Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Ja začelo se je v megli in to taki da smo se komaj našli. Potem smo takoj zavili v najbližjo oštarijo (glej sliko) in segreli Rozi ( no čaj jo je), ostali pa smo dotolkli Iztokove in Magdine dobrote - flancate in štručke filane z vinjeto (glej sliko in veliko škatlo na mizi). Potem pa v megli in mrazu brez zimskih rokavic :headbang: proti Prekmurju. Bolj ko smo se vozili bolj je bila megla in mraz, a ko smo se pripeljali do Bukovniškega jezera.....sonce in toplota.

Tam smo malo pomeditirali, se "spajtlali" na energetskih točkah, spregledali ob čudežni vodi (glej slike) pol pa gasa v oštarijo proti Prlekiji, seveda v soncu. kje se dobro je je menda jasno (glej slike) in nato spet nazaj v Prekmurje na "kavo z liki", kjer nas je prijazen šef počastil še z vročim grogom. V MS smo se poslovili; bolj oddaljeni na avtoban, mi "bližnji" pa čez Avstrijo (kjer smo kupili še bučno olje in naredili nekaj fotk za Magdo) proti SLO. Z mirčijem sva se poslovila v prelepi Kungoti, že v debeli temi.

Skratka blo je fajn (tako kot vedno)..........navozili smo se, nasmejali, najedli in na koncu vsi srečno in varno prispeli domov.

Hvala za družbo in lepo nedeljo!

Bojan in Kamermanka :devil:

ps: nismo mi vozili prehitro - vidva sta vozila prepočasi :lol1: Pa tak ko me je (spet) v roke zeblo :wallbash: , sem si res želel čimprej prit v sonce!

Kak pa veš za vodo? :whistle:

Bojan, ja to bi pa ti pol povedal kolk je topla ! :lol1:

Ja itak ja prepočasi, le kdo nas je vozil po megli se sprašujem.... :wallbash:

P.S. pa še tole

Le zakaj je Kamermanka tako dobra, ker je imela ful dobrega učitelja a ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jesenski aranžma z bučami in čarovnico

Iztok, vidim da je vsem moškim tale dodatna energija naredila škodo, le kaj bi ti brez tvoje dobre čarovnice ?! :evilgrin:

moja malenkost R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da ste spet trpeli :OK:

Samo v info.......iz časov ko sem še vozil Hondo :D se mi doma valja en povsem nov DID verižni set z ZVM-X verigo za varadera.......če kdo rabi....cena je sindikalne narave in po principu kdor prej pride prej melje..... več na PM ali tel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iztok, vidim da je vsem moškim tale dodatna energija naredila škodo, le kaj bi ti brez tvoje dobre čarovnice ?! :evilgrin:

moja malenkost R.

Ne boš verjela, sem te čutu na "vodi", da se boš ti obregnila na ta post!! :yes:

Tega nisem napisal jaz, ampak mojal! :grrr

Res pa je, da včasih čara!! :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš verjela, sem te čutu na "vodi", da se boš ti obregnila na ta post!! :yes:

Tega nisem napisal jaz, ampak mojal! :grrr

Res pa je, da včasih čara!! :lol1: :lol1:

Seveda si čutil, če si bil na 21!!! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo naši!

Ker je kurja glava od kurje riti za ta jesenski čas za nas predaleč in ker smo pač navajeni na hribe in sneg smo jo mahnili v nam časovno dostopnejše kraje.

Z meglo in nizkimi temperaturami nismo imeli težav, ker je bila močna inverzija. Višje smo bili, topleje je bilo! Pa kakšne barve....Sam gledaš.....

Lep pozdrav vsem!

Irena & Bogdan

Aha pol ste le v v hribe mahnl midva sva se pa po Istri potepala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj so iskali? :devil:

Hehe, le kaj, vidim da noben nima j.... napisat očitno se vsi bojijo Fakina :oops: , iskali smo izgubljene baterije ! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, le kaj, vidim da noben nima j.... napisat očitno se vsi bojijo Fakina :oops: , iskali smo izgubljene baterije ! :slap:

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Rozi jaz mam tebe tudi rad!!! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kole smo že enkrat iskal neki od XLMV REZERVNE DELE ZA ČELADO

:OK::kva2: :yes: :eek: :oops: :):D:hmm::lol1::grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki ste bili v Prekmurju, vam bo vse jasno...............šifra KAMERMANKA!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro saj je ratalo tudi!!! :OK:

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah vidim, da ste zadnjič meli prav lep izlet. :OK: Sej me je melo, da bi šel zraven, samo kaj, ko je moj glavni sotrpin na motorju lastnik skuterja (tistega z rolko). :blush: Zdej pa vedi, a ma Fakin alergijo na ostale motorje samo ob varadero študlju, ali na vseh podobnih srečanjih. :unsure: V donšnih cajtih ni da bi človek raskiral. :bum:

Pa ne vsega čisto zares vzet.

Popravljeno . Popravil savinshek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin je res agresiven ko se gre za druge motorje......

Legenda pravi da zjutraj za rekreacijo lovi BMW-jaše in jih v somraku svoje kleti predeluje v kiblflajš.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin je res agresiven ko se gre za druge motorje......

Legenda pravi da zjutraj za rekreacijo lovi BMW-jaše in jih v somraku svoje kleti predeluje v kiblflajš.............

Dva BMW-jaša sem "zrihtal"..............do KTM-ovcev sem bolj toleranten!!!

post-21375-0-13971500-1351364532_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fakin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varedaši, mam eno vprašanje, veliko je polemik okrog porabe varaderotke, eni pravijo, da je glomazna, drugi spet hvalijo itd... vem, da od letnika 2004, če se ne motim je že einšpric in da pije manj, pa vseeno.

Ker me mika, da bi jo nabavil oklevam edinole pri tej porabi in pa kako se kaj pozna sama teža motorja.

Prosim, da mi odgovorijo resni in povedo realne zadeve, ker sem pri iskanju novega bika, pa mi je varadero eden od prvih v planu.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po slikah vidim, da ste zadnjič meli prav lep izlet. :OK: Sej me je melo, da bi šel zraven, samo kaj, ko je moj glavni sotrpin na motorju lastnik skuterja (tistega z rolko). :blush: Zdej pa vedi, a ma Fakin alergijo na ostale motorje samo ob varadero študlju, ali na vseh podobnih srečanjih. :unsure: V donšnih cajtih ni da bi človek raskiral. :bum:

Pa ne vsega čisto zares vzet.

Škoda da nista prišla, bi lahko ta tvoj "rolkar" vodo furo in diktiral tempo, ker smo baje bili prehitri! :evilgrin:

Pa nekaj da razjasnimo; ni podobnih srečanj kot je VARADERO ŠTRUDL..........to je edinstveno srečanje lastnikov Varader. Za vsa ostala srečanja mi je pa čisto vseeno, kdo se jih udeležuje in s kakšnimi motorji. No za sebe vem, da se nebi nikoli udeležil srečanje BMW GS-ov, ker bi bil med 7 udeleženci preveč vpadljiv in bi se neprijetno počutil (pa ne zaradi motorja, da smo si na jasnem)!!! :lol1:

Pa saj sem že napisal da sem prijatelj vsem motoristov, ne glede na znamko motorjev ki jih vozijo!!! :friend2:

Tak da vsi rolkarji, skuteristi, BMW-jaši.............dobimo se pozimi na "Slončkovi ringaraji 2013" :devil:

Fakin ma vas rad!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varedaši, mam eno vprašanje, veliko je polemik okrog porabe varaderotke, eni pravijo, da je glomazna, drugi spet hvalijo itd... vem, da od letnika 2004, če se ne motim je že einšpric in da pije manj, pa vseeno.

Ker me mika, da bi jo nabavil oklevam edinole pri tej porabi in pa kako se kaj pozna sama teža motorja.

Prosim, da mi odgovorijo resni in povedo realne zadeve, ker sem pri iskanju novega bika, pa mi je varadero eden od prvih v planu.

Hvala

Malo si falil temo; ta je bolj namenjena druženju. Drugače pa imaš ogromno podatkov v tej temi: http://www.motosvet.com/tabla/topic/125-honda-varadero/

Pa dober nakup ti želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da nista prišla, bi lahko ta tvoj "rolkar" vodo furo in diktiral tempo, ker smo baje bili prehitri! :evilgrin:

Fakin ma vas rad!

Vzeto na znaje. :surrender:

Sem samo preveril, za vsak slučaj. Bojim se samo, da če bo rolkar furo vodil bo še več pritožb zaradi hitrosti. Jaz bom že eden od njih. :lol1:

Fuckin tud mi te mamo radi. Še vedno je vse hec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varedaši, mam eno vprašanje, veliko je polemik okrog porabe varaderotke, eni pravijo, da je glomazna, drugi spet hvalijo itd... vem, da od letnika 2004, če se ne motim je že einšpric in da pije manj, pa vseeno.

Ker me mika, da bi jo nabavil oklevam edinole pri tej porabi in pa kako se kaj pozna sama teža motorja.

Prosim, da mi odgovorijo resni in povedo realne zadeve, ker sem pri iskanju novega bika, pa mi je varadero eden od prvih v planu.

Hvala

A pa si vsaj že pelu kakšno "varaderko"??.....čist tko prašam??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak da vsi rolkarji, skuteristi, BMW-jaši.............dobimo se pozimi na "Slončkovi ringaraji 2013" :devil:

Fakin ma vas rad!

Ah ,sranje na slončkih oz mamutovanju so že napovedali čeuljanje skuteristov :blush: pa da ne omenjam rolkarjev ti so ga še le najebali :l_01: nevem,nevem težak je skuteristov kruh :surrender:

No dobra novica pa je ,da so si trgovine v okolici srečanja varaderovcev končno opomogle in so spet normalno založene z sestavinami za štrudel :OK: ,je bila kar kriza :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!