Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Zgodba je bila taka: Cel dan med furo (Montelopio-Pisa-Lucca-Vinci-Empoli-Montelopio) je grozilo, da se bo ulilo. S Pise proti Lucci je že nekaj rosilo-par kapelj! Pa se je za predorom spet zvedrilo in ves čas je zgledalo, kot da se pred nama oblaki trgajo. Vse okoli je bilo videti, da dežuje. Ko sva se bližala čez griče Montelopiju je nenadoma postalo zelo temno. Zumo je kazal še 15 km do cilja, začele so prve kaplje, ko mi žena izda povelje: "Zapelji do one restavracije, kjer sva jedla v nedeljo, ta čas da pojeva, bo pa dež nehal". Ker ukazu ne smeš ugovarjat sem zategnil do restavracije, ki je bila ene 3km iz smeri proti "domu". Seveda se je medtem rahel dež spremenil v ploho. Za nameček je bila še restavracija zaprta in ni kazalo drugega kot zajahat mokrega konja in odjezdit domov pod streho.

Tam so bili pa instant makaroni dobri! Če bi šla dirkt do instant makaronov, bi jih sigurno suha jedla.

Jah vids tud men pa pravjo da moram skoz šefico poslušat! :naughty: Včas je bolj interkom izklopt in narest po svoje! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah vids tud men pa pravjo da moram skoz šefico poslušat! :naughty: Včas je bolj interkom izklopt in narest po svoje! :trance_33_sleep:

Jaz si je ne upam izklopit, hvala bogu me mal povezava Garmin-telefon in Ncom zajebava in se mi sam izklopi :headbang: :headbang: . Za nekaj so tudi težave dobre :naughty: :whistle: .

Bom moral k Razi, da me malo pouči o povezavah!!

Drugače je pa naju dva tudi na isti dan močilo, imela sva dežjaka in je bila prav zanimiva avantura, prvič sem vozil v pravem dežju. Bilo je super!! Kriv je pa Raza, ker nas ni čakal!!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv je pa Raza, ker nas ni čakal!!

Lp, Iztok

Ne bo držalo! :nono:

Kriv je Motoristek :music1: , ker mu tud povezave ne špilajo :slap: ! Sem ga vsaj 3X klical, predno sva se po svoje zapeljala!

Drgač se pa kar oglas! Bomo sigurno kakšno "pametno" pogruntal! Pa na štrudl ne pozab! Šnops pa pir bom že v domačem hladilniku našel!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriv je pa Raza, ker nas ni čakal!!

Lp, Iztok

Ne bo držalo! :nono:

Kriv je Motoristek :music1: , ker mu tud povezave ne špilajo :slap: ! Sem ga vsaj 3X klical, predno sva se po svoje zapeljala!

Drgač se pa kar oglas! Bomo sigurno kakšno "pametno" pogruntal! Pa na štrudl ne pozab! Šnops pa pir bom že v domačem hladilniku našel!

Ups da naumo kj cital v cajtngu kako so kotzija pridrzal v "hotelu"k bo mal prevec pihnu! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se je medtem rahel dež spremenil v ploho. Za nameček je bila še restavracija zaprta in ni kazalo drugega kot zajahat mokrega konja in odjezdit domov pod streho.

Zivjo po dolgem času! :worship:

Pravo dežno vožnjo sem doživel te dni, ko sem bil v Dalmaciji. Pralo me je od Rijeke pa do Šibenika. Teklo mi je dobesedno od gat, ampak vseeno mi ni žal, saj sem doživel veliko lepega, pa tudi vreme se je popravilo, tako da je bilo tudi veliko sonca. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem dodati, da se je Varadero obnesel odlično. Naredil sem ca 1500 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Varadero riderji gre gdo v soboto na eno furco prot stajerski pol pa na zbor v Ljubecno? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Varadero riderji gre gdo v soboto na eno furco prot stajerski pol pa na zbor v Ljubecno? :naughty:

Štajerska je velika :naughty: , če bo vreme se vidimo v Ljubečni :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štajerska je velika :naughty: , če bo vreme se vidimo v Ljubečni :yea1:

Jaz racunam da bi sel malo cez pohorje potem pa v Ljubecno!OK pocuki za rokav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mi smo tudi nazaj z dopusta. NAredili nekaj manj kot 9.000km in bilo je super.

Bo treba zdaj določit novo srečanje. Samo da se rit malo ohladi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mi smo tudi nazaj z dopusta. NAredili nekaj manj kot 9.000km in bilo je super.

Bo treba zdaj določit novo srečanje. Samo da se rit malo ohladi :)

Fotke? reportaža?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se v soboto kaj v Ljubečni dobili. Gre kdo z Gorenjske ša kaj tja pogledat, prej pa še kakšno furco naredimo?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotke? reportaža?

Bo, sam da slike malce uredimo, pa dnevnik v digitalno obliko spravimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi se v soboto kaj v Ljubečni dobili. Gre kdo z Gorenjske ša kaj tja pogledat, prej pa še kakšno furco naredimo?? :naughty:

[/quote

V soboto kje med LJ in Vranskim pol pa ke prot Velenju Dravogradu in popolden na zbor v Lubecno!Ali pa kako drugace men je vseeno uglavnem popoldne planiram it v Lubecno!Se pa se tipkamo v soboto zutri ce bo slucajno kj dol padal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto kje med LJ in Vranskim pol pa ke prot Velenju Dravogradu in popolden na zbor v Lubecno!Ali pa kako drugace men je vseeno uglavnem popoldne planiram it v Lubecno!Se pa se tipkamo v soboto zutri ce bo slucajno kj dol padal!

Ja jaz bi šel na panoramsko vožnjo, tako bi bil do 15h v Ljubečni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz bi šel na panoramsko vožnjo, tako bi bil do 15h v Ljubečni...

Komot se tipkamo za detajle jutri zvecer ali soboto zjutraj! Povej gdaj in kje se dobimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo, če ne drugače pa ob 14.30 na Ljubečni.

Se tipkamo jutri zjutraj ali pa poiščemo na zboru!

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo, če ne drugače pa ob 14.30 na Ljubečni.

Se tipkamo jutri zjutraj ali pa poiščemo na zboru!

Lp! Iztok

OK 14:30 na zboru :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, tako blizu sem, pa ne morem iti, ker me čaka košnja trave. Pa drugič. Uživajte! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, tako blizu sem, pa ne morem iti, ker me čaka košnja trave. Pa drugič. Uživajte! :worship:

Tist lohk pocaka :naughty: .Trava nau nikamor sla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz grem ob 11 prot Trojanam pol v Velenje k Compaku pol :naughty: 14:30 Ljubecna

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz grem ob 11 prot Trojanam pol v Velenje k Compaku pol :naughty: 14:30 Ljubecna

Če gre kateri dol s totega konca, smo ob 13.00h pri Gamsu v Slo. BIstrici, spijemo kofe potem pa lepo počasi proti Ljubečni. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre kateri dol s totega konca, smo ob 13.00h pri Gamsu v Slo. BIstrici, spijemo kofe potem pa lepo počasi proti Ljubečni. :winkiss:

Mi bli kje si biu pa ti? :naughty: Nasl kr neki novih k niso na forumu zahvaljujoc kotziju k se je trudu da smo sli na panoramsko voznjo skupaj.Na zalost smo se pol nazaj grede zgubl!Bil do 19-tih nato preko Marije reke v LJ !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bli kje si biu pa ti? :naughty: Nasl kr neki novih k niso na forumu zahvaljujoc kotziju k se je trudu da smo sli na panoramsko voznjo skupaj.Na zalost smo se pol nazaj grede zgubl!Bil do 19-tih nato preko Marije reke v LJ !

Saj smo se pa videli, s Kotzijem sem se pogovarjal na počitku panoramske vožnje v lokalu. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj smo se pa videli, s Kotzijem sem se pogovarjal na počitku panoramske vožnje v lokalu. :naughty:

Aha to si biu ti sm mislu da je ksn plasticar k si mel usnjen kombinezon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!