Skoči na vsebino

Koliko km v 24 urah na maxiju


Miholl

Priporočene objave

Zanima me kolko kilometrov vam je največ uspelo narediti v roku 24 ur na maxi skuterju...oz na skuterju k ma recimo vsaj 250ccm...in koliko ste imeli vozne kondicije predenj ste krenili na daljšo pot (500km+...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnjem celodnevnem skupnem "maxi" izletu okoli 650km če se prav spomnim. Kaj več bi bilo že matranje.

naslednjič raje za dva dni ob podobni kilometrini :blush: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sami kilometri niso problem, če jih štepaš na avtocesti. Lani sem na morje naredil okoli 600, kar je bila mala šala, ker sem večino vozil po avtocesti. Povprečno hitrost sem imel 97 kmh, skoraj nisem mogel verjeti.

Letos pa sem šel v Bosno in naredil 490 km, od tega okoli 200km dežja in še nekaj makadama vmes. S počitki, ki pa niso bili dolgi je vožnja trajala 10 ur, za to pa že moraš imeti malo kondicije in utrjeno rit. Povprečna hitrost v Bosni je bila malo nad 50 kmh. No, malo me je gor držal tudi adrenalin, haha.

Scarabeo 500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naredil s sopotnico 520km z X9 250, iz Budimpešte do LJ, 100km je bilo avtoceste, skupaj približno 10 ur. Če bi bilo treba bi zdržal še, sopotnica pa je imela kar dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj te vem ... čez 500km

tura:

maribor-čatežke toplice - samobor - duga resa - josipdol - senj - zadar -šibenik - primošten.

nazaj pa:

primošten - šibenik - velebit - gospič - josipdol -dugaresa- karlovac- metlika - brežice - slovenska bistrica - maribor.

nič autoceste!!!!! pa še bi šlo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!