Skoči na vsebino

skuterji CPI


skutrboy

Priporočene objave

Kaj kej menite o teh skuterjih CPI, a ima kdo kake izkušnje? :blink:

npr. o modelu aragon? :whistle: prosim za vaše mnenje :naughty:

cena zgleda v redu? :drunk: 1400 evrov

aragon_2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajca so.. mislim da majo podobno mašino kot minareli.. grejo nikamor, če boš dal kak športni izpuh gor, računaj na 65 km/h (ko bo še ostalo odblokirano). Drugače pa tk no.. kolko plačal tolko dobiš, velik pa od tega ne moreš pričakovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je NejcZ reku.to so jajca vsaj jst tko mislm .) Lep je pa še kr :rolleyes: Itk je pa tvoja odločitev če si boš ubodu tazga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm imel cpi-ja....kr uredu motor, kar se tiče mašine brez pripomb, edino plastika me je zelo motila ker je škripala....aja pa brez blokad je šlo oko. 60 km/h, z izpuhom v lažjimi valčki oko. 75 km/h, z 70ccm stage6 sport pro pa mal čez 100 km/h...meni je motor zelo dobro služil :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
jest sm imel cpi-ja....kr uredu motor, kar se tiče mašine brez pripomb, edino plastika me je zelo motila ker je škripala....aja pa brez blokad je šlo oko. 60 km/h, z izpuhom v lažjimi valčki oko. 75 km/h, z 70ccm stage6 sport pro pa mal čez 100 km/h...meni je motor zelo dobro služil :worship:

kolk pa PRIDE EVROV ta izpuh, lažji valčki in kit???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni!

Sem nov na forumu ter imam 1 problem!

Lastim si skuterja CPI Popcorn 50ccm :P

Motor je letnik 2004, laufan ne prav veliko, lepo ohranjen.

Kaj je problem?

Problem je to da ne vžge več, kljub temu da vergla normalno!?

Sam sem naredil sledeče:

-Menjal akumularot,

-Odvil posodo za bencin in celga spucal(rezervar),

-Filtra spucal (1 ima v tanku, drugi je vmes rezervarja ter fergazerja),

-Vse cevi katere gredo v fergazer preveril če slučajno ni zamašeno kaj in očistil,

-Dal dol fergazer in narazen vse dal, ter sčistil vse in vse dize in vsako lukjno prečistil,

-Fergazer naštelal tako kot je bil ni pomagalo, se sam igral z njim ama ni blo uspeha,

-Probal če je iskra, iskra je super fajna,

-Svečko menjal ampak ni tudi to pomagalo,

-Preveril določene kable za ele. ama ni nič narobe z njimi..

Tako da ja.. Kar nekaj variant probal in mi ne uspe da ga zalaufam nazaj. Motor je stal kakšne 3mesece in potem ko sem ga skušal zalaufat ni šlo več!

Je pa zanimiwo da kljub temu da bencin priteče do fergazerja in kljub temu da je iskra na motorju vredu, da v fergazerju nekako ne pride imam občutek bencin noter in kljub podtlaku kateri se ustvarja in povleče po cevi bencin ne pride v fergazer in ne vžge!

Če pa tam kjer je igla na vrhu, ne ona za zaug, odvijem in kapnem noter par kapljic bencina, pa dela normalno par sekund in potem uganse ker porabi tisto kar jaz kapnil v fergazer.

Nevem kaj naj naredim, zmankuje mi idej, pred tem preden stal motor, je delal normalno, vžgal normalno in vse.

Motor gre glih 55km/h in je bolj kot ne blokiran še cel.

Mi lahko kdo svetuje, pomaga kaj naj naredim, probam??

Se zahvaljujem za pomoč in dane ideje, rešitve!

Lep pozdrav,

KuLe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdrav,

 

Iščem skuterja za okoli 500 eur, z njim se bo recimo prevozilo 200-300 km letno (se pravi nič skoraj) do trgovine, ljudje srednjih let, odpadejo predelave, vožnja po zadnjem in ostalo "divjanje"...

 

Nekako sem ogret za CPI Aragona, zdi se mi najboljša možnost in vsemi tistimi kitajci, ki so "slabi" (baotian, jonway,xinling, čingčang, ) za to ceno pa tako vem, da top znamk ne morem dobiti (Runner,yamaha,aprilia) mislim, da jih niti ne potrebujemo za zgoraj napisane vožnje.

 

Kako je s samo kvaliteto predvsem elektronike in podobnih zadev? Sam motor bi moral zdržat vsaj 10.000 km? Se dajo dobiti vsi deli za CPI v Sloveniji in kakšne so kaj cene?

 

Priporočate kak drug podoben skuter, baje ima isto mašino kot CPi in Sachs se Keeway? Kako je z njimi, je kvaliteta komponent na Keewayjju ista kot na CPI ? Sachs je pa skoraj nemogoče najdti v Sloveniji.....

 

Hvala,lp

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Sam sem kupoval skuter prav za iste namene. Kupil sem nato SYM-a, ki je tudi "slabši" skuter kot razne Yamahe, Gilere ipd. 

 

Z njim sem trenutno naredil 2000km in zaenkrat ni problemov. Kar se pa rezervnih delov tiče, za SYM-a ti lahko povem, da jih prodajajo v trgovinah Velo Center, tako da deli so. 

Za CPI vem, da so dokaj dobri skuterji, prav tako kot SYM, Kymco in Keeway. Tiste druge, ki si jih naštel pa jaz osebno ne bi kupil.

 

Za prevažanje do trgovine, službe, ipd. so taki skuterji po mojem mnenju povsem zadovoljivi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!