Skoči na vsebino

Servisiranje Atlantica


Miholl

Priporočene objave

Torej nabavil sem Atlantica letnik 02.

Je od prvega lastnika iz italije ki je imel žensko nekje na štajerskem in je dal motor v račun za neko stvar slovenskemu lastniku,ki je uredil dokumentacijo in moped prodal meni. Uradno ima 13k km,je bordo rdeč in brez prask, razen ene 3 cm na kromirani letvici-nič groznega vglavnem. Zadnjo gumo ima novo - Michelinko, sprednjo pa bom menjal še letos. Nagibam se kar k savi - sem same dobre kritike slišal, pa še Slovenska je....

No ker se mislim precej vozit,s prejšnim motorjem ki je bil 125ccm sem naredil na sezono po 15k km, s tem mislim še precej več, sem se odločil da ga pošteno poservisiram.

Menjati mislim jermen + valjčke + svečko + olje + filtre + verjetno kar kompletne zavorne ploščice in olje - sm bl ziher voznik.

Eden od sprednjih diskov ima čisto majceno roba. Je to okej al je že treba menjat?

Kolko bi prišel okvirno takle servis z delom in deli? Bo 350-400 eu dovolj na pooblaščencu?

LP Miholl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej nabavil sem Atlantica letnik 02.

Je od prvega lastnika iz italije ki je imel žensko nekje na štajerskem in je dal motor v račun za neko stvar slovenskemu lastniku,ki je uredil dokumentacijo in moped prodal meni. Uradno ima 13k km,je bordo rdeč in brez prask, razen ene 3 cm na kromirani letvici-nič groznega vglavnem. Zadnjo gumo ima novo - Michelinko, sprednjo pa bom menjal še letos. Nagibam se kar k savi - sem same dobre kritike slišal, pa še Slovenska je....

No ker se mislim precej vozit,s prejšnim motorjem ki je bil 125ccm sem naredil na sezono po 15k km, s tem mislim še precej več, sem se odločil da ga pošteno poservisiram.

Menjati mislim jermen + valjčke + svečko + olje + filtre + verjetno kar kompletne zavorne ploščice in olje - sm bl ziher voznik.

Eden od sprednjih diskov ima čisto majceno roba. Je to okej al je že treba menjat?

Kolko bi prišel okvirno takle servis z delom in deli? Bo 350-400 eu dovolj na pooblaščencu?

LP Miholl

Najprej preden karkoli narediš preberi navodila in uporabljaj iskalnik!!!!!!!! :headbang: glede diskov upraš v temi zavorne ploščice v opremi pri motociklizmu.Za servis pa vprašaj pri serviserju.

Damn noobs :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej preden karkoli narediš preberi navodila in uporabljaj iskalnik!!!!!!!! :headbang: glede diskov upraš v temi zavorne ploščice v opremi pri motociklizmu.Za servis pa vprašaj pri serviserju.

Damn noobs :headbang: :headbang:

Dej oddahn si mal prepotentnež....zakaj pa mamo forum kokr za vprašat. Že temi sami ki sem jih objavil sta različni. Nekje sprašujem kje se nabavlja potrošni material, nekje pa kako je z servisom Atlantica

Pa da se ne boš razpočil, poglej kolk "VELIK" je o starem Atlanticu napisanga na forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej oddahn si mal prepotentnež....zakaj pa mamo forum kokr za vprašat. Že temi sami ki sem jih objavil sta različni. Nekje sprašujem kje se nabavlja potrošni material, nekje pa kako je z servisom Atlantica

Pa da se ne boš razpočil, poglej kolk "VELIK" je o starem Atlanticu napisanga na forumu...

Sem si zelo :closedeyes:

glede diskov in ploščic je veliko napisanga v opremi pri motociklizmu in tukaj sam v iskalnik vpiši "disk" ključne besede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej oddahn si mal prepotentnež....zakaj pa mamo forum kokr za vprašat. Že temi sami ki sem jih objavil sta različni. Nekje sprašujem kje se nabavlja potrošni material, nekje pa kako je z servisom Atlantica

Pa da se ne boš razpočil, poglej kolk "VELIK" je o starem Atlanticu napisanga na forumu...

dele lahko nabavljaš pri jeršinu v bučni vasi, evroton, motoroil,....

servis pa imaš tudi pri jeršinu ki je pooblaščen za aprilie in yamahe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No skuterček je šel danes na temeljit večji servis k Jeršinu v Novem mestu...ko ga dobim nazaj pa poročam kaj pa za kolko so kaj porihtali zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No skuterček je iz servisa.

Menjali smo:

Ploščice spredaj+zadaj (3x)

Olje menjalnik+mašina (Motul)

Vsi filtri

Valjčki+ležaj po katerem teče jermen

Cena pri pooblaščenem je bila 210 eurov. Poceni? Drago?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
No skuterček je iz servisa.

Menjali smo:

Ploščice spredaj+zadaj (3x)

Olje menjalnik+mašina (Motul)

Vsi filtri

Valjčki+ležaj po katerem teče jermen

Cena pri pooblaščenem je bila 210 eurov. Poceni? Drago?

Danes sem se malo zanimal glede servisov in samo ploščice so 40 eur za en disk * 3 je samo to 120 eur+ vse ostalo kar si zamenjal se mi zdi zelo poceni .

Prosim na PM kje si delal servis ,da ne bo kakšnega oglaševanja . LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!