Skoči na vsebino

Rally Makedonija


S57CQ

Priporočene objave

Bilo je vroče ( do 40 stopinj ), tekel je švic, teklo je pivo, tudi spali smo :whistle: , spoznali nove prijatelje. Skratka bilo je :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Marja. Zanima me, če je bilo tudi letos toliko neregistriranih motorjev na rallyu ,to me je namreč odvrnilo od letošnje udeležbe.Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Marja. Zanima me, če je bilo tudi letos toliko neregistriranih motorjev na rallyu ,to me je namreč odvrnilo od letošnje udeležbe.Hvala za odgovor in lep pozdrav.

Tudi letos je bilo nekaj motorjev neregistriranih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so zdaj temperature iz Makedonije :? ?

Skratka - bilo je perfektno :OK: :OK: :OK: . Pot brez problemov :whistle: , družba najboljša :worship: , dogajanje vseskozi :yea1: , panoramska vožnja po krajih, kjer sami še nismo bili - Makedonija je krasna :D :wub: :D .

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje so zdaj temperature iz Makedonije :? ?

Skratka - bilo je perfektno :OK: :OK: :OK: . Pot brez problemov :whistle: , družba najboljša :worship: , dogajanje vseskozi :yea1: , panoramska vožnja po krajih, kjer sami še nismo bili - Makedonija je krasna :D :wub: :D .

M.

Kako mu je ime?

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je :worship:

nekaj se nas vidi tudi

...

:lol1: ... jaz sem bil najmlajši v skupini :lol1: ... so me skoz po pir pošiljali :closedeyes:

konec koncev ... v 6-tih dneh prevoženo 3010 km :whistle: ... še mal pa spet servis :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Od 2. oktobra lahko slovenski državljani potujejo v Makedonijo tudi z veljavno osebno izkaznico, je sporočilo ministrstvo za zunanje zadeve.

Državljani iz držav, ki so na tako imenovani beli listi EU, lahko vstopajo v Makedonijo brez vizuma. Poleg tega lahko tudi državljani drugih držav, ki imajo v potnem listu schengensko vizo vstopajo v državo brez makedonskega vizuma. Slovenski državljani so sicer lahko potovali v Makedonijo brez vizuma že od 22. junija 2004.

Državljani Republike Slovenije lahko potujejo brez vizuma v vse države na tleh nekdanje Jugoslavije in Albanije, z veljavno osebno izkaznico pa lahko zdaj vstopajo na Hrvaško, v BiH, Črno goro in Makedonijo. Za potovanje v Albanijo, Srbijo in na Kosovo je še potreben veljavni potni list.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od 2. oktobra lahko slovenski državljani potujejo v Makedonijo tudi z veljavno osebno izkaznico, je sporočilo ministrstvo za zunanje zadeve.

Državljani iz držav, ki so na tako imenovani beli listi EU, lahko vstopajo v Makedonijo brez vizuma. Poleg tega lahko tudi državljani drugih držav, ki imajo v potnem listu schengensko vizo vstopajo v državo brez makedonskega vizuma. Slovenski državljani so sicer lahko potovali v Makedonijo brez vizuma že od 22. junija 2004.

Državljani Republike Slovenije lahko potujejo brez vizuma v vse države na tleh nekdanje Jugoslavije in Albanije, z veljavno osebno izkaznico pa lahko zdaj vstopajo na Hrvaško, v BiH, Črno goro in Makedonijo. Za potovanje v Albanijo, Srbijo in na Kosovo je še potreben veljavni potni list.

Od 1. septembra naprej moraš pa imet še urejeno zavarovanje oseb, drugače to plačaš na makedonski meji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni

Ali ima kdo kaksne informacije o 2010 Rally Makedonija ?

DaNe

Pošlji mail na info@mfm.com.mk pa boš videl kaj ti bojo povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!