Skoči na vsebino

Poljska


Wilson

Priporočene objave

v bistvu bi bilo slik še več,če ne bi spisalo na displeju fotkiča memory card eror in šlo tako v franže ene 200slik iz Poljske :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu bi bilo slik še več,če ne bi spisalo na displeju fotkiča memory card eror in šlo tako v franže ene 200slik iz Poljske :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Če še nisi formatirala kartice, bi se dalo mogoče slike rešit. Meni se je to naredilo v normandiji, doma sem z enim programom (DiskRecovery ali pa tudi z Magicrecovery) ki ti popravi tudi napake na spominskih karticah zadevo 100% popravil in dobil dol vse slike. Če si zadevo že sformatirala potem probej, samo mogoče ne bo več delalo.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej nekaj upanja je še sam bo treba še nekaj dni počakat vseeno hvala za spodbudne besede

ker ravno tam gor je večina slik iz krakowa ravno na 750letnico tega mesta,s parado vojske,mornarice,konjenice,....

nekaj tega taborišča,mislim da se ve katerega

post-265-1188328575_thumb.jpg

post-265-1188328607_thumb.jpg

post-265-1188328646_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

grem pogledat čez en mesec

pred leti me je pregnal dež in poplave

ma kdo kaj svežih podatkov ali predlogov ali nasvetov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem pogledat čez en mesec

pred leti me je pregnal dež in poplave

ma kdo kaj svežih podatkov ali predlogov ali nasvetov

povej kaj te zanima...jst sm bil v zadnji 3 mescih 2x gor (krakow)...lohko ti povem iz avtomobilistične plati, če bi to kaj pomagalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej kaj te zanima...jst sm bil v zadnji 3 mescih 2x gor (krakow)...lohko ti povem iz avtomobilistične plati, če bi to kaj pomagalo

do krakova mi je še kar jasno

sem si ogledal rudnik soli in aušvic

ker pa me je pral tri dni dež sem se vrnil domov

namen sem imel it še litvo,latvijo in estonijo

letos upam na boljše vreme

kakšen dan dežja me sicer ne moti ,rajši pa sem moker notr kot zunaj

zanima pa me, kaj si je vredno ogledat ,da po dopustu doma ugotovim kje sem šel mimo

hala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljše, da si približno začrtaš pot pa potem po vsakem kraju iščeš po netu kje so kakšne znamenitosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

A ima kdo kakšno ruto narejeno za Garmina za Poljsko? Kaj se splača videt, česa se ne sme izpustit itd..? Zanima me seveda čisto do severa, do Gdanska...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!