Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

scottie evo Tratinjak Damijan pod rubriko Munchen tle na forumu sprejema objave in interesente za na Imot

Hvala Darko U2nc za opozorilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Madona se vleče ta zima :(

Zadnji užitki prejšnjega leta turca po obali na Božični dan. Za domov je v Postojni že snežilo in izgledalo kot sodni dan :)

post-21039-1233126282_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona se vleče ta zima :(

Zadnji užitki prejšnjega leta turca po obali na Božični dan. Za domov je v Postojni že snežilo in izgledalo kot sodni dan :)

post-21039-1233126282_thumb.jpg

Scottie nč cagat :nono: ! Januarja je skor konc, februar je kratek in še zadnja šansa , da kaj postorimo okoli Var, marca se pa že mi Gorenjci začnemo vozit, tko da je zime definitivno konc! April bo ceste spucal, da bomo za ena maj lohk prvo tazaresno furo vžgal! :OK:

Pa še kakšno srečanje :? prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Varadero Banda lep pozdrav z Djamejke !S temle se pa trenutno vozm !

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo SCOOTY kej organiziru ke je tolk zagnan? Če ne bova pa midva z Majstrom!

Ma tu sploh ni slaba ideja :). Sploh, če združimo moči in naredimo furo čez goriško pa preko obale (seveda tu nekje se skriva postanek za okrepčilo) potegnemo na Vremsko dolino in na koncu ogled muzeja vojaške zgodovine pa mogoče še ogled bunkarjev v Primožu. :)

Seveda bi šlo z časom na tesno pa vendarje.

Kaj velista maliP in Majstr. Seveda bi podrobnosti lahko še dodelali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo Varadero Banda lep pozdrav z Djamejke !S temle se pa trenutno vozm !

Orange, povej kej več. A si se moped na Jamajki sposodu? A bi to sam rad naredu.

jaz imam v mislih ene počitnce v Karibih pa me mal zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem danes že malo mojo Varo ogreval za prvo srečanje.

Sem jo malo zalaufal, da je malo zadihala svež zimski zrak, pa en majhen krogec po ulci je naredila.

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orange, povej kej več. A si se moped na Jamajki sposodu? A bi to sam rad naredu.

jaz imam v mislih ene počitnce v Karibih pa me mal zanima?

Ne sam joke ,moped je bil od enga modela !Jaz nisem bil na dopustu sem delal! Drugace pa vprsaj ,kaj te zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis je narjen,gume so zamenjane.Sam še vinjeto nalimam,pa čakam lepo vreme. :naughty:

prid spomlad kaj naokoli greva lahko npr.v Kamniško Bistrico na en kafe al pa sok.razen če ti ne bo nerodn se peljat na furco v družbi V-Stroma :kva1:

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Vanga kako si kej stroj popravil? A je že v voznem stanju?

Stroj popravljen in pripravljen na novo sezono. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid spomlad kaj naokoli greva lahko npr.v Kamniško Bistrico na en kafe al pa sok.razen če ti ne bo nerodn se peljat na furco v družbi V-Stroma :kva1:

Zakaj pa bi mi blo nerodn?Čim bo taprav vreme se slišiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajčuno ometu z LV-jev lubica po skor dveh mescih takoj kreslna pa nism taknu akumulatorja celo zimo, ročke delale na polno mal me je v prste na nogah zebl (pozabu zokne ) drgač lepa furca do Logatca! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajčuno ometu z LV-jev lubica po skor dveh mescih takoj kreslna pa nism taknu akumulatorja celo zimo, ročke delale na polno mal me je v prste na nogah zebl (pozabu zokne ) drgač lepa furca do Logatca! :naughty:

Čau, tud midva z Zdravkom sva dons nardila kar lepo furco okol 130 km smer Vrhnika-Postojna_Divača-Pivka pa prot domu. Sicer pa je bila v tem tednu že treta fura (skupi cca 400 km). Najlepš je bla pa v pondelk.

Nadja in zdravko :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest letos že čez taužent! V soboto z Vinjetko lepih 100 po Krasu, v petek pa do Kopra. Gor mal viši kar zebe, na obal in v Vipavski dolini je pa 1A. Peska po cestah pa za izvažat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čau, tud midva z Zdravkom sva dons nardila kar lepo furco okol 130 km smer Vrhnika-Postojna_Divača-Pivka pa prot domu. Sicer pa je bila v tem tednu že treta fura (skupi cca 400 km). Najlepš je bla pa v pondelk.

Nadja in zdravko :worship:

Lahko bi kaj rekla tuki pa bi se na kavico skupi pelali :)

Sta šla čez Vremščico ali čez Ribnico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!