Skoči na vsebino

Katera čelada?


BoštjanG

Priporočene objave

V Avstriji (Graz) sem bil v trgovini z motoristično opremo, vrjetno vas kr nekaj pozna to trgovino. Cene so za moje pojme zelo ugodne. Bi pa imel čelado na preklop. Zdaj pa me zanima ,če so isto varne kot navadne čelade. Cene so večje kot pri navadnih čeladah. Začnejo se nekje od 100 eur pa navzgor, pri navadnih čeladah pa se začnejo pri 50-60 eur. Kaj priporočate ali je vseeno? Prav tako me zanima ,če so tekstilne jakne ,ki so po 100 eur dovolj kvalitetne. Ščitnike imajo na komolcih in ramenih in pa ,da v primeru dežja ne premočijo .

Da pa ne odpiram nove teme bom pa še kr tukaj vprašal ,če ima kdo kakšne dobre izkušnje z prodajalci motorjev ,predvsem maxi skuterjev po ugodnih cenah? Hvala

LP Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Avstriji (Graz) sem bil v trgovini z motoristično opremo, vrjetno vas kr nekaj pozna to trgovino. Cene so za moje pojme zelo ugodne. Bi pa imel čelado na preklop. Zdaj pa me zanima ,če so isto varne kot navadne čelade. Cene so večje kot pri navadnih čeladah. Začnejo se nekje od 100 eur pa navzgor, pri navadnih čeladah pa se začnejo pri 50-60 eur. Kaj priporočate ali je vseeno? Prav tako me zanima ,če so tekstilne jakne ,ki so po 100 eur dovolj kvalitetne. Ščitnike imajo na komolcih in ramenih in pa ,da v primeru dežja ne premočijo .

Da pa ne odpiram nove teme bom pa še kr tukaj vprašal ,če ima kdo kakšne dobre izkušnje z prodajalci motorjev ,predvsem maxi skuterjev po ugodnih cenah? Hvala

LP Boštjan

tema na o caladah je navelko opisana pri ; motociklizem--->oprema---> celade od a do z tam ti bo kompi znal povedati veliko o caladah tema o maxi skuterjih pa tudi ze obstaja skuterji in mopedi--->splosno-->moj maxiskuter tam ti bodo lastniki njih povedali vse izkusnje in tudi kje se ih splaca kupiti samo lepo vprasaj... ta tema se mi zdi da bo zaprta UPORABI ISKALNIK NASTEL SEM SAMO DVE ZEMI KI SEM JIH ZE PREBIRAL IH JE SE ! Ta tema pa se bo pomoje zaprla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je use je tam kjer ti je naštel 50ccm

Lock

hehe sam ti si pa tut en spamer (50ccm je use napisu ti si pa sam potrdu, pomojm je tist k je spraševal dojel da je že ena tema ko mu je 50ccm povedu) ok zdej sm že jst spamers (sam to sm mogu povedat hehe) aja a so že rekli moderatorju da nej zaklene temop hehe :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Avstriji (Graz) sem bil v trgovini z motoristično opremo, vrjetno vas kr nekaj pozna to trgovino. Cene so za moje pojme zelo ugodne. Bi pa imel čelado na preklop. Zdaj pa me zanima ,če so isto varne kot navadne čelade. Cene so večje kot pri navadnih čeladah. Začnejo se nekje od 100 eur pa navzgor, pri navadnih čeladah pa se začnejo pri 50-60 eur. Kaj priporočate ali je vseeno? Prav tako me zanima ,če so tekstilne jakne ,ki so po 100 eur dovolj kvalitetne. Ščitnike imajo na komolcih in ramenih in pa ,da v primeru dežja ne premočijo .

Da pa ne odpiram nove teme bom pa še kr tukaj vprašal ,če ima kdo kakšne dobre izkušnje z prodajalci motorjev ,predvsem maxi skuterjev po ugodnih cenah? Hvala

LP Boštjan

Šubertko kup in neboš pogrešil jaz sem lani kupil že tretjo,sigurno najboljša čelada na preklop in ima dvojni vizir ,odznotraj temni,ki ga po potrebi z leve strani zapreš ali odpreš(z majhnim vzvodom)- zelo praktično npr. pred tunelom.OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-5391-1186462120.gif

Nekaj takega je mislil Brumer . To je sicer Concept - stari tip, ki se zdaj prodaja po nekoliko znižanih cenah, nov model C2 pa je malenkost dražji in bolj izpopolnjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, za čelade so povedal, glede tekstolnih jaken pa takole. Svojo sem pred leti kupil v TC-ju, Berik, super stvar, zelo zadovoljen a ni ravno poceni. Letos si je tudi draga omislila motor in ker ni imela nobene prave jakne sem ji jaz kupil eno v nekem lokalnem supermarketu v Italiji. Ja, jakno sem kupil v trgovini ala Mercator in Spar. Bila je točno sto evrov in je zgledala zelo pošteno, snemljiva termalna podloga, CE ščitniki na ramenih in komolcih, duraguard, vodoodbojnost,... Sedaj po enem mesecu uporabe smo z jakno zelo zadovoljni.

Torej, tudi za sto evrov se da dobiti solidno jakno in to na najbolj nepričakovanem mestu. :)

stealth06.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!