Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Srečno v 2013 vam želi tudi KTM sekcija.

Medtem ko ste gospodje doma tajali fergazerje in šraufali japonska jajca smo nekateri uživali na toplem.

post-311-0-59716900-1357584006_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno v 2013 vam želi tudi KTM sekcija.

Medtem ko ste gospodje doma tajali fergazerje in šraufali japonska jajca smo nekateri uživali na toplem.

post-311-0-59716900-1357584006_thumb.jpg

Bo kej prezentacije?

P.S. Si imel kaj problemov?

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno v 2013 vam želi tudi KTM sekcija.

Medtem ko ste gospodje doma tajali fergazerje in šraufali japonska jajca smo nekateri uživali na toplem.

post-311-0-59716900-1357584006_thumb.jpg

Lepa fotomontaža!!! Picasa ali Photoshop? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh prezentacije ne bo ker niti slik nimam ne vem kaj....smo ga šli bolj tiščat. Lahko pa kdaj rečemo kako na to temo ob kavi.

Problemov ni bilo razen 5 ur nategovanja s trajektom.....ampak to itak paše zraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni Varaderovci!

Ker je vreme tako poscano, da se z motorjem glih ni za vozit, sem se spravil malo k urejanju lanskoletnih dogodkov. Našel sem "neobjavljene" fotke in jih bom sedaj delil z vami.

No pa lepo od začetka; v lezu 2012 sem imel priložnost preizkusiti nekaj motorjev in sedaj bom svojo izkušnjo delil z vami. Povdariti moram, da je to povsem moje razmišljanje in moj pogled na te mašine.

Najprej sem stestiral Hondo Crosstourer, ki bi naj bi bila naslednjica naših Varader. O njej sta mislim da napisala nekaj Orange in Ivo; v glavnem se z njima strinjam in nimam kaj konkretnega dodati. Motor je spremenjen, drugačen in težko primerljiv z Varo - predvsem pa je za skoraj polovico dražji; ni pa niti pod razno za toliko boljši!!!

Sledil je test Triumpha Tiger Explorerja 1200; tukaj je zgodba malce drugačna. Motor me je navdušil takoj ko sem sedel nanj; ko sem ga pa razpalil po ovinkasti cesti avstrijske vinske ceste me je pa popolnoma navdušil. Noro dober motor......ima vse kar imajo veliki. In hitro sem slišal v čeladi "se ti ne zdi da malo pretiravaš".............čisto sem pozabil, da je zadaj na sedežu tudi moja boljša polovica. Jebela, kak bi šele šlo brez nje??!!!

Naslednja je bila Ducati Multistrada, kjer sem pa ostal brez besed. Če je Triumph noro dober, je pa Ducati mega full noro dober. Sicer res, da ga sam niti "vžgat" ne bi znal s tisto futuristično armaturko, kupom elektronike, z nevem kakšnimi nastavitvami............je pa zanimivo ko imaš ključ od motorja v žepu in se voziš naokoli. Motor je v nizkih obratih full nervozen, trese in samo čaka da obrneš gas; ko pa se to zgodi, pol pa čista poezija in res se moraš dobre prijet belance, da te ne potegne z motorja. Impresivno kaj da ta mašina od sebe. Ne rabim povdarjat, da sem ga šel sprobat solo!!!

Naslednja je bila Honda Crossrunner, motor za "pussyyije"..............no malo za šalo. Ko se presedeš iz Multistrade na Crossrunnerja, ne moreš objektivno oceniti tega motorja. No zame je kot tak odličen "mestni" motorček, ki ne gre nikamor, brez prave vetrne zaščite, simple za peljat...........mogoče primeren za začetnike in ženske. Mogoče se pa motim?

In tazadnji je bil na sporedu Ducati Diavel..........to pa ni motor, to pa je A-bomba na kolesih. Mešanec med choperjem in nakedom, z 165 KM, brez vetrne zaščite, z sedežem na "tleh" in z zadnjo gumo dimenzij, ki bi jih že zavidal avtobus. Pelje se pa lepo; hitro skoči, ko dodaš gas; končne hitrosti pa niti v sanjah ne bi testiral, ker sediš popolnoma "razprt" in si kot kakšno jadro na sredi motorja. Pravi motor za prave dede.

No in ko sem na koncu tako pri sebi analiziral vsak motor posebej in vse skupaj, sem si ustvaril svojo končno oceno, ki pa je bolj se mi zdi "lista želja" kot popolnoma realna razvrstitev - kaj pa vem?! :hmm:

Izgleda pa takole:

 

1.DUCATI Multistrada 1200

2.TRIUMPH Tiger Explorer 1200

3.HONDA Crosstourer 1200

4.DUCATI Diavel

5.HONDA Crossrunner

 

No in na koncu je potrebno razglasiti zmagovalca; ......................................in zmagovalec je :hooray:  HONDA VARADERO XL 1000!!! :hooray: 

Prilagam pa še nekaj fotk, da mi nebi očitali "plagiatorstva", ker je to zdaj v SLO  "IN"  :devil:

 

Fakin ma vas rad!!! O:-)

post-21375-0-47080600-1359833659_thumb.jpg

post-21375-0-94181100-1359833738_thumb.jpg

post-21375-0-84161300-1359833875_thumb.jpg

post-21375-0-88289000-1359833965_thumb.jpg

post-21375-0-19161200-1359834052_thumb.jpg

post-21375-0-98497600-1359834175_thumb.jpg

post-21375-0-01318300-1359834269_thumb.jpg

post-21375-0-49745800-1359834316_thumb.jpg

post-21375-0-62059000-1359834419_thumb.jpg

post-21375-0-33957200-1359834478_thumb.jpg

post-21375-0-55641900-1359834687_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Varaderovci!

Ker je vreme tako poscano, da se z motorjem glih ni za vozit, sem se spravil malo k urejanju lanskoletnih dogodkov. Našel sem "neobjavljene" fotke in jih bom sedaj delil z vami.

No pa lepo od začetka; v lezu 2012 sem imel priložnost preizkusiti nekaj motorjev in sedaj bom svojo izkušnjo delil z vami. Povdariti moram, da je to povsem moje razmišljanje in moj pogled na te mašine.

Najprej sem stestiral Hondo Crosstourer, ki bi naj bi bila naslednjica naših Varader. O njej sta mislim da napisala nekaj Orange in Ivo; v glavnem se z njima strinjam in nimam kaj konkretnega dodati. Motor je spremenjen, drugačen in težko primerljiv z Varo - predvsem pa je za skoraj polovico dražji; ni pa niti pod razno za toliko boljši!!!

Sledil je test Triumpha Tiger Explorerja 1200; tukaj je zgodba malce drugačna. Motor me je navdušil takoj ko sem sedel nanj; ko sem ga pa razpalil po ovinkasti cesti avstrijske vinske ceste me je pa popolnoma navdušil. Noro dober motor......ima vse kar imajo veliki. In hitro sem slišal v čeladi "se ti ne zdi da malo pretiravaš".............čisto sem pozabil, da je zadaj na sedežu tudi moja boljša polovica. Jebela, kak bi šele šlo brez nje??!!!

Naslednja je bila Ducati Multistrada, kjer sem pa ostal brez besed. Če je Triumph noro dober, je pa Ducati mega full noro dober. Sicer res, da ga sam niti "vžgat" ne bi znal s tisto futuristično armaturko, kupom elektronike, z nevem kakšnimi nastavitvami............je pa zanimivo ko imaš ključ od motorja v žepu in se voziš naokoli. Motor je v nizkih obratih full nervozen, trese in samo čaka da obrneš gas; ko pa se to zgodi, pol pa čista poezija in res se moraš dobre prijet belance, da te ne potegne z motorja. Impresivno kaj da ta mašina od sebe. Ne rabim povdarjat, da sem ga šel sprobat solo!!!

Naslednja je bila Honda Crossrunner, motor za "pussyyije"..............no malo za šalo. Ko se presedeš iz Multistrade na Crossrunnerja, ne moreš objektivno oceniti tega motorja. No zame je kot tak odličen "mestni" motorček, ki ne gre nikamor, brez prave vetrne zaščite, simple za peljat...........mogoče primeren za začetnike in ženske. Mogoče se pa motim?

In tazadnji je bil na sporedu Ducati Diavel..........to pa ni motor, to pa je A-bomba na kolesih. Mešanec med choperjem in nakedom, z 165 KM, brez vetrne zaščite, z sedežem na "tleh" in z zadnjo gumo dimenzij, ki bi jih že zavidal avtobus. Pelje se pa lepo; hitro skoči, ko dodaš gas; končne hitrosti pa niti v sanjah ne bi testiral, ker sediš popolnoma "razprt" in si kot kakšno jadro na sredi motorja. Pravi motor za prave dede.

No in ko sem na koncu tako pri sebi analiziral vsak motor posebej in vse skupaj, sem si ustvaril svojo končno oceno, ki pa je bolj se mi zdi "lista želja" kot popolnoma realna razvrstitev - kaj pa vem?! :hmm:

Izgleda pa takole:

 

1.DUCATI Multistrada 1200

2.TRIUMPH Tiger Explorer 1200

3.HONDA Crosstourer 1200

4.DUCATI Diavel

5.HONDA Crossrunner

 

No in na koncu je potrebno razglasiti zmagovalca; ......................................in zmagovalec je :hooray:  HONDA VARADERO XL 1000!!! :hooray: 

Prilagam pa še nekaj fotk, da mi nebi očitali "plagiatorstva", ker je to zdaj v SLO  "IN"  :devil:

 

Fakin ma vas rad!!! O:-)

Super si tole spesnil. Verjetno bodo nekaterim, ki se odločajo za nakup ali menjavo, informacije koristile. Seveda pa je vse odvisno od posameznika kaj mu leži oziroma mu je všeč. Na prvi pogled je meni še najbolj všeč Triumph, še bolj pa sem vesel, da je zmagala HONDA VARADERO XL 1000 :love1:

Lp Andrej

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Fakin manj od tebe niti nebi pričakoval kot tako lepo strnjenih vtisov kot si jih nanizal v zgornjem članku.

Se pa poponoma strinjam z Andrejem glede všečnosti Tigra in iskrice v očeh ob zmagi nam preljube Varice :)

 

Glede na to, da je srčkan stari svizec Phil napovedal zgodnje poletje pa že filam baterijo in čakam na otvoritveno furo tega lepega dvatisočtrinajstega :)

 

Lep pozdrav Varoljubci in na skorajšnje svidenje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Dragi Fakin manj od tebe niti nebi pričakoval kot tako lepo strnjenih vtisov kot si jih nanizal v zgornjem članku.

Se pa poponoma strinjam z Andrejem glede všečnosti Tigra in iskrice v očeh ob zmagi nam preljube Varice :)

 

Glede na to, da je srčkan stari svizec Phil napovedal zgodnje poletje pa že filam baterijo in čakam na otvoritveno furo tega lepega dvatisočtrinajstega :)

 

Lep pozdrav Varoljubci in na skorajšnje svidenje :OK:

Opala, nekdo je vstal od mrtvih. :evilgrin:  Tebe pa je lepo brat (verjetno zato, ker je tako redko!?) :whistle:

Glede tega glodalca pa.....ta se je večkrat zmotil, kot zadel vreme...........tako da pazi da ne boš baterije "overloadav".

Sicer pa si se nam lansko leto zelo uspešno skrival, tako da bi te vsaj jaz zelo rad videl; samo kot vse kaže bom prej videl Razo na BMWju, kot tebe nekje na Varaderi!!! :lol1:

Fajn bodi.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Opala, nekdo je vstal od mrtvih. :evilgrin:  Tebe pa je lepo brat (verjetno zato, ker je tako redko!?) :whistle:

Glede tega glodalca pa.....ta se je večkrat zmotil, kot zadel vreme...........tako da pazi da ne boš baterije "overloadav".

Sicer pa si se nam lansko leto zelo uspešno skrival, tako da bi te vsaj jaz zelo rad videl; samo kot vse kaže bom prej videl Razo na BMWju, kot tebe nekje na Varaderi!!! :lol1:

Fajn bodi.

Stari jaz bi večkrat prišel pametovat sem gor a se ne spomnim ta frdamani forum pa me tudi noče obveščat o vaših modrovanjih.

Zdaj sem si kar "bookmark" na orodni vrstici naredu, da me kdaj pa kdaj v oko rukne pa kliknem in pogledam ;)

 

Kar se pa Raze tiče mislim, da bo vesel dan v peklu, ko bo on na BMW-ja presedlal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Super si tole spesnil. Verjetno bodo nekaterim, ki se odločajo za nakup ali menjavo, informacije koristile. Seveda pa je vse odvisno od posameznika kaj mu leži oziroma mu je všeč. Na prvi pogled je meni še najbolj všeč Triumph, še bolj pa sem vesel, da je zmagala HONDA VARADERO XL 1000 :love1:

Lp Andrej

Valda da je zmagala za ta dnar je najboljši moped ! Pri meni trenutno prevladuje cena,servis in oblika.Pele se pa nič slabš od kakekga drugega pa še sopotnica je zadovoljna .Dolker se bom lahko skobacal gor bo to to za ta dnar.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je srčkan stari svizec Phil napovedal zgodnje poletje pa že filam baterijo in čakam na otvoritveno furo tega lepega dvatisočtrinajstega :)

 

Lep pozdrav Varoljubci in na skorajšnje svidenje :OK:

 

 

Jebela Scottie si moral stegnit za tega svizca  :headbang:

post-21375-0-43808100-1361733021_thumb.jpg

post-21375-0-10483600-1361733217_thumb.jpg

post-21375-0-38322500-1361733355_thumb.jpg

post-21375-0-00126200-1361733446_thumb.jpg

post-21375-0-33370200-1361733536_thumb.jpg

post-21375-0-55366400-1361733594_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz mu že pravim "govno belo". Saj poznate tisto od Janija kovačiča: Kidam, kidam, kidam, kidam kot Slovenc, kamor koli pridem govna na pretek,....itd.

Zime bo kmalu konec, govna pa na zalogi do konc maja ......

Lp Andrej

post-26347-0-56560300-1361814414_thumb.jpg

post-26347-0-20801500-1361814716_thumb.jpg

post-26347-0-04202700-1361814765_thumb.jpg

post-26347-0-34613100-1361814785_thumb.jpg

post-26347-0-49151400-1361814819_thumb.jpg

post-26347-0-87718400-1361814896_thumb.jpg

post-26347-0-11158200-1361814974_thumb.jpg

post-26347-0-04169200-1361815131_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil CMRLJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vas je še sneg? Jaz sem danes otvoril sezono s prvimi 100 km. Sicer je bilo v povprečju 7 stopinj, pa vendar je bilo prijetno na soncu. :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vas je še sneg? Jaz sem danes otvoril sezono s prvimi 100 km. Sicer je bilo v povprečju 7 stopinj, pa vendar je bilo prijetno na soncu. :grim

Že treniraš za Grossglockner? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že treniraš za Grossglockner? :hmm:

Pravočasno je potrebno pričeti z nabiranjem kondicije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Opala, nekdo je vstal od mrtvih. :evilgrin:  Tebe pa je lepo brat (verjetno zato, ker je tako redko!?) :whistle:

Glede tega glodalca pa.....ta se je večkrat zmotil, kot zadel vreme...........tako da pazi da ne boš baterije "overloadav".

Sicer pa si se nam lansko leto zelo uspešno skrival, tako da bi te vsaj jaz zelo rad videl; samo kot vse kaže bom prej videl Razo na BMWju, kot tebe nekje na Varaderi!!! :lol1:

Fajn bodi.

 

 

:lol1:

; samo kot vse kaže bom prej videl Razo na BMWju, kot tebe nekje na Varaderi!!! :lol1:

Fajn bodi.

 

 

RAZO NA BMW -ju  :grrr :grrr

 

 

 

MOGOČE NEKAJ TAKEGA  BA SE IGRA

post-2458-0-68334400-1362394134.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika poveveč kot 1000 besed!!! Pa za te kante ne bomo besed izgubljali!!!  :devil:

 

Fakin ma vas rad!

 

 

 

post-21375-0-41579400-1362781843_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temperatura se že približuje ugodni samo še z neba naj neha padat pa bo za na ježo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: vidm da,tud v explicitnih temah smetite z bmfli :P neprecenljivo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temperatura se že približuje ugodni samo še z neba naj neha padat pa bo za na ježo :D

 

Jebela si moral spet "stegnit"??? :slap:

Ta tvoj svizec gre zdaj v "mantl"  :evilgrin:

post-21375-0-08023700-1363293274_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!