Skoči na vsebino

Aprilia RS 50 l.06/07


Patrick

Priporočene objave

main2.jpg

Lp!

Temo sem odpru, ker se želim seznaniti s temle motorjem. Vem da je neka tema od Rs 50 že odprta, a vseeno je že preveč popisana da bi se dalo karkoli razbrati :unsure: .

Glejte, jast sem malo gledav okol - in mislim da je tale motor zlo vredu? 3Kw (drugi jih majo okol 2 oz 1,7 večina), sicer najprej bi rad povprašal nekaj o nepredelanem. Če bi ga kupu, kolk bi bla maksimalna hitrost, če bi dal blokade ven in zamenjal avspuh? Kdo lohka to naredi?Nisem nevem kolk izkušen v predelavi motorjev, a to lohka tam na servisu vse naredijo če jim "mau" plačaš al moreš to nujn sam vse predelat če si kose nabaviš? Recimo, sem slišal, če bi dal samo nek avspuh Giannelli, ki je baje 230€, bi bla maksimalna že kar okol 95 na komot... ker baje tale motor ni tolk zablokiran kot so bli njegovi predniki?

Trenutn mam DT 50, ki je nepredelan in vem da takoj zakuha, in pusti tud v vsakem klancu, nikmor ne gre... a bi tale aprilia delala isto, al bi recimo tko že nepredelana lohka komot 2 človeka (skupaj okol 150 kg) komot peljala v klanc? Prosu bi pa še, da ne bi bli preveč anti-aprilji če ste fan honde naprimer, k bi res ful rad en tak motor si kupu. Recimo, kolk bi biu tko, da bi fajn vlekl, pa da bi lohk tam na servisu vse dal gor(če lohka), kolk bi bla cena za vse skup(Motor + delo serviserja + vsi potrebni deli)?

Hvala :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se agregata tiče mislm, da ostaja enak kot prejšnji modeli se prav AM6 (ne me držat za besedo).Maximalna hitrost z blokadam seveda 50km/h, brez blokad 70 - 80km/h.Z kakšnim Gianellijem ali Leovincijem cca. 95km/h.Naredi ti sicer lahko serviser ampak škoda denarja, ker res ni umetnost izpuh zamenjat, samo potem je tud fajn uplinjač nastavit oz. dat večjo dizo notr in naštelat zrak-bencin.Cena se mi zdi zelooo visoka za 50ccm.Že za bivšo Yamaho TZR mi je žal, da sem toliko odštel zanjo saj pri prodaji preveč zgubiš, žal.Če imaš sedaj DT50 pa, če imaš denar za tole RSko si rajši 125ccm nabav, če si že dost str.Vlekla bi dva v klanc - odprta.Koliko bi šlo je pa čist odvisn od klanca, ampak od tega motorja ne pričakuj preveč .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da dnar ni problem - za motor bi dal okol 3200€ in avspuh + avspuh in vse ostalo delo? okol 3600€, kaj? Hvala za odgovor ;)

Na kaki apn6, bi že menu avspuh in vse, sam tega se pa res raje nebi dotikal, čeprav velike razlike naj nebi blo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da dnar ni problem - za motor bi dal okol 3200€ in avspuh + avspuh in vse ostalo delo? okol 3600€, kaj? Hvala za odgovor ;)

Na kaki apn6, bi že menu avspuh in vse, sam tega se pa res raje nebi dotikal, čeprav velike razlike naj nebi blo :P

Premisl, če se splača .) Lahko me pa dodaš na MSN pa kšno rečeva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo, da dnar ni problem - za motor bi dal okol 3200€ in avspuh + avspuh in vse ostalo delo? okol 3600€, kaj? Hvala za odgovor ;)

Na kaki apn6, bi že menu avspuh in vse, sam tega se pa res raje nebi dotikal, čeprav velike razlike naj nebi blo :P

pa kaj boš tolko denarja v moped metov... jst ti mojo za 2500€ prodam... pa gre 170.-... pospeški so pa itak adijo... aja sam res ... moja je 125 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz na tvojm mestu nebi kupu tuk dragega motorja rajsi kupis skterja za tretino man dnarja (pa je ze to velik)pa ga za teh 1000 €) dobro predelas ceprav tudi to se ne splaca ce mene prasas ...uglavnm ta motor je predrag poglej kaj dobis na internetu za 3600 € u hrib ti bo standart motor komaj vleku vleku sicer bo amo :krneki: ce pa das vn blokade pa drug izpuh gor pa bo pesm druga ce imas res toliko denarja kot zgleda da lahko tako razmettujes lahko na servisu odstranis blokade in ti tudi avspuh lahko oni ustimajo je vseeno bolse zate zaradi garancije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je za ta motor precej visoka, ampak po eni strani gledaš ma USD vilce, gume so večje kot pri predhodniku, oblika je lepša, auspuh pod sedež spelan. Disk je večji (vsaj sprednji). Kljub vsemu je cena za moje pojme še vedno pretirana.

Če si že predstavljaš da boš kdaj v bližnji prihodnosti presedlal na 125, se ti nakup tega definitivno ne izplača........razn če tvoja familja spada top50 v sloveniji. 51. mesto tud še šteje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je za ta motor precej visoka, ampak po eni strani gledaš ma USD vilce, gume so večje kot pri predhodniku, oblika je lepša, auspuh pod sedež spelan. Disk je večji (vsaj sprednji). Kljub vsemu je cena za moje pojme še vedno pretirana.

Če si že predstavljaš da boš kdaj v bližnji prihodnosti presedlal na 125, se ti nakup tega definitivno ne izplača........razn če tvoja familja spada top50 v sloveniji. 51. mesto tud še šteje :P

glih top 50 ne, je pa tolk d lohk žvimo Oo, uglavnem motor je drag kolkr lohka razberem iz tega, ampak je pa tud kr uredu tko, če bi gledal da bi bil 500.000 :P ?

Popravljeno . Popravil Patrick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede 125, ja, bo treba še 1 let čakat pred izpitom :s, sicer pa hvala za hitre odgovore ;)

kupi zdej neko rabljeno RS 50 pa potem čez eno leto ko boš meu izpit za 125 kupiš novi model RS125 ;)

neglede na to kolko denarja imaš..za eno leto kupovat motor, ki stane 3.600€ pa še 50ccm povrhu ni logično

sploh če imaš lahko izpit za 125 "že" čez eno leto :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm..zdej je to na teb kako boš naredu.. :) vem kako je ko neko stvar HOČŠ imet ;)

sam morš tud premislt, kaj je najbl pametno. Jst ti rečem, kupiš starejši model RS50,

tako ali tako pri mašini, med novejšim in starejšim ni razlik..oba sta mopeda,

ki odblokirana greste nekaj čez 80km/h :) sigurno pa te bodo lastne napake manj stale

(mislim na padce..praske itd.) ;) razlika v ceni pa je par 1000€. In teh par € ti bo ostalo

tudi za kasnejši nakup nove RS 125 :)

Če pa ti denar res ni problem..pa kupi to za 3.600€ pa jo prodajaj čez 1 ali 2 leti

za skoraj pou manj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač ni pa nobenih Euro blokad notr, k se neki govori? Da je že v sistemu blokirana na 50km/h...? K jih je baje treba prek računalnika zbit... ty :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač ni pa nobenih Euro blokad notr, k se neki govori? Da je že v sistemu blokirana na 50km/h...? K jih je baje treba prek računalnika zbit... ty :P

kje pa si to slišal?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ogromn se sliši po raznih forumih - da so baje zablokirani na recimo 6k obratov in podobne reči, sam ko tko berem glede aprilie rs 50, pa samo blokade daš ven pa avspuh zamenaš pa je, ni nbenih problemov glede obratov, ali pač? :o

Popravljeno . Popravil Patrick
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sta 2 možnosti: da smo na temu forumu dinozavri, al pa da na drugih forumih nabijajo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam ste tut ej (še zlasti ti Patrick) obstaja tema od rs50 in obstaja iskalnik--->torej kaj še rabš

drgač pa ne verjam usemu kar piše na internetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp!

Temo sem odpru, ker se želim seznaniti s temle motorjem. Vem da je neka tema od Rs 50 že odprta, a vseeno je že preveč popisana da bi se dalo karkoli razbrati :unsure: .

Sam ti tud ti Fric ej, ko bi mau prebral kaj sem napisal tud nebi škodl, sploh pa je tista tema tok stara de sploh neveš več o kerem letniku motorja se govori... kaj bo pol taka tema sploh lohka pomagala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti tud ti Fric ej, ko bi mau prebral kaj sem napisal tud nebi škodl, sploh pa je tista tema tok stara de sploh neveš več o kerem letniku motorja se govori... kaj bo pol taka tema sploh lohka pomagala

vem vidu sm to sam usen tut če je 200strani maš še zmer iskalnik pa use najdeš kr rabš u tej temi drgač pa (skori) isti kurac če je tanova al tastara ...tm ne piše (u tej temi lahko pišete samo o motorjih letnika 98 do2005)

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!