Skoči na vsebino

Klubski prostori


Black Knight

Priporočene objave

S prijatelji rock´a´billiji,želimo najeti klubske prostore z delavnico za predelavo starih avtomobilov in motorjev.V klubskih prostorih bi se dogajali razni kulturno zabavni dogodki na rock sceni in bikerska srečanja.

Najeli bi prostore v okolici Ljubljane,na takem mestu,da nebi bili preveč moteči za okolico.

Prosil bi,če kdo pozna kakšno tako lokacijo z razumno ceno,da mi sporoči preko foruma ali na moj email.

lp bošti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan

Moja mami ma v Kozarjah eno parcelo(Mogoče poznaš,prej je bla žaga pa mlin,zej smo pa z denacionalizacijo nazaj dobil).Je 40 kvadratnih metrov poslovnih prostorov.Vse je ogrevan,elektrika je tud(očitno :D ),stranišča,pa dve kopalnce če se ne motm.Za delavnco se bom pa magar s stricom zmenu,ker je glih na njegovmu delu parcele.

Ti mi pol sam povej,kolk kvadratnih metrov parkirišča bi rabil.Zej pa najbrž še najpomembnejše;cena. 50.000 na mesec(z dohodnino in z parkirplacom vred).Če te zanima,mi magar pošl majl al pa na ta post odgovor.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!