Skoči na vsebino

Avtomobilska asistenca


Priporočene objave

A lahko sklenemo motoristi tudi asistenco za motor ali veljajo te zadeve samo za avtomobile....

Predvsem me zanima za tujino. Pri triglavu piše samo za avtomobile in počitniške prikolice...nevem a velja tut za motorje....če ma kdo kaj izkušenj...naj se mal razpiše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam triglav asistenco ZA MOTOR. krijejo prevoze in še neke stroške do višine ???? € (nevem točno) ampak dovolj da mi motor spravijo domov iz vsake luknje če je na tem kontinentu. bom pa še enkrat preveril preden grem na pot - za ziher!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam triglav asistenco ZA MOTOR. krijejo prevoze in še neke stroške do višine ???? € (nevem točno) ampak dovolj da mi motor spravijo domov iz vsake luknje če je na tem kontinentu. bom pa še enkrat preveril preden grem na pot - za ziher!

Si čisto prepričan v to ? Potem je to res dobra asistenca :worship: :worship:

Moja pokriva stroške le do nekaj 100 € pa ne vem natančno koliko . Bom pogledal, če kje najdem papirje :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

A kdo ve kaj več o teh asistencah iz prve roke, al je to spet en nateg, vem da delujejo po SLO, sam kva pa je, da ti crkne tam nekje v Makedoniji a ti ga spravijo v SLO ali samo do najbližjega servisa ?

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Asistence...ko jih rabiš jih ni...tu mate pogoje Mariborske, verjetno se pa ne razlikuje od drugih.

Na kratko pa takole: če prepuščaš gumo v Sloveniji, se obriši za asistenco pod nosom, kajti asistenca velja samo za prometno nesrečo. Če jo v tujini je krita pomoč (prevoz) do vrednosti 170€. 

Veselo branje :D ps. tabelica na prvi strani vse pojasni

 

post-18923-0-36468800-1365165395_thumb.jpeg

post-18923-0-45158100-1365165423_thumb.jpeg

post-18923-0-18218600-1365165450_thumb.jpeg

post-18923-0-29875600-1365165472_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo držal Dami, je treba pogledat različne vrste zavarovanja, krijejo tudi prepuščanje gume, zato pač več plačaš.... :)  in ko jih rabiš so tam, kjer jih rabiš... do zdaj so bili še vedno, ko sem jih rabila in ta ZM asistenca deluje  oz je delovala super.

 

take so moje izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo držal Dami, je treba pogledat različne vrste zavarovanja, krijejo tudi prepuščanje gume, zato pač več plačaš.... :)  in ko jih rabiš so tam, kjer jih rabiš... do zdaj so bili še vedno, ko sem jih rabila in ta ZM asistenca deluje  oz je delovala super.

 

take so moje izkušnje.

preber si floskule (1 list tabela kritja), ki sm jih skeniral, pa pol mojmu agentu razlož, da me narobe uči. Meni je čisto jasno, da če zavarujem primer prepuščane gume, mi to krijejo. Vendar v kolikor je običajna asistenca veljajo pogoji, kot je zgoraj navedeno. Žal si jih nism sam zmislu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tole sm mislu:

 

post-18923-0-60066500-1365170746_thumb.jpeg

 

 

 

p.s. nism reku da ne deluje, če imaš zavarovano :D

žal pa velikokrat mislimo, da imamo zavarovano, pa potem ugotovimo da nimamo.

p.s.s bi bil pa zelo vesel, če mi poveš kateri tip zavarovanja (asistence ) si uporabila v Sloveniji za prepuščano gumo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tole sm mislu:

 

attachicon.gif1.jpeg

 

 

 

p.s. nism reku da ne deluje, če imaš zavarovano :D

žal pa velikokrat mislimo, da imamo zavarovano, pa potem ugotovimo da nimamo.

p.s.s bi bil pa zelo vesel, če mi poveš kateri tip zavarovanja (asistence ) si uporabila v Sloveniji za prepuščano gumo

 Imaš stare pogoje

To so novi. Krita mehanska okvara.

 

AXA-AO-MK.PDF

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Imaš stare pogoje

To so novi. Krita mehanska okvara.

 

AXA-AO-MK.PDF

 

vidim, sam moje zavarovanje je od lani 07 mesec in žal še po starih pogojih. Drugače pa hvala tebi in Pajkici za info...ima da primem za vrat agenta  :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, sam moje zavarovanje je od lani 07 mesec in žal še po starih pogojih. Drugače pa hvala tebi in Pajkici za info...ima da primem za vrat agenta  :glare:

kaj agenta , dolžn si !!!  :P cel poletje me boš na sladoled vozu :D:004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj agenta , dolžn si !!!  :P cel poletje me boš na sladoled vozu :D:004

ablubm....sam če gumo prepuščam, ne bo nič...zavarovalnica ne pumaga :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kako ne pomaga? A ne piše ''če vozilo zaradi okvare ...nezmožno nadaljevati pot...''? Če ostaneš sredi ne vem česa brez bencina, ti ga pripeljejo (benz seveda plačaš, usluge ne), bi pa pri prepičeni gumi že morala biti asistenca... Se bo treba rez pozanimati. Ker zavarovalnice so zlodej, vam povem. Ko sem zavaroval bajto, sem obenem sklenil še za stanovanjsko opremo, nadstandard. Na novo vrednost. Mi pade Cuba na umivalnik, -poči... Cuba in umivalnik. Nič, kupim drugega, namontiram in pošljem mail z računom in opisom dogodka (+fotografij enih par) agentu. Zavarovalnica tega ne krije. Kako, pri hudiču frdamanemu, če je pa prej rekel, da je zavarovano vse, če se kaj naredi...? ZM, drugo leto grem na 'slovensko goro'. Edino bajta še ni tam, drugo vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..kako ne pomaga? A ne piše ''če vozilo zaradi okvare ...nezmožno nadaljevati pot...''? Če ostaneš sredi ne vem česa brez bencina, ti ga pripeljejo (benz seveda plačaš, usluge ne), bi pa pri prepičeni gumi že morala biti asistenca... Se bo treba rez pozanimati. Ker zavarovalnice so zlodej, vam povem. Ko sem zavaroval bajto, sem obenem sklenil še za stanovanjsko opremo, nadstandard. Na novo vrednost. Mi pade Cuba na umivalnik, -poči... Cuba in umivalnik. Nič, kupim drugega, namontiram in pošljem mail z računom in opisom dogodka (+fotografij enih par) agentu. Zavarovalnica tega ne krije. Kako, pri hudiču frdamanemu, če je pa prej rekel, da je zavarovano vse, če se kaj naredi...? ZM, drugo leto grem na 'slovensko goro'. Edino bajta še ni tam, drugo vse.

stari pogoji, sedaj baje pomagajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ablubm....sam če gumo prepuščam, ne bo nič...zavarovalnica ne pumaga :(

pa bom vzela minico sabo :P za vsak slučaj.... prst + minica...ne rabiš zavarovanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bom vzela minico sabo :P za vsak slučaj.... prst + minica...ne rabiš zavarovanja :D

prou...boš ti flikala...men zadnjič ni uspelo..sm moral šrauf not pršraufat, da sm domov prišu. Pol sm se pa spomnu, da imam kao zavarovano asistenco.

 

p.s. tangiči so bolši za lukne flikat :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnice ponujajo pomoč na cesti. 

Večji problem je, kako zadeve v praksi špilajo. Imam izkušnje z dvema zavarovalnicama. Ena totalni podn pred par leti. Ta ki pa jo imam sedaj ima zadeve res urejene.

Če se vam zgodi prometna nesreča in je motor nevozen in vidno udarjen, morate OBVEZNO  imeti zapisnik policije, če ne bo štala pri prevozu preko meje.

Enako velja za AO+, če ni zapisnika ne bo nič za zavarovanjem, čeprav mi niso znali pojasniti, kako ga naj dobim recimo v Albaniji.  (problem  je recimo jezik, ni signala, kaj veš kaj napiše na zapisnik,...)

 

Pomoč na cesti je pa samo običajno do 1500€, kar je več običajno kriješ sam.

Izbira zavarovalnice je ključnega pomena, ali boš dobil kvalitetno pomoč.

Pa srečo na cesti.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm ...ene zavarovalnice krijejo stroske  prevoza do prvega servisa,triglav do doma ali pa do servisa kakor jim reces ,kolk jaz vem triglav krije stroske prevoza 1200e mas pa opcijo asistenca in asistenca plus :closedeyes: men npr.motor ni uzgal ko sem sel tankat pa sem poklical,so strici prisli z kabli pa uzgal :OK: pa gasa dalje :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te asistence imajo kup hakeljcev. AMZS članstvo je vezano na osebo. Triglav ima vezano na  vozilo. Asistenco ti sicer veselo prodajo vsi, pa čeprav jo zaradi starosti vozila sploh ne moreš koristit. Za vožnjo po Slo ni panike in zadeva načeloma deluje, ko pa pride do kakšnega čudnega primera v tujini se lahko stvar hitro zakomplicira (avto nevozen zaradi poskusa kraje). Primer tehnično gledano ni okvara niti prometna nesreča.

 

Vprašanje če kdo slučajno ve iz prve roke. Ugodnosti AMZS članstva veljajo za VSA vozila, ki jih vozi njihov član? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!