Skoči na vsebino

Rally Makedonija


S57CQ

Priporočene objave

Mogoče, nikoli se ne ve. Tudi jaz tako pravim.

"Tamo gdje večno sunce sja

tamo je Makedonija ..." :worship:

Makedonija By Dado Topić

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm prelistal temo, in pogledal njihovo stran, ampak še vedno nimam predstave kako to zgleda. sliši se fajn, in vsi ste navdušeni, tako da vam bom postavil par vprašanj, in hvala za odgovore.

a ste slovenija-skopje usekali v enem šusu? ko ste v skopju štartali, kako je to zgledalo' se je karavana selila vsak dan,ali je bil postavljen tabor? kolko kilometrov ste vozili na dan? po slikah sodeč, tempo najbrž ni bil divji? in kakšne so ceste?

njihova stran je bolj tako-tako, zdi se mi, da manjka ene par konkretnih informacij kot je datum, cena, a so ceste makadamske al ne....

Tenx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tura Mariovo 2008 je nekaj novegain bojo infoti še sledili.

Drugač pa Rally Makedonia se vozi v septembru, na dan se naredi okol 300 km po asfaltu. Spi se prikolicah na Dojranu in Ohridu ( rabiš spalko ), za prvo in zadnjo noč si pa spanje preskrbiš sam v Skopju. Na strani www.freisingriders.com v galeriji je slika zemljevida kompletne trase.

Naša ekipa je šla iz Lj. do Skopja in potem nazaj v enem dnevu.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tura Mariovo 2008 je nekaj novegain bojo infoti še sledili.

Drugač pa Rally Makedonia se vozi v septembru, na dan se naredi okol 300 km po asfaltu. Spi se prikolicah na Dojranu in Ohridu ( rabiš spalko ), za prvo in zadnjo noč si pa spanje preskrbiš sam v Skopju. Na strani www.freisingriders.com v galeriji je slika zemljevida kompletne trase.

Naša ekipa je šla iz Lj. do Skopja in potem nazaj v enem dnevu.

sm prelje tud v makedonijo pisal, in mi je odgovoril tole:

Zdravo,

Ture ce najvjerojatnije biti 23, 24 i 25. 05. 2008 (datum još nije fiksno utvrdjen)

Ruta je 100% asfaltirana.

Ova prva tura je promotivna i sudionici placaju samo svoj e putne troškove, jelo i pice.

Dužina rute još nije definirana, ali od mjesta polaska (Prilep) do kampa ima ca. 40 km, i sva mestanca za posjetu su u blizini (20-30 km. od kampa), tako da ruta nije velika ali zato je prebogata !

Detalji cemo vam poslati tokom prvog mjeseca 2008, pa imacete dovoljno vremena da se pripremite i da nam se pridružite

Tole se bere mal drugače kot rally, fure so nekako ee kratke. grem galerijo šeenkat pogledat, kr prej sm mapo očitno preskočil!

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Je že kaj informacij o letošnjem reliju?

Za sada samo je Mariovo Rally, 23.5.08. sledeci vikend. Ono standarno Rally Makedonija je uvjek oko 8 Septembra. Za to vise informacije oko Juli meseca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Vidim, da na makedonskem forumu že obstaja informacija, ki pravi, da bi "Rally Makedonija" naj bil v času od 05. do 07. Septembra.

"Motori.com.mk"

Popravljeno . Popravil Calmo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole sporočilo sem dobil na PM od Zorana ( Makedonac ). Javljam dalje.

Evo danas sam dobio neku informaciju za rally-ju.

Rally ce da se odrzi 5, 6 i 7 Septembar. Kako ce da ide ruta,cena.. jos nije poznato, ali uvjek je tu negde. Prijaljivanje pocinje od cetvrtak. Ovih dana doznacu kod koga treba da se prijavi i javicu ti. Za sada toliko.

Pozdrav, Zoki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Ker greva letos prvič, me zanima ali greste dol v enem dnevu ali dveh?

Iztok

Štartamo okol 6:00 iz Ljubljane in smo zvečer v Skopju. Če te še kaj zanima kar vpraš. Lahko na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po kateri trasi pa greste? Kje se kaj ustavljate?

Iztok

Gremo kar po avtocesti ( Lj - Zg - Bg - Niš - Skopje ). Postanki na 200 km +- par kilometrov. Postanki so ponavad dolgi do pol ure mogoče mal več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo kar po avtocesti ( Lj - Zg - Bg - Niš - Skopje ). Postanki na 200 km +- par kilometrov. Postanki so ponavad dolgi do pol ure mogoče mal več.

Kotzi predlagam da nabaviš pomočnika

post-5391-1218438502_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kotzi predlagam da nabaviš pomočnika

post-5391-1218438502_thumb.jpg

Kaj je to neke vrste tempomat?

Moram pridit pogledat, sej to maš ti ku se velik voziš po AC? :lol1: :lol1:

Drugače mi pa ta trasa odgovarja! Dol gremo jaz in brat z ženama (2x Vara)

pa Calmo (vara ) in še dva motorja x2 zaenkrat. Se še čujemo. A že mate dol rezervirano v hotelu?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj informacij na srbskem forumu:

BJBikers.com

=

.............., da kao vishegodishnji uchesnik relija dam koju informaciju. Lichno nisam jedan od organizatora relija, ali osnovne informacije su sledeche:

1. Reli Makedonija 2008 se odrzava 5,6 i 7 septembra (petak,subota,nedelja)

2. Svi uchesnici iz inostranstva (gosti) prijave popunjavaju 04.09. uveche ili 05.09. pred sam start

3. Obichno, svaki makedonski moto klub preuzme brigu za goste koje pozove-

na primer: moj klub "Moto Skopje" organizira i vodi brigu za Slovenachku ekipu motorista

4. Start je kao i zadnjih 16 godina isto sa trga Makedonija u centru Skopja u 10h.

5. Ruta je generalno ista kao shto je TomoB vech opisao-sa moguchim neznatnim izmenama zavisno od vremenskih i organizacionih prilika

6. Cena kotizacije je ista kao i proshle godine - 15 Eur.(vozach) + 10 Eur. (suvozach)

- za to dobijete 2 nochenja,obroke,majice,ambleme,startne brojeve,plan voznje i sl.

- zavisno od moguchnosti sponzora moguche je i tankanje goriva

(bilo je i 100% pokrivanja goriva, a i obrnuto - lichno ne bih igrao na tu kartu)

7. OSTALO je u principu dobro druzenje, zajednichka voznja i zabava

NADAM SE DA SAM SHTO USPEO POJASNITI

DOBRO DOSHLI - Minch

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na osnovi današnjih objavljenih podatkov na makedonskem forumu sem izrisal etape - poti:

post-14530-1219147324_thumb.jpgpost-14530-1219147331_thumb.jpg

post-14530-1219147338_thumb.jpg

I. etapa: 298 km

II. etapa: 296 km

III. etapa: 256 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na osnovi današnjih objavljenih podatkov na makedonskem forumu sem izrisal etape - poti:

post-14530-1219147324_thumb.jpgpost-14530-1219147331_thumb.jpg

post-14530-1219147338_thumb.jpg

I. etapa: 298 km

II. etapa: 296 km

III. etapa: 256 km

Isto je bilo lansko leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto je bilo lansko leto.

Ja, vem, samo nisem prepričan, če ni podatek, da prenočimo v Strugi in ne v Ohridu napačen. Ampak to ni bistveno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

From: info@mfm.com.mkОваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете [ info@mfm.com.mkОваа адреса на е-пошта е зашититена од спем-ботови, потребно е да го вклучите Javascript-от за да ја погледнете ]

Filter Junk Mail

Show All Headers

Print View

Quick Print

Date: Aug 18, 2008 7:45

To:

Cc:

Subject:

Re: reli 2008

Relito ke se odrzi od 06 do 08 septemvri 2008 kotizacijata i site

drugi informacii ke bidat staveni na nasiot sajt nedelava mfm.com.mk

Tole je skopirano iz Makdonskega foruma. Začne se 6. in ne 5. septembra. Več povem kasnej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cc:

Subject:

Re: reli 2008

Relito ke se odrzi od 06 do 08 septemvri 2008 kotizacijata i site

drugi informacii ke bidat staveni na nasiot sajt nedelava mfm.com.mk

Tole je skopirano iz Makdonskega foruma. Začne se 6. in ne 5. septembra. Več povem kasnej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale odgovor sem pa jaz dobil na svoj mail.

POZDRAV IZ MAKEDONIJE

Motociklisticka federacija Makedonije organizuje moto reli

"Makedonija 2008 " Odrzava od 06 do 08 septembra, a start je u 10:00 u

subotu. Poslacemo vam dodatne informacije elektronskim putem (e-mail ,

fax) sutra. Mozete se prijaviti na ovaj mail , a kad stignete

popunicete prijavu na licu mesta.

Sportski pozdrav

MFM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!