Skoči na vsebino

leovinci rs


kavka

Priporočene objave

a kdo ve kolk stane leovinci rs, pa kje bi se ga dal kupit. Mam speedfighta2 wrc, k mi zdej leti brez blokade v variatorju mal več k 80. problem pa je to, da ma orginaln izpuh blokado, k mi jo na servisu nočjo vn dat, ker pravjo da je preveč dela in da se ne splača.

a kdo ve kolk bi mi šel skuter, če bi gor dal leovinci rs al pa zx ( kva je razlika?). a bi bli pospeški kej boljši? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam navadnega Speedfighta 2, ampak vsekakor bi blo logično da imata s tvojim enako mašino...

Jest imam gor Giannellija Sport 6 in mi gre po ravnini po števcu nekaj več kot 100. Z Leovincijem bi bilo verjetno podobno.

Glede pospeškov pa tako - moji pospeški do 10 so več kot obupni, potem pa zagrabi in dobro vleče. Tako da pelji ti skuterja na en pošten servis, tam ti bojo avspuh še lepo skalibrirali z valjčki in po možnosti z vzemtmi sklopke...

Lep pozdrav, Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem ga kupil v Škofji Loki, ampak iz hudičevo zanesljivih virov (RoMzI) sem zvedel da so Giannelliji sranje za štelat... Čeprav leti pa dobro, me ne lovi noben z 50cc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LeoVince RS te stane 25.560, Handmade ZX pa 30.600. Razlika med obema je BISTVENA. RS ima prekate, ZX jih nima. Kar pomeni, da takoj ko iz ZX odstraniš homologacijski vložek dobiš čisti dirkalen auspuh. Pri RS pa ni šans, da daš prekate ven. Trenutno je LeoVince HM ZX "best buy" auspuh, ki je povrh vsega še homologiran. Tisti vložek, ki ga odstraniš pa lahko za naslednji tehnični spet montiraš. Najboljše, da pokličeš uvoznika za LeoVince, Polini itd v Ljubljani 01 5309 496.

Čau

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kej narobe, če bi na skuter k je samo brez blokade v variatorju, namontiru leovinci zx? eni pravjo da je zamenjava avspuha z športnim zadnje kar nardiš pri predelavi skuterja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem naredil točno to, pa mi ni niti najmanj žal... Sicer mi ga malo mori na začetku, ampak naprej vleče pa res dobro in končna je "huda"...

Pa lep pozdrav, Anže

PS: Če boš dal montirat Leota ZX, pol jim že kar na servisu reči da ti vzamejo tisto kvazi blokado ven. Na papirju bo še vedno homologiran in le tako boš nekaj dosegel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko te mami prisil, da ugasneš motor ze 500 m pred domom, da ne bi zvečer budil ljubih sosedov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam vato (pravzaprav stekleno volno) v dušilcu še ravno tako, kot je bila, in sicer iz dveh razlogov:

1. nočem na kakršenkoli način podret ravnovesja - avspuhu se verjetno tudi z odstranitvijo vate nekolk spremenijo lastnosti,

2. že sedaj je glasen kot strela, ampak ravno ne še toliko da bi me zaradi tega ustavljali policaji - potem pa bi bilo verjetno malo preveč v oči (in ušesa) bodeče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak ravno ne še toliko da bi me zaradi tega ustavljali policaji

Mene niso nikol ustavl skifi zarad auspuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Jest sem ga kupil v Škofji Loki, ampak iz hudičevo zanesljivih virov (RoMzI) sem zvedel da so Giannelliji sranje za štelat... Čeprav leti pa dobro, me ne lovi noben z 50cc.

ej pa imaš homoligacijo za ta izpuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!