Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Pravkar prišla s trase!!

Neč bat, trasa III. kategorije!! :naughty: :rolleyes: :whistle:

Komaj čakam!!

Lp! Iztok in Magda

Midva tud!

Sema dons trenirala malo nižje temperature in vseh sort cestišč, tako da: Koci sploh ni panike!

Ne vem, če nisva srečala Letečega z ekipo z Vršiča dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj po McAdamu se vozite kar z cestnimi gumami?

Jih ni škoda, Metzeler TOURANCE namreč ni temu namenjena, ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj po McAdamu se vozite kar z cestnimi gumami?

Jih ni škoda, Metzeler TOURANCE namreč ni temu namenjena, ali pač?

Škoda je mladga fanta rezat, ne pa gum! Sej jih še prodajajo, pa vsak model je boljši! (šala)Kam pa pridemo, če bi se samo po asfaltu vozil?

Nč bat, makadam Touranskam nič ne škodi, če jih ne presekaš ali kako drugače poškoduješ. Po pameti, pa gre _ tudi z super športno gumo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva tud!

Sema dons trenirala malo nižje temperature in vseh sort cestišč, tako da: Koci sploh ni panike!

Ne vem, če nisva srečala Letečega z ekipo z Vršiča dol?

Smo se srečal ne. Se mi je zdelo da sta vidva, zato sem tudi roko dvignil malce bolj visoko mi je kombinacija jakne in motorja takoj padla v uč, mi smo se ravno vračali z Bovca kjer smo se malce s kajaki vozili. Sej na Vršiču sploh niso bile nizke temperature, samo bolj frišno je blo :) al pa se mi je samo tako zdelo po namakanju v 8 stopinj topli vodi :)

@Calmo

Temu jaz pravim ''true'' motor, se vidi da je nekje bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo se srečal ne. Se mi je zdelo da sta vidva, zato sem tudi roko dvignil malce bolj visoko mi je kombinacija jakne in motorja takoj padla v uč, mi smo se ravno vračali z Bovca kjer smo se malce s kajaki vozili. Sej na Vršiču sploh niso bile nizke temperature, samo bolj frišno je blo :) al pa se mi je samo tako zdelo po namakanju v 8 stopinj topli vodi :)

Zastave na šajbi varadere pa res ne moreš sfalit!

Na Vršiču res ni bilo mraza, ampak pozno popoldan na Soriški planini sem pa moral celo zimske rokavice gor dat! Pa nisem ravno pri "ta zmrznenih".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav iz Krka !Ne morm dam k na mostu tok piha (al se mi pa ne gre ) :worship: Lepo da trenirate po hladnem vremenu ,tle dol je sicer 24 in upam da jutr ne bo pihal ker moram v torek v sluzbo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar pršu iz 9 dnevne fure z ženo. Bosna, Črna Gora, Korčula, Bier wikend v Omiš-u. Ne govorte o prahu. Dones naredu ene 90 km makadama okoli Knina pa vse do Obrovca pa je vse belo. Do braslovč bo pa kakšen dež padu, pa se bom mal popelu pa bo spet čist!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burja nehala naredu lepo furco iz Krka preko Postojne (srecu ceu kp kafe pozerjev na OMW in ridah).Raza prva stran nase knjige gostov Ok (NAJLEPSA BARVA VARE) :naughty:

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMV v Postojni je pa itaq pozersko mesto :) vem ker se vsak dan tam okrog vozim ;)

Burja nehala naredu lepo furco iz Krka preko Postojne (srecu ceu kp kafe pozerjev na OMW in ridah).Raza prva stran nase knjige gostov Ok (NAJLEPSA BARVA VARE) trance_25_naughty.gif

Katera pa je ta najlepša barva Vare? Meni se moja zdi kar sexy :wub:

Popravljeno . Popravil sebastjanp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je najbolj všeč letošnja oranžna. :wub:

Da nebom čisto :topic: , kje je naslednje srečanje? :hmm:

Pri Koootziiiiiju? :kva2: :kva1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je najbolj všeč letošnja oranžna. :wub:

Da nebom čisto :topic: , kje je naslednje srečanje? :hmm:

Pri Koootziiiiiju? :kva2: :kva1: :kva2:

Naslednje srečanje v nedeljo pri kociju - ŠTRUDL FEST!

Barva :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednje srečanje v nedeljo pri kociju - ŠTRUDL FEST!

Koliko jaz poznam Kotzija in Magdo, bo zraven Štrudl festa še po mojem,

SAVINJSKI ŽELODEC FEST. :grupni: :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko jaz poznam Kotzija in Magdo, bo zraven Štrudl festa še po mojem,

SAVINJSKI ŽELODEC FEST. :grupni: :grupni:

Jaz sn ga tud doubu za jest. :worship: Sicer po enem leti, pa vseenu!! Dober ko strela. Diši po več :whistle:

:P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMV v Postojni je pa itaq pozersko mesto :) vem ker se vsak dan tam okrog vozim

Ja sj ne maram te crpalke sem se hotu ustavt pr Avio Pubu pa je bil zaprt in ker sem rabu en kofe (tezak vikend)sem se slucajn tam ustavu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sem se hotu ustavt pr Avio Pubu pa je bil zaprt ...

Ja Avio je kar prijeten ja pa še free wifi in dobre pice imajo :) (še posebej je super družinsko naročit in jo v družbi sklestit)

Pa še razgled na mimoidoča dvo in enosledna in brezsledna (letala) vozila je kar lep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm bos mogu mal barve zmesat na slik cene bo gdo uzaljen :naughty:

Zato nalašč nisem svoje barve gor nalimal! Sem pričakoval burno razpravo! Lohk pa za vsako srečanje glede na število barvnih predstavnikov izberemo barvo srečanja! :photo: v dokaz!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato nalašč nisem svoje barve gor nalimal! Sem pričakoval burno razpravo! Lohk pa za vsako srečanje glede na število barvnih predstavnikov izberemo barvo srečanja! :photo: v dokaz!

Ma sj se da vse barve gor nalimat sam programcek je treba met(vsaka par mm pa bo) :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!