Skoči na vsebino

zalivanje motorja


spryc

Priporočene objave

ammm ja tko men je kak mesec nazaj ribno motor in sem zdej to lepo ze use zrihto... me pa zanima preden mi je ribno sm meu noter 70cmm in nisem mev nobenig problemov glede uplinjača zdaj mi je pa začel zalivat... uplinjač je pov bencina svecko zalije res nevem kaj cm nardit iz njega teče kjer se da :( tak da sštelat sm probo že use tak da ni nl pomagalo res ne vem prosim čim hitrej:(

aja pa še neki mam delorto 17.5 uplinjač če vam to kej pomaga xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uplinjač je pov bencina svecko zalije res nevem kaj cm nardit iz njega teče kjer se da

kva pov?

kir motor, kir kit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pov?

kir motor, kir kit?

amm nrg mc2 mam pa mallosi sport 10 konjskin blajrca dg sportna kluplenga menjeni valcki polini polini lamele shf lezaji arrow auspuh .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm nrg mc2 mam pa mallosi sport 10 konjskin blajrca dg sportna kluplenga menjeni valcki polini polini lamele shf lezaji arrow auspuh .....

Treba je naštelat lih prov bencina in lih prov zraka.Tako da je svečka kavne barve.

Na skute se glih ne spoznam najbol ampak..je neki u zvezi s fergazerjom.

imeti moraš pravo velikost dize.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm ja tko men je kak mesec nazaj ribno motor in sem zdej to lepo ze use zrihto... me pa zanima preden mi je ribno sm meu noter 70cmm in nisem mev nobenig problemov glede uplinjača zdaj mi je pa začel zalivat... uplinjač je pov bencina svecko zalije res nevem kaj cm nardit iz njega teče kjer se da :( tak da sštelat sm probo že use tak da ni nl pomagalo res ne vem prosim čim hitrej:(

aja pa še neki mam delorto 17.5 uplinjač če vam to kej pomaga xD

Najverjetneje je v plovek prišel benzin.Razdri vergazer vzemi plovek ven obenem demontiraj tudi iglico nad plovkom spihaj preglej plovek (če ni v njemu benzin) če je v njamu benzin plovek zamenjaj,če je plovek vredu samo vse lepo spihaj sestavi in zamenjaj benzinski filter(seveda če ga imaš)sicer namontiraj novega očisti tudi mrežico na pipici OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!