Skoči na vsebino

Preobrazba???


Babi

Priporočene objave

So prekrasna dekleta, ki se morajo dnevno dokazovati moškim. Bolj, ko so primorane »plezati po drevesih«, težje jim je, ker se nekateri moški čutijo zato ogrožene in jih začnejo še bolj ovirati namesto, da bi jih še bolj spoštovali in jih imeli vsaj za sebi enake, če ne že nad.

Zato pa se splača počakat, da najdeš nekoga, ki ga ne moti, da tudi dekleta plezajo po drevju.... Ker, sebe spreminjati na slabše in nehati s plezanjem, ne, to pa ni zame.... In, ko prideš do tega, da si raje sam in plezaš kakor visoko hočeš, potem pride nasproti tudi oseba, ki ne samo, da te ne ovira pri plezanju, ampak te vzpodbuja in ti celo kdaj malo pomaga....

Saj pravim, splača se počakati, ker je pol tkoooooo blazn fino..... :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce, ve kar plezajte, mi spodaj zagotovo ne bomo jokali

Pa vam včasih ne bi škodilo......

Alla

Alla, sem rekel, pri opazovanju plezanja ne bomo jokali.

Drugače pa,... zakaj pa ne.

Saj nam včasih zagrenite življenje, da se je za zjokat.

No, včasih je tudi gledanje plezanja za zjokat.... :wink: :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske zelo privlačijo »metulji«. Češ, če druge na njem nekaj vidijo, potem tam res nekaj mora biti, pa čeprav tega ne opazim. On je tak macho, da je tako hladen do deklet, ki se mu mečejo predenj. Meni ga bo pa uspelo zadržati zase.

Leon, zdaj pa si ti to ornk narobe interpretiral. Ne gre se za to, da bi onih osem tipov bilo metuljev in bi jih vsaka od štirih deklet za sebe, ampak da so enostavno dovolj glasni, da preglasijo tišino tistih dveh. Ne glede na namene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mačica, mislim da se ta primer o "metuljih" ne nanaša ne posredno na prvi primer o gruči fantov in deklet.

Prvi primer je vprašanje in resnica zase, drugi prav tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kdor visoko pleza.......dolgo pada!!!!!!!!!!!!!!!

...in ko se razmaže po trdih tleh, se nekako pomete na kupček in začne spet plezati. Kdor mora, nima izbire.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak je svoje sreče kovač..."metulj" pa tujo nesrečo kuje. :?:

Babi, prvi del je čisto dovolj. Noben metulj ti ne more skovati nečesa, česar mu sam ne dopustiš. Vede ali nevede, hote ali nehote. Odkar to vem, mi ni treba sovražiti metuljev. Kar pa seveda pomeni, da mi ni vedno lahko shajati s samim seboj.

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe tudi jaz ne sovražim metuljev. Pa vendar, ko lepota njih te prevzame razum zastane....posledice so pa znane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce, če prav zastopim, moraš prej mal trpet, da potem svobodo zaužiješ.

Ko se pa tega preobješ, si pa spet kandidat za vnovično trpljenje.

:evil:  :wink:

Eh, tega sranja imam pocasi ze dovolj... :fist:

Vedno se najde nekdo, ki mu prevec dobrega skodi... Edino meni ne. In tako bo ostalo, vsi drugi naj pa spi*dijo v svoje male luknje in se smilijo sami sebi. Ce ne, pa naj postavijo hrbetnico pokonci in se ne ustrasijo vsake male svinjarije ter stopijo nasproti z namenom resiti tezavo. Klinc gleda slabice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Leon je tko.

Ne ne trpijo samo punce. Opisati, orisati, občutiti čustva in jih tudi na nek način izražati  o njih spregovoriti je bolj, ko ne lastnost deklet in v manjši meri tudi fantov. Za trpljenje smo si lahko krivi sami, lahko ga pa povzročamo tudi en drugemu. Kdo je boljši, kdo slabši , odvisno od primera do primera. Sicer nam pa že v otroštvu vcepijo kdo lahko in kdo ne sme spregovoriti o svojih občutjih.

"fantki ne jokajo", "dekleta ne plezajo po drevesih".

Jaz bom kazal svoja custva, pa ce me se 100X to brcne v obraz. Briga me. Danes jokam. Pa ceprav samo metaforicno. In nisem slabic. Prevec sranja se je zlilo na mojo glavo danes, da bi karkoli drugega delal. Priznam, ganilo me je. Vse, kar je bilo, je in se bo. Klinceva nedelja... bedna nedelja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, tega sranja imam pocasi ze dovolj... :fist:

Vedno se najde nekdo, ki mu prevec dobrega skodi... Edino meni ne.

No.....sej sem vedu......običajno tudi meni ne škodi slastna,vroča PIZZ-a :D :D :D :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!