da je bilo bolj bogo vse skupaj,mogoče se pa motim.No kje ste ?

A ima mogoče gdo namen jit na zbor Škorpijonov?Če bo vreme bom morda šla mal pogledat,tam se mi full dopade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo mene, jaz sem pa bla tam!!! 8)

Po poti nas je malo pral, od Logatca naprej (aja iz Mozirja sem šla), pol smo prišli v Postojno kjer je lilo kot noro, pa smo zasedli bencinsko, potem, ko se je malo umirilo, pa spet pogumno naprej. Plačali VSTOPNINO 1500 -(pa kaj če ne bi pa zapili) parkirali, postavli šotor in za ŠANK!!

Potem pa ..................... dež, rock, dež, rock,............. vse do jutra! Če je glasba super :wink: te tud dež moti!!

Spala bolj malo, sicer pa šotor še kar zdržal, čeprav bi noge bile lahk mokre, če bi mela mal slabšo spalko.

Drugi dan-nedelja, zjutraj nehalo deževati, pakirali - počasi, pa še po juhico in kavico ... Pa lepo domov. Pot domov: v Postojni še rahel dežek, pol pa ne več.

V glavnem jaz sem se imela super, kljub dežju in vstopnini.Gužve ni bilo pretirane, (verjetno se vsi bojijo da bi se stopili), je vsaj več ostalo za nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačali VSTOPNINO 1500 -(pa kaj če ne bi pa zapili) parkirali, postavli šotor in za ŠANK!!

...če ne bi plačali, bi imeli pa še za štiri pire... :wink: 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!