Skoči na vsebino

Rally Makedonija


S57CQ

Priporočene objave

LP

Prenasam sporocilo ekipe iz Makedonije:

6,7 i 8 Septembri, odrzace se 16rally Makedonija, pa ko je slobodan moze se prikluciti reliju.

Vozi se tri etape:

1etapa. Skopje, Kumanovo, Kratovo, Probistip, Kocani, Berovo, Strumiica, Dojran = 298km

2etapa. Dojran, Bogdanci, Gevgelija, Negotino, Kavadarci, Prilep, Bitola, Resen, Galicica, Ohrid, Struga = 296km

3etapa. Struga, Debar, Mavrovo, Gostivar, Tetovo, Skopje = 256km

Voznja je uz prisustvo policije. Voznja mora uvjek da bude u grupu, da ne bude neke prevare, napravjeno je nekoliko punktova gde pokazete karticu i oni udaru vam pecat i tako produzavate put. Ko preskoci punkt ne sledi mu spavanje, tankanje i ishrana.

Prijavljivanje traje do 20Augusta

Cena prijaljivanja je 15eura za vozaca i 10eura za suvozaca ( placa se kad pristignete u Skopju )

U ovoj ceni organizator vam obezbedzuje ( bar tako kazu ) po dva obroka po etapu, dve nocevanja i jedno tankanje goriva( ako ima vise prijavljeno, kao prosle godine bilo je i tri tankanja).

Broj prijavljivanja je na telefon 0038970706102 ako imate problem oko prijavljivanja, mogu pokusati ja da vam pomognem

Iz Slovenije startamo 05.09. zgodaj zjutraj... vec info Lunardi

lp DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni datum 7. 8. in 9. september ( se pravi petek, sobota in nedelja ) vsaj jaz imam take informacije? Drugač pa letimo dol seveda. Nas bo šlo kar neki. Pokličem Lunardija pa mu dam prijave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveril osebno z Makedonci - datumi so OK; 06 - 08.09 - sicer so se tako odlocili, da bi omogocili normalen povratek v nedeljo tistim, ki so prisli ''preko sedam brda in sedam voda''...

lp DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveril osebno z Makedonci - datumi so OK; 06 - 08.09 - sicer so se tako odlocili, da bi omogocili normalen povratek v nedeljo tistim, ki so prisli ''preko sedam brda in sedam voda''...

lp DaNe

Mal sem zaj**** z datumi. Lunardiju pošljem do petka prijavo za 9 motorjev s 13 osebki. Seveda gremo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: za 100% zvem do sobote! :unsure:

Marja - vidim da ze vse veš.

Uglavnem pa itaq da kobilico med noge pa gas. :whistle:

Spet bo cela klapa na kupu!!! yes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zainteresiran, 99% sem zraven.

Mormo se na našem koncu še malo zorganizirat.

Lunardi, hvala za pojasnila. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddal prijavo in smo 100 % zravn.

Komu? klical v Makedonijo pa so mi rekli naj se vsi skupaj zmenimo in naj potem edn da prijavo za vse.

Kdo bo torej dal prijavo.

Jaz torej grem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu? klical v Makedonijo pa so mi rekli naj se vsi skupaj zmenimo in naj potem edn da prijavo za vse.

Kdo bo torej dal prijavo.

Jaz torej grem.

Jaz sem od Lunardija dobil tale mail za prijavo: sasko66vasov@yahoo.com in prijavu skupino 9 motorjev s 14 osebami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem od Lunardija dobil tale mail za prijavo: sasko66vasov@yahoo.com in prijavu skupino 9 motorjev s 14 osebami.

Že opravljeno,

thanks :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos,Lunardi.

Tudi jaz sem dobi dopust in se prijavil na saskotov mail,se čujemo in vidimo :010 roor

Popravljeno . Popravil Pips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) Še malo info. danes popoldne iz Makedonije:

Makedonci priporočajo da pridemo do Skopja že v Sredo zvečer da bi se izvedle se nekatere formalnost (plačilo 15 EUR). Namreč zelo težko bo to izvesti na dan pričetka ker je predviden štart že ob 09:30 na Ploščadi Makedonija v centru Skopja.

Za vse motoriste je rezerviran Hotel Bellvue malo pred Skopjem (5km), za nočitev iz srede na četrtek in pa iz sobote na nedeljo. Hotelsko sobo je potrebno plačati posebej vsak zase, kar pa verjamem da ni drago. :OK:

Prijave je možno oddati SAMO še jutri (torek 21.08.2007) direktno na e-mail: sasko66vasov@yahoo.com , kasneje to ni več mogoče!!! :xx: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) Še malo info. danes popoldne iz Makedonije:

Makedonci priporočajo da pridemo do Skopja že v Sredo zvečer da bi se izvedle se nekatere formalnost (plačilo 15 EUR). Namreč zelo težko bo to izvesti na dan pričetka ker je predviden štart že ob 09:30 na Ploščadi Makedonija v centru Skopja.

Za vse motoriste je rezerviran Hotel Bellvue malo pred Skopjem (5km), za nočitev iz srede na četrtek in pa iz sobote na nedeljo. Hotelsko sobo je potrebno plačati posebej vsak zase, kar pa verjamem da ni drago. :OK:

Prijave je možno oddati SAMO še jutri (torek 21.08.2007) direktno na e-mail: sasko66vasov@yahoo.com , kasneje to ni več mogoče!!! :xx: :BUA:

Super, vem kje je ta hotel. Sem tud sam mislu da bomo tuki spal. Seveda pridemo do srede zvečer. Se vidimo. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko boš dobil kako potrdilo za prijavo. Gre cca. 15 motorjev iz Slovenije.

:naughty: Lahko se pa zapelješ do skopja plačaš 15 eur in boš sigurno dobil potrdilo!!?? :whistle: :unsure:

HA HA HA, ...malo za hec.

Če bi slučajno odpadlo ali kar koli drugače (kar jaz ne verjamem), se zmenimo da gremo sami lutat malo po makedoniji, če bomo že lih dol. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko boš dobil kako potrdilo za prijavo. Gre cca. 15 motorjev iz Slovenije.

:naughty: Lahko se pa zapelješ do skopja plačaš 15 eur in boš sigurno dobil potrdilo!!?? :whistle: :unsure:

HA HA HA, ...malo za hec.

Če bi slučajno odpadlo ali kar koli drugače (kar jaz ne verjamem), se zmenimo da gremo sami lutat malo po makedoniji, če bomo že lih dol. :worship:

To itak,

do sedaj nas je na štajerskem koncu 4 motorji.

Se bomo konec tedna dobili in zmenli kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lunardi midva vas po psej verjetnosti počakava v Sremu. Misliva iti že v torek popoldan do srema, tko da bomo verjetno v sredo okoli 1h se dobil kje še s Sremci, ker jih gre tud kr neki, pa da gremo pol skupaj do Mk.

Drgač pa ni panike sej je čist bliz ta Mk.!!! :whistle:

Ajd se slišmo

Težko boš dobil kako potrdilo za prijavo. Gre cca. 15 motorjev iz Slovenije.

:naughty: Lahko se pa zapelješ do skopja plačaš 15 eur in boš sigurno dobil potrdilo!!?? :whistle: :unsure:

HA HA HA, ...malo za hec.

Če bi slučajno odpadlo ali kar koli drugače (kar jaz ne verjamem), se zmenimo da gremo sami lutat malo po makedoniji, če bomo že lih dol. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej DaNe, a greš al ne!?!

Vem da maš velik dela v Peruju ampak mi sporoči, plizzzzz!

David

DaNe ma velik problemou!! tko da mi bo sporoču kdaj in kako al pa bo prišel direkt v Skopje, Pa ga bo nekdo vozu??!!

Za Srem ne obljubim nič, ker ne vem kdaj in kako se bo izšlo!?

Bo kar bo :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp ekipa iz mrzle Lime ...

Posla mam cez glavo - trese se se vedno... in multi sranje je na jugu Peruja. Upam, da zlozimo vse do cajta...

David ce se zadeve zakomplicirajo- glede na to da greta oba - ali je mozno da se peljes ti z ajkulo - Mateja pa pac z TDM-o do MK ali pa do BG - pa se pac tam dobimo.... samo ideja...

Bom vec vedel proti koncu tedna in se slisimo.

lp DaNe

Lima / Peru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je bila cena bungalova, ki so v sklopu hotela Bellevue 80 € ( bungalov za 4 osebe ), lanska cena pa je bila 40 €. Ceno sob pa ne vem.

Naj mi še kdo pove ali mormo met s sabo šotore ali so dost spalne vreče?

Se pa vidmo in spijemo Skopsko :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos je bila cena bungalova, ki so v sklopu hotela Bellevue 80 € ( bungalov za 4 osebe ), lanska cena pa je bila 40 €. Ceno sob pa ne vem.

Naj mi še kdo pove ali mormo met s sabo šotore ali so dost spalne vreče?

Se pa vidmo in spijemo Skopsko :worship: :worship: :worship:

A nista dva spanja zastojn, jaz sem tak razumel.

Torej, kaj je vse treba zraven vzet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!