Skoči na vsebino

Husqvarna SM125S ali Aprilia MX125?


Be wild

Priporočene objave

Če sem se jaz s Tomos SM na Pag 300km, se boš tudi ti s Huso

Če sem se jaz s Tomos SM na Pag 300km, se boš tudi ti s Huso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj pa Yamaha DT125X?Kaj je s tem motorjem kej...Cena delov...

Aja, Virago je že prodan:)...

to ma en frend in je kr zadovoln

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm z tomosom naredu 300km zadnjič, jajc nism čutu več :rolleyes: Sm potem tk sedel, da sem se z nogami gor tiščal :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

zdravo!

kupil bom huso sm125 al pa sms 125 pa me zanima kje se jih da kupt al pa ce ma kdo ksne ugodnosti k je kr dost draga gledam novo?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

kupil bom huso sm125 al pa sms 125 pa me zanima kje se jih da kupt al pa ce ma kdo ksne ugodnosti k je kr dost draga gledam novo?? :hmm:

SM in SMS je ena in ista zadeva :D

Jst mam doma eno. Letnik 2007. Kupil sem jo pred kratkim. In moram povedat da je kar stroj.

Sicer pa je tako...imam se zaprto. A mogoce kdo ve kje v Beli krajni/Dolenski bi mi jo odprli. Pa sej potem pa motor menda garancijo zgubi ali kako?

gogi16 ce prepricam starse...kok denarja bi dau za mojo? ima pa 3800 prevozenih in kot sem ze omenil zaprta pa se nekaj dodatne opreme je gor. Toceno samo motul olje in opravljeni vsi servisi. Gume so prakticno kot nove. Ce te zanima povej kok bi dau pa bom jst uprasau doma ce lahko prodam. Sam po mojem se bom tezko od nje locil ker to je pa res motor in pol. Za 125ccm seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SM in SMS je ena in ista zadeva :D

Jst mam doma eno. Letnik 2007. Kupil sem jo pred kratkim. In moram povedat da je kar stroj.

Sicer pa je tako...imam se zaprto. A mogoce kdo ve kje v Beli krajni/Dolenski bi mi jo odprli. Pa sej potem pa motor menda garancijo zgubi ali kako?

gogi16 ce prepricam starse...kok denarja bi dau za mojo? ima pa 3800 prevozenih in kot sem ze omenil zaprta pa se nekaj dodatne opreme je gor. Toceno samo motul olje in opravljeni vsi servisi. Gume so prakticno kot nove. Ce te zanima povej kok bi dau pa bom jst uprasau doma ce lahko prodam. Sam po mojem se bom tezko od nje locil ker to je pa res motor in pol. Za 125ccm seveda.

zdravo!

kaj pa vem novega dobim za 4000 eur ker imam veze oziroma poznam prodajalca in to 2008 model zan bi dal hm za kolko ga pa prodas

lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

kaj pa vem novega dobim za 4000 eur ker imam veze oziroma poznam prodajalca in to 2008 model zan bi dal hm za kolko ga pa prodas

lep pozdrav!

potem kar novega kupi ker jst ti ga dam mogoce za par 100€ manj. LoL

Sicer pa ZELO dvomim da tdobis za 4000€ ker pride iz nemcije za 4300€ + homologacija and stuf. (edin ce za novega ni treba homologacije, potem je pa tukaj davek xD)

Sicer pa...moj motor je ohranjen kot nov. Jst se peljem vsak dan in resnicno uzitek je :D :worship:

Sam je problem k nimam izpita :evilgrin:

Lahko pa kupis 2005 letnik za 3200€. Ce hoces :D

Al pa 2000 letnik za 2200€

Nove stvari so drage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!