Skoči na vsebino

Rally Makedonija


S57CQ

Priporočene objave

Ma ne rabs nc ...sam zadost kesa al pa ''jako'' katico... ostalo je vse easy... he he malo sale.

Jaz itak peljem vedno vse sabo - ker ponavadi ko greva z Lunardijem vsaj en sotor podreva... tako da.... (sjecas li se Dolly Bell) :naughty:

V glavnem kakor kaze danes naj bi se vse lepo izslo - 3. letim od tod 4. zvecer sem v LJ. 5. zjutraj pa gasa...

uzivancija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nista dva spanja zastojn, jaz sem tak razumel.

Torej, kaj je vse treba zraven vzet?

Lunardi je napisal da so rezerviral hotel Bellevue za dve noči - se pravi iz srede na četrtek in iz sobote na nedeljo. Ti dve nočitve se plačata. Ostale dve sta pa zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko boš dobil kako potrdilo za prijavo. Gre cca. 15 motorjev iz Slovenije.

Pizda sm vm fouš. Jebiga ne može svuda.

Lunardi pozdrav mal partijo u mojem imenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne rabs nc ...sam zadost kesa al pa ''jako'' katico... ostalo je vse easy... he he malo sale.

Jaz itak peljem vedno vse sabo - ker ponavadi ko greva z Lunardijem vsaj en sotor podreva... tako da.... (sjecas li se Dolly Bell) :naughty:

V glavnem kakor kaze danes naj bi se vse lepo izslo - 3. letim od tod 4. zvecer sem v LJ. 5. zjutraj pa gasa...

uzivancija

A si slučajno mislu tole: :whistle: :slap:

sotor.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sm vm fouš. Jebiga ne može svuda.

Lunardi pozdrav mal partijo u mojem imenu.

Bodem, lohk bi pa se pocas tudi znam kam spravu. Na kaksno rakijo mogoče pa jelen!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: Svaka cast ... sej si sliko najdu... vidim, da so spomii se zivi.... ampak to je bil samo petek ... sobota je bla se bolj pestra.... hehe :naughty:

No ni kaj - evo plana - v LJ sem 4.9. zvecer (Miha me pobere) - tako da 5. odrinemo... sam se za cajt se zmente - predlagam 06:00 pr men ali pa na crpalki Barje v smeri ZG....

Ajd vozdra...

DaNe

Peru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: Svaka cast ... sej si sliko najdu... vidim, da so spomii se zivi.... ampak to je bil samo petek ... sobota je bla se bolj pestra.... hehe :naughty:

No ni kaj - evo plana - v LJ sem 4.9. zvecer (Miha me pobere) - tako da 5. odrinemo... sam se za cajt se zmente - predlagam 06:00 pr men ali pa na crpalki Barje v smeri ZG....

Ajd vozdra...

DaNe

Peru

Tudi meni bi nekako tako odgovarjal, če bi šli. Ampak kar na barju na pump pa dalje!!??

Moram se Dusana mal dobit da se točno zmenva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, škoda da sem prepozen. Bil že nekajkrat v vseh teh krajih, službeno. Sicer pa, pot bo zanimiva.

Skopje – nočno življenje 1A, seveda kakšna plastična kartica je potrebna.

Kratovo – makedonci mu pravijo mesto na koncu sveta. Boste ugotovili zakaj. Mesto ima dolgo zgodovino. Je lepo, posebej bodite pozorni na mostove in odmislite smeti.

Berovo – pokrajina podobna recimo Pokljuki ali Pohorju.

Dojran – jezero pač

Kavadarci – vrt Makedonije

Prilep – veliki rudniki marmorja

Bitola – lep pogled na visoke vrhove – podobni Alpam (Pelister). Poznana mineralna voda »Pelisterka«. Kot pri nas Radenska. Velika termoelektrarna.

Ohrid – lepo mesto z lepo promenado na obali. Lep bazar. Urejeno! Ampak samo del ki je namenjen turistom.

Debar – mesto v (na) hribu. Večinsko albansko prebivalstvo. Tako bo pravzaprav tudi na poti od tega mesta dalje. Z malo sreče lahko v mestu srečate kar nekaj BMW-jev ali Mercedesov z registracijo ki se začne na MB ali LJ.

Mavrovo – smučarsko turistični center, plus jezero.

Tetovo – po moje najhitreje rastoče mesto v makedoniji. Pretežno Albansko prebivalstvo. Denar z večine priteka od zdomcev iz tujine. Nad mestom smučarski tereni Popova Šabka. Tereni fenomenalni – fantazija. Samo kaj ko ni infrastrukture. Razvoj je bil za časa jugo norije ustavljen.

Pa še nekaj – cestnina do Skopja in nazaj ni nezanemarljiv strošek. Sploh v Srbiji biti pozoren na radarje. Tudi »usred ničega« !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Capricorn: ponavadi mi v Srbiji nič ne plačamo!!! :whistle:

Drugače pa ja imaš prou zaračunavajo x3!!!

DaNe super, se vidmo, akcija!!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Capricorn: ponavadi mi v Srbiji nič ne plačamo!!! :whistle:

Drugače pa ja imaš prou zaračunavajo x3!!!

DaNe super, se vidmo, akcija!!! :winkiss:

Mi k nismo škrt tut kej častimo v Srbiji al pa kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: Capricorn: ponavadi mi v Srbiji nič ne plačamo!!! :whistle:

Drugače pa ja imaš prou zaračunavajo x3!!!

DaNe super, se vidmo, akcija!!! :winkiss:

Imam slabe izkušnje z neplačilom cestnine. Pred petimi leti bi kmal podaljšal bivanje še za en dan, ko nam je policaj potne liste zaplenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takoj po prehodu SRB/MK meje je manjši gozd. V tem gozdu pa "skritih" nekaj hiš. Zato je tam omejitev. Ne vem točno ali 60 ali manj. To pot sem prevozil verjetno več kot 50 krat. Večinoma so imeli makedonci postavljen radar. Posebej radi imajo tujce!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itaq se povsod najdejo eni policaji ki ....

Mah brezveze, važno da bo akcijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :evilgrin:

:naughty: A bo spet dež?!? :naughty:

Popravljeno . Popravil bowla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predračun

Cene goriv (Euro super 95)

Hrvaška 7,93 Kune =1,095 €

Srbija 84,2 Dinara =1,07 €

Makedonija 62 Denara ((pribl.) =1,0 €

Cestnine

Hrvaška skupaj cca 34 €

Srbija skupaj cca 42 €; pri plačilu z Evri zaračunajo 20% provizijo

Makedonjia mislim da skupna vrednost ne bo presegla 10 €

SKUPAJ cestnina cca 80 €

Pot:

Sl. Bistrica - Skopje = cca 950 km

Tura po Makedoniji = cca 750 km

Skupaj (z rezervo) = cca 3000 km => pri porabi 6 l/100 km = 180 litrov = cca 180 €

Menjalni tečaj (banka slovenije)

Hrvaška 1 € = 7,24 HRK (Kuna)

Srbija 1 € = 78,79 RSD (Dinar) + provizija (3% , se točno ne spomnim)

Makedonija 1 € = 62,1 MKD (Denar) + provizija

Podatki so INFORMATIVNI !! Reklamacij ne upoštevam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sledim ovu temu neko vreme pa evo bar cu pokusati malo da vam pomognem

- Gorivo 1l - 64denara

- Cestarina. Vi dolazite sa Srbije, znaci imate dve cestarine do Skopje i to vam je vkupno oko 1.5eura, ali obicno za motor i ne uzimaju novac ili ako ste avanturisticki raspolozeni idete desnu traku gde ne radi salter naplate i samo prodzete bez problema, pod uslovom tu da nema policije.

- Policija uvjek stoi odma posle granice sa Srbijom i vozite polako sve do autoputa.

- Rally vam je skoro 900km a ne 750km.

- Menjalni tečaj (u ovom momentu ) u Makedonije je 1eur = 61.5denara.

Ako vam treba jos neki info, slobodno pitajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sledim ovu temu neko vreme pa evo bar cu pokusati malo da vam pomognem

- Gorivo 1l - 64denara

- Cestarina. Vi dolazite sa Srbije, znaci imate dve cestarine do Skopje i to vam je vkupno oko 1.5eura, ali obicno za motor i ne uzimaju novac ili ako ste avanturisticki raspolozeni idete desnu traku gde ne radi salter naplate i samo prodzete bez problema, pod uslovom tu da nema policije.

- Policija uvjek stoi odma posle granice sa Srbijom i vozite polako sve do autoputa.

- Rally vam je skoro 900km a ne 750km.

- Menjalni tečaj (u ovom momentu ) u Makedonije je 1eur = 61.5denara.

Ako vam treba jos neki info, slobodno pitajte

Svaka cast Zoran... imas pivo (2,3,4....) u dobro od mene ... :worship:

Kaj je dej ''devovc''' a ste se zmenil.... :naughty:

ajd vozdra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se še kdo želi prijaviti na relly - ni problema. To sem storil pred pol ure.

Poklicati na 0038970706101 Miroslav.

Prenočišče iz srede na četrtek in iz sobote na nedeljo si organiziramo sami - če se motim, naj me kdo popravi. Ob motelu Belvi (pred vhodom v Skopje) je baje tudi camping. Se da postaviti šotor. Za prenočišča v Dojranu in Ohridu poskrbi organizator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se še kdo želi prijaviti na relly - ni problema. To sem storil pred pol ure.

Poklicati na 0038970706101 Miroslav.

Prenočišče iz srede na četrtek in iz sobote na nedeljo si organiziramo sami - če se motim, naj me kdo popravi. Ob motelu Belvi (pred vhodom v Skopje) je baje tudi camping. Se da postaviti šotor. Za prenočišča v Dojranu in Ohridu poskrbi organizator.

PARDON 0038970706102 Miroslav :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se še kdo želi prijaviti na relly - ni problema. To sem storil pred pol ure.

Poklicati na 0038970706101 Miroslav.

Prenočišče iz srede na četrtek in iz sobote na nedeljo si organiziramo sami - če se motim, naj me kdo popravi. Ob motelu Belvi (pred vhodom v Skopje) je baje tudi camping. Se da postaviti šotor. Za prenočišča v Dojranu in Ohridu poskrbi organizator.

Super. Pol se vidmo :worship: .

Ravno poiskal Makedonske denere, ki so mi ostal še od junijskega potepanja po Makedoniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sm vm fouš. Jebiga ne može svuda.

Lunardi pozdrav mal partijo u mojem imenu.

Ma sem tud jaz kr fauš, pozdrav vsem skupaj, sploh pa Lunardi, DaNe, Dušan, Rok, Bowla, :004 pozdrav pa še vsem sremcem in makedoncem, pa še kirmu ;)

Mejte se kar se da :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sem tud jaz kr fauš, pozdrav vsem skupaj, sploh pa Lunardi, DaNe, Dušan, Rok, Bowla, :004 pozdrav pa še vsem sremcem in makedoncem, pa še kirmu ;)

Mejte se kar se da :010

A ti ne mores enkrat z nam. Al pa saj na kako drinko. :OK:

-----------------------------------------------------------------------------------I

Plan je sledec odhod nekje do 6:00 v sredo. Po AC do SM spijemo kavo in ob 12:00 dalje za Skopje. :hmm:

Popravljeno . Popravil Lunardi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..zravn še ne, mal si še morte počit od mene,... še pridejo naši cajti :naughty:

za drinko pa zmeri :drunk:

A ti ne mores enkrat z nam. Al pa saj na kako drinko. :OK:

-----------------------------------------------------------------------------------I

Plan je sledec odhod nekje do 6:00 v sredo. Po AC do SM spijemo kavo in ob 12:00 dalje za Skopje. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos klapa

Na rally odhajama že v soboto po jadranski ali čez Bosno, se nama gdo pridruži?Drugače pa :beer2: v Skopju,roor

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!