Skoči na vsebino

ON LINE SHOP


hors3

Priporočene objave

A obstaja sploh v slo. se kaka stran, kjer si lahko naročiš dele za skuter(ne mislim linde m.p.a) , zanima me predvsem kakšen uvoznik za Malossi :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstaja sploh v slo. se kaka stran, kjer si lahko naročiš dele za skuter(ne mislim linde m.p.a) , zanima me predvsem kakšen uvoznik za Malossi

Generalni zastopnik za Malossi je Trgoavto Koper in kdor ima izkušnje z njimi ve, da so precej daleč od vsaj solidnega zastopnika - žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so precej daleč od vsaj solidnega zastopnika

Tole si pa čist prelepo povedal. Bolj milo se nebi mogel izraziti. Drugače pa imaš prekleto prav. Po mojih izkušnjah so aktivnosti Trgoavta omejene na prodajo tistih stvari, ki jih imajo slučajno v salonu. Po možnosti naj bo to 50ccm skuter za kakšnih 500.000 SIT. Bogi reveži :( - mi pa še bolj. :evil:

:2gunfire: TrgoAvto sux!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim celo ,da je trgoavto celo prenehal z uvozom Malossija(če bi se njihovemu početju lahko reklo uvoz),tako da ima najbrž vsak mulc k mal več šraufa, več kosov na lagerju kot oni.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!