Skoči na vsebino

Rally Makedonija


S57CQ

Priporočene objave

Tale odgovor sem pa jaz dobil na svoj mail.

POZDRAV IZ MAKEDONIJE

Motociklisticka federacija Makedonije organizuje moto reli

"Makedonija 2008 " Odrzava od 06 do 08 septembra, a start je u 10:00 u

subotu. Poslacemo vam dodatne informacije elektronskim putem (e-mail ,

fax) sutra. Mozete se prijaviti na ovaj mail , a kad stignete

popunicete prijavu na licu mesta.

Sportski pozdrav

MFM

Kao sta vidim ti ces prije nas u Makedoniju doznati plan rally-ja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MFM obvestilo

Известување!!!

Меѓународното мото рели “МАКЕДОНИЈА 2008”, по повод независноста на Република Македонија, е во организација на Мотоциклистичка федерација на Македонија.

Релито трае три дена од 06 до 08.09.2008 со почеток 10:00 од плоштадот во Скопје.

Маршутата и посебниот правилник ќе бидат објавени наскоро.

Пријавите и уплатата од 1000 денари по учесник ќе се собираат во просториите на МФМ. Во цената се вклучени 2 ноќевања, храна и забава.

English

International moto rally “MACEDONIA 2008” is organized by the Motorcycle federation of Macedonia for the national holyday “Independents of RM”.

The rally will last 3 days from 06 to 08 September 2008 starting from Skopje square at 10:00.

The route and the Special Regulations will be posted on the site soon.

Application forms and the fare ( 16 euro ) per participant should be submitted in the office of MFM. Accommodation for 2 nights, food and entertainment is included in the price.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majhna skupina treh motoristov iz Rogaške Slatine si želi odpotovati na omenjeni dogodek.

Zanima me ali bo letos gdo obiskal rally Macedonia , ali greste v kakšni skupini in če se lahko naša skupina pridruži.

V primeru ,da je to možno me prosim pokličite na tel 041 917 116 .

POTOVATI V SKUPINI JE PRIJETNEJŠE IN VARNEJŠE .

LEP POZDRAV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majhna skupina treh motoristov iz Rogaške Slatine si želi odpotovati na omenjeni dogodek.

Zanima me ali bo letos gdo obiskal rally Macedonia , ali greste v kakšni skupini in če se lahko naša skupina pridruži.

V primeru ,da je to možno me prosim pokličite na tel 041 917 116 .

POTOVATI V SKUPINI JE PRIJETNEJŠE IN VARNEJŠE .

LEP POZDRAV

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo kaj že po vremenskih kartah pogledal kakšen bo "makedonski vikend" !?

sicer sem podoben krog po Makedoniji že delal pred ohoho leti ampak s štirkolesnikom iz Maribora ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima. Danes sem dobil tale mail:

zao mi je al moram ti reci da u Skoplju slobodan smestaj za tog termina nema,svi hoteli, moteli, i hosteli sve je zauzeto zbog fudbalskog meca Makedonija- Skodska.

Osim mogla bih vas peporuciti da pogledate opcija - camping,Katlanovo( 30 km iz Skoplja) tel.003892-2721-051, Belvi ( 5 km) 003892-2751-100 i Stenkovec autocamp ( 6 km) 003892-2053-849.

Nadam se da cete se smestiti nekako:)

Ako vam nekako drugcije pomoci molim vas slobodno recite.

Pozdrav,

Jasmina Arsova

Turisticki savez Skoplja

Menda so pa klopce v parku, sam časopis je treba met s seboj :whistle: :naughty:

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probajte tu za spavanje. I sam vlasnik hotela je biker,pa tako uvjek oni imaju prednost.

Imate i telefon i e-mail.

i136377_HotelVuk640x480.jpg

i136382_HotelVuk2640x480.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DVA ORGANIZATORJA IN DVA RALLYA NA DVA RAZLIČNA TERMINA?????

RALLY MAKEDONIJA

ima mogoče kdo še kakšne informacije, podatke :?

Jaz grem na unga k štarta v petek 5. septembra. Stari organizator.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater!!!! Jest bi šel na relly Makedonija!!! Kam naj grem?? Pogovarjal sem se z Miroslavom in ta mi jamči, da so sobe rezervirane za slovence?!! Ne vem pa kdo sploh Miroslav je? Od novih ali starih?

Edin kar vem je to, da grem dol v dveh dneh, verjetno bom šel že v sredo in se dobimo doli v četrtek zvečer??!!

Bom vprašal Miroslava še enkrat.

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater!!!! Jest bi šel na relly Makedonija!!! Kam naj grem?? Pogovarjal sem se z Miroslavom in ta mi jamči, da so sobe rezervirane za slovence?!! Ne vem pa kdo sploh Miroslav je? Od novih ali starih?

Edin kar vem je to, da grem dol v dveh dneh, verjetno bom šel že v sredo in se dobimo doli v četrtek zvečer??!!

Bom vprašal Miroslava še enkrat.

Lp! Iztok

Miroslav bo kar taprav, če štartaš v petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevzemeno od motori.com.mk

" Само сто се вратив од состанокот на кој ние како WWW.MOTORI.COM.MK инсистиравме да се одржи и да се смири топката и можам слободно од прва рака да ве информирам сите дека ке има едно единствено 17 Мото Рели Македонија кое ке се одрзи на 6,7 и 8 и на кое ке учцествуваат сите "

Kao sta vidite sad se menjaju stvari. Dogovorile su se obe strane da ima samo jedno rally i to 6,7 i 8 Sept.

sledite temu na: http://motori.com.mk/index.php?option=com_...p;limitstart=40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temperature bodo ubijalske!! Med 30 in 38 deg C. (Hrvaška, Srbija, Makedonja, Albanija) Ne kaže dežja niti za vzorec.

Pravkar opazil hude temperature tudi jaz. Smo se bali dežja!!!

Hladno pivce bo prav pasalo!

Se vidimo v peklu!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar opazil hude temperature tudi jaz. Smo se bali dežja!!!

Hladno pivce bo prav pasalo!

Se vidimo v peklu!!

Lp! Iztok

Že nekaj dni opazujem peklenske napovedi vremena. Ne mi spit vsega hladnega piva :whistle: . Srečno pot in se vidimo v Makedoniji :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da vas informisem o novom zakonu kod nas u Makedonije.

- Od 1 Septembra, zabranjeno je kupovanja alkohola posle 19sati. Jedino po kaficima i restoranima moze da se dobije. Isto na benziskim pumpama je zabraneto 24 sati prodazbu alkohola.

Svima sta idu prema Makedoniji, zelim im lepu voznju i vidimo se u subotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da vas informisem o novom zakonu kod nas u Makedonije.

- Od 1 Septembra, zabranjeno je kupovanja alkohola posle 19sati. Jedino po kaficima i restoranima moze da se dobije. Isto na benziskim pumpama je zabraneto 24 sati prodazbu alkohola.

a daj še pa u Makedoniji :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist ki gre na rally naj tole preštudira: :whistle: :whistle: :whistle:

Пријавување за Рели Македонија

Известување за сите заинтересирани за возење на Рели Македонија 2008, кои не се членови на некој клуб дека можат да се пријават како членови на motori.com.mk. Котизацијата за возач е 1000 денари, а за совозач 600. Пријавувањето е најдоцна до утре (04.09), а парите ќе се собираат во Custom Pub од 17.00 до 19.00

Да потсетиме, рели Македонија се одржува на 06,07,08,Септември со почеток на манифестацијата во 09.00 на градскиот плоштад, кога учесниците ќе ги поздрават: Началникот на МВР за сообраќај и безбедност, Директорот на релито и Директорот на агенцијата за спорт и млади кој ќе го прогласи релито за отворено.

Цената на котизацијата е 1000,00 ден, за возач и 600,00ден за совозач,за кои следува:Маица,Акредитација,налепница,Билте

н,Закуска во Мак.Каменица,Ноќевање во Дојран,Доручек во Дојран,Вечера,ноќевање и доручек во кампот АС-Струга,а најверојатно и ручек во Радика-Маврово.Сето тоа се разбира доколку учесникот се однесува како што треба и ги помине контролните пунктови...

Клубовите кои не отвориле Е-Маил минатава недела, веќе е време да го отворат и прочитаат (симнат пријава) во колку има клубови кои сеуште не завршиле со формалностите околу зачленувањето во МФМ, пријавата можат да ја подигнат во МФМ или на сајтот на МФМ...

Организацијата од годинава преоѓа од АМСМ (или клубот соорганизатор) на МФМ,(засега со организационен одбор,за догодина ќе се одлучи другото)

Во недела навечер ќе се доделат сертификатите за учество,како и пехарите за: Најброен дом.клуб, најброен странски клуб, најстар и најмлад возач, најстар мотор, најубав мотор.. за кое има одбрана жири комисија која ќе се грижи за регуларноста....

Пријавувањето е до 04.09.2008,значи веќе е време....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist ki gre na rally naj tole preštudira: :whistle: :whistle: :whistle:

Пријавување за Рели Македонија

Pač črkuješ kot bi bil v prvem razredu OŠ. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baš me zanima kako ste doživjeli ovogodišnji reli Makedonija 2008 ? misli.gif

Bilo je šta je bilo, pa eto, da cujemo, al da to bude realno i objektivno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šta je bilo bilo je, ajmo svi u disko klubove ! igra je celu noč, svaka noč ima svoju moč ! :whistle:

mislim da se glavnina expedicije vrne danes ! pa da jih vidimo in slišimo !

pretvorio sam se u uvo i oko ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baš me zanima kako ste doživjeli ovogodišnji reli Makedonija 2008 ? misli.gif

Bilo je šta je bilo, pa eto, da cujemo, al da to bude realno i objektivno...

Pa vidi se po osmjehu na slici koji je dao Makedonac. Pridem 2009 :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!