Skoči na vsebino

skuter z velikimi kolesi


hudiii

Priporočene objave

odločen sem za nakup maxiscuterja in to z velikimi kolesi!izbiram med scarabeo,beverly,poople,..kateri bi bil najboljši glede na to da kupujem do 250 ccm,pa seveda če kdo prodaja kaj od tega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem pred leti kupoval maksija in sem bil v dilemi 250 ali 500. Dolgo sem razmišljal in se odločil, sedaj vidim da pravilno, za 500. Če se nameravaš voziti sam in ti je prehitevanje zoprno pol ni problema. Če pa boš vozil še koga in še kaj prehiteval, svetujem 500, v sami ceni starih pa tako ni velike razlike.

Jaz bi za svoj motor še dokupil kakih 20 konjev, če bi lahko in tako boš verjetno razmišljal ob nakupu 250 in čez čas tudi pri 500. ljudje pač zmeraj gremo naprej in višje.

Scarabeo 500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mestno vožnjo je 250ccm ravno prav, tudi kak izlet si lahko privoščiš, če pa imaš v mislih potovanja, obvezno 500ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa sem končno kupil!ciljal na velika kolesa,250!vzel sem pa mojega bivšega madisona 150!tudi če sem ga grajal,sem zadovoljen.poraba bo do 3,hitrost 130(leovinci 4road)pospeški da ne govorim! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se pa nebi vozil okoli, saj ima večjo kubikažo kot jaz in večja kolesa nasplošno boljši skuter pa ponavadi sploh ne delam manj kot 35 km v eno smer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je Madison 150 kaj občutno poskočnejši kot Leonardo 125. Če se voziš vedno sam, bi se za silo dalo, v dvoje pa "no go".

Ja normalno, da se da, samo kaj to pomeni "se da". Tudi z avtomatikom se je baje dalo včasih it do Poreča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je da se da kljub temu da če se odpraviš kam dlje se vožnja vleče, recimo za medmestne razdalje pa bi bilo dobro da ima skuter vsaj 250ccm prostornine. Z mojim pridem "kamor" želim, je pa res da počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maxi skuter je delan za uživat!če grem do poreča,grem ob morju!zdaj ali je to 500,250 bosta vozila oba tako hitro kot 150,ker do tja jaz še nisem zasledil da greš lahko hitreje od 100!če pa imaste viška kun za plave! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je Madison 150 kaj občutno poskočnejši kot Leonardo 125. Če se voziš vedno sam, bi se za silo dalo, v dvoje pa "no go".

Ja normalno, da se da, samo kaj to pomeni "se da". Tudi z avtomatikom se je baje dalo včasih it do Poreča.

Seveda se da!! Jaz sem se pred 10 dnevi s svojim Pantheonom 150 vrnil iz črne gore, pot je šla pa nekako tako - Ljubljana-Il.Bistrica-Senj-Plitvice-Bihač-Šibenik-Neum-Mostar-HercegNovi-Kotor nazaj grede pa čez Dubrovnik do Splita od koder na trajekt do RIjeke, od tam pa do Ljubljane. 13 dni, 1850 km. V dveh z obilno opremo! Kot kaže statistika se po cestah ne splača divjat, a ne? Se pa vsekakor da priti daleč tudi z umirjeno vožnjo.

post-16124-1188732110_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa vsekakor da priti daleč tudi z umirjeno vožnjo.

Pa saj ne pomen, da moraš potem pa divjat, če maš 500ccm. Prav tako lahko voziš umirjeno.

S to razliko, da vsaj lahko prehitiš v kakšnega smrdljivega tovornjakarja, ki bi ti drugač požrl živce pred tabo v klancu... Pa včasih, ko to situcija dopušča, lahko tudi malo bolj adrenalinsko priviješ plin... Da ne govorim o vožnji v dvoje!

Po drugi strani je vožnja z večjimi in težjimi maksiji tudi bolj udobna. Tudi to, da imaš še nekaj rezerve moči pod sedežem, je dober občutek. Prav tako je mašina precej manj obremenjena, kot pa naprimer 150ccm.

V glavnem, jaz bi 40 konjem mojega maksija z veseljem dodal še kakšnih 20...

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!