Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Halo kolegi,

na zadnjem srecanju smo se pogovarjali tudi na temo "Rally Makedonija". Zaenkrat smo trije iz te druzbe, ki se imamo namen zadeve udeleziti?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva z ženo imava namen it v Makedonijo.Šla bova do Igoumenitze s trajektom,ker je zanjo predolga tura po cesti.Trajekt pride okoli 150 eur,tja in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo kolegi,

na zadnjem srecanju smo se pogovarjali tudi na temo "Rally Makedonija". Zaenkrat smo trije iz te druzbe, ki se imamo namen zadeve udeleziti?!

Dej se enkrat mal razloz gdaj kje in kok casa traja vse skp da vidm ce loh kj skombiniram ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi midva z ženo imava namen it v Makedonijo.Šla bova do Igoumenitze s trajektom,ker je zanjo predolga tura po cesti.Trajekt pride okoli 150 eur,tja in nazaj.

Ja, dol bo res malce "tečno". Skoz po AC - cijazenje. Za nazaj pa vzamemo dva dni, verjetno čez Albanijo in potem po jadranski magistralki.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa, zdaj sva bila s kolegom 4 dni na poti, približno 1700 km (Dubrovnik,Mostar, paše nekaj destinacij v CRO. Od tega je bilo tudi približno 50 km čistega offroada. Kdo je rekel, da Varadero ne pelje po kolovozu. :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar bil na makedonskem forumu. No ja - neke zadeve urejajo med sabo glede organizacije rallya.

Ampak, jutri bi naj bilo jasno okoli datuma in organizatorja :hmm: . Kolikor razumem makedonski! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa da ne bi podvajali informacij in debat glede makedonskega rallya.

Zadeve v tej zvezi bodo objavljene v temu namenjeni temi. :music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Zdaj nas je pa tolk novih Varaderotov, da bi lahko kakšen nov miting naredit. Da ne bomo ketn pozim gor devali, ker mi primorci se na sneg neč kej ne spoznamo.

Malo potrpi se pripravlja, ko se vrnejo rely makedonci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!!!

5.1o 2oo8 se bo izvedel 2. Varadero štrudl v Braslovčah. Prosim, da zadevo vzamete resno, da ne bo slučajno kej štrudla ostalo. Računamo, da se bomo vpisali v knjigo rekordov (lani 17 Varaderov in ena transalpka) Računamo tudi na tiste, ki so bili lani in nimajo več var(Cb 13oo) in na tiste, ki imajo doma krš od Vare!!!!(Vanga in žena)

Zrihtite lepo vreme!!

Lp! Iztok in Magda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!!!

5.1o 2oo8 se bo izvedel 2. Varadero štrudl v Braslovčah. Prosim, da zadevo vzamete resno, da ne bo slučajno kej štrudla ostalo. Računamo, da se bomo vpisali v knjigo rekordov (lani 17 Varaderov in ena transalpka) Računamo tudi na tiste, ki so bili lani in nimajo več var(Cb 13oo) in na tiste, ki imajo doma krš od Vare!!!!(Vanga in žena)

Zrihtite lepo vreme!!

Lp! Iztok in Magda

A kakšen nov lastnik lahko tudi pride? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kakšen nov lastnik lahko tudi pride? :hmm:

Upam in računam na vas nove, drugače ne bo rekorda?!

Najraje bi imel, da pridete vsi, ki imate Vare!! Potem pa na Golico (ali pa kam drugam)!?

Pa dejte vedet približno koliko nas bo (da bo moja spekla en štrudl ali pa mogoče enga pa pol) :lol1:

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam in računam na vas nove, drugače ne bo rekorda?!

Najraje bi imel, da pridete vsi, ki imate Vare!! Potem pa na Golico (ali pa kam drugam)!?

Pa dejte vedet približno koliko nas bo (da bo moja spekla en štrudl ali pa mogoče enga pa pol) :lol1:

Lp! Iztok

Za štrudelj vas jaz na Golico peljem... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je edini motor, katerega lastniku zavidam. Resnično EDINI.

Zadnjič sem imel testno vožnjo, upam da bo nekdaj moj in da ta jajca prodam.

Hvala in čimveč užitkov vam z njimi želim

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tvoja žena zna tud štrudl speč?

Licenca za štrudl je v rokah ga.Kotzi!

Drgač pa nč bat :nono: ! Sladko presenečenje ostaja za enkrat skrivnost. :xx:

Bom pa rabil vedt vsaj približno število udeležencev, zato kar pogumno!

LP Bogdan + Irena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR!!!

5.1o 2oo8 se bo izvedel 2. Varadero štrudl v Braslovčah. Prosim, da zadevo vzamete resno, da ne bo slučajno kej štrudla ostalo. Računamo, da se bomo vpisali v knjigo rekordov (lani 17 Varaderov in ena transalpka) Računamo tudi na tiste, ki so bili lani in nimajo več var(Cb 13oo) in na tiste, ki imajo doma krš od Vare!!!!(Vanga in žena)

Zrihtite lepo vreme!!

Lp! Iztok in Magda

Jaz pridem ce le ne bodo uspicene prekle padale :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!